Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Анатолій Швед

Швед Анатолій Миколайович

Компанія: 1+1 Медіа

Посада: Керівник управління технічного забезпечення новин

Анатолій Швед працює в медіаіндустрії вже понад 25 років.

Свою телевізійну кар`єру Анатолій розпочав на регіональному телеканалі, де також мав досвід декількох років роботи телевізійним ведучим у авторському проекті. Згодом створив власний продакшн і майже 8 років займався виготовленням телевізійної реклами і рекламного контенту для регіональних ринків України.

У 2004 році, за запрошенням, переїхав у м. Київ, де одразу долучився до побудови каналу «НТН», який на той час якраз розпочинав мовлення. Там очолив все власне виробництво каналу в лоні технічного продюсування.

До команди 1+1 медіа Анатолій приєднався у 2008 році, очоливши відділ технічного забезпечення новин, а згодом і управління.

На сьогоднішній день Анатолій очолює команду від постановників декорацій і освітлювачів, до режисерів монтажу і випускових режисерів, роботу яких щоденно бачать телеглядачі всієї країни.

За час його роботи було побудовано новий телецентр, а міграція каналів в нього проведена без зупинки виробництва й ефірів. Також саме під його керівництвом була впроваджена технологія доповненої 3D-реальність в новинах каналу «1+1».

Найбільшим своїм надбанням Анатолій вважає власну команду управління технічного забезпечення новин − творчий, самовідданий і креативний колектив, завдяки якому вдається нестримно рухатися вперед у технологічне майбутнє, допомагаючи журналістам розповідати цікаві історії, а програмам мати передове технічне забезпечення.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти