- - http://tvbusinessconference.com -

Програма 2010 року

Posted By eventdep On @ In | No Comments

9:00-9:30 Привітальна кава, реєстрація учасників

 

9:30-10:50 Секція 1

 • Відкриття конференції
 • Регулювання галузі і виклики законодавства

Базові принципи побудови взаємовідносин між телевізійною галуззю та державою. Пріоритети лобіювання ТБ інтересів. Законодавчі новації. Яких змін в регулюванні потребує галузь.

 • ТБ і захист авторських прав

Роль Російського Авторського Товариства (РАТ) в системі колективного управління майновими правами авторів, особливості взаємовідносин з телерадіокомпаніями і організаціями кабельного мовлення при використанні творів шляхом використання, подання в ефір чи по кабелю, їх подання безпосередньо або за допомогою технічних засобів в місцях з вільним доступом для широкого кола людей. Досвід РАТ в урегулюванні спірних ситуацій.

 • Панельна дискусія: Медіа-холдинги: консолідація чи диверсифікація

Економічне обґрунтування процесів укрупнення бізнес-структур. Факти українського телевізійного ринку, статистика по іншим країнам, порівняння та аналіз.

 

10:50-11:05 Перерва на каву

 

11:05-12:55 Секція 2

 • До чого схиляються споживачі?

Що ми дійсно знаємо про існуючі і потенційні медіа переваги і стилі поведінки споживачів? До чого схиляється споживач? Щоб відповісти на ці питання “Делойт” в четвертий раз провів глобальне опитування, яке аналізує медіа тенденції і поведінку споживачів.

 • Ефективність витрат та нові джерела прибутку під час рецесії на прикладі зарубіжних компаній

Криза 2008-2009 рр. примусила комерційні телерадіомовники Європи радикально переглянути свої бізнес моделі. Які стратегії були застосовані для зменшення витрат? Які нові способи отримання прибутку біли винайдено? Як ці рішення вплинули на конкурентоспроможність та телевізійний сектор в цілому?

 • Нішові телеканали як спосіб досягнення преміум-глядачів

Аналіз телеканалів спеціального інтересу на українському ринку

 • Монетизація ТБ проектів в Інтернет

Які існують основні види монетизації ТБ проектів в Інтернет? Що дає телеканалам участь в кросс-платформенних розважальних і освітніх проектах?

 • Панельна дискусія: Розвиток ТБ вимірювань в Україні

Статус ТБ вимірювань на 2010. Чого очікувати? Вимірювання загальнонаціональних каналів та каналів спеціального інтересу.

 

12:55-13:25 Перерва на каву з канапками

 

13:25-15:05 Секція 3

 • ТБ та медіа менеджмент

Світ медіа вступив у революційний період. Інновації й зміни домінують над звичними поняттями в середовищі, у якому технології розвиваються швидкими темпами. З’являється нова ера цифрових медіа з новими гравцями, власними ланцюжками цінностей та інноваційними бізнес-моделями. Але це – тільки початок нової парадигми, яка перевищує всі попередні по складності й можливостям: впливи настільки глибокі, що час, приділений розумінню нових вимог є найкращою інвестицією в майбутнє для медіа підприємця.

 • Практика управління людськими ресурсами в медіа компанії

Телебаченням рухають люди. Управління менеджерами, техніками та креаторами.

 • Панельна дискусія: Ідеальна медіа освіта для телевізійних фахівців та менеджерів

Дискусія на тему формальної та неформальної освіти для фахівців у телебаченні. Де брати кваліфікованих людей. Як навчають творчим та управлінським спеціальностям в медіа.

 • Панельна дискусія: Ринок ТБ реклами в Україні

Існуюча система взаємовідносин на ринку продажів ТБ реклами: медіа-агенція, сейлз-хаус і канал – хто ким керує. Переваги та недоліки. Які зміни очікуються.

 

15:05-15:20 Перерва на каву

 

15:20-16:45 Секція 4

 • Побудова сучасних телевізійних продуктів

Змішуючи розважальний і інноваційний контенти, не обмежуючись тільки переказами історій, нові телевізійні шоу намагаються об’єднувати людей за допомогою простих розважальних та інтегрованих програм. Сьогодні, коли під час перегляду телепередач глядачі одночасно діляться враженнями в численних соціальних мережах, телеканали впроваджують новий привабливий контент для залучення глядачів і звертають свою увагу на молоду аудиторію.

 • Панельна дискусія: Перспективи розвитку власного виробництва

Плюси та мінуси розвитку власного виробництва в Україні, секрети успіху

 • Індустрія форматів по-українські – як монетизувати локальні ідеї

Чи можливе створення в Україні індустрії генерації ідей та продажів цих ідей. Що необхідно зробити, щоб поставити генерацію ідей на конвеєр.

 • Закриття конференції

 

16:45-17:00 Перерва, реєстрація на Формат Шоу

 

17:00-19:00 Формат Шоу [1]

 • Cкрінінг нових телевізійних форматів (реєстрація окремо!)

Article printed from : http://tvbusinessconference.com

URL to article: http://tvbusinessconference.com/arhiv/prohrama-2010-roku/

URLs in this post:

[1] Формат Шоу: http://kievmediaweek.com/ru/events/fs/2011

Copyright © 2012 Телебачення як Бізнес. All rights reserved.