21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Андрій Мальчевський

andrіiАндрій Мальчевський
Компанія: 1+1 Медіа
Посада: Директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення
Андрій Мальчевський обіймає посаду директора департаменту з серпня 2014-го року.

У Андрія є вагомий досвід у розвитку та побудові мереж мовлення, знання специфіки та особливостей ринку, широка практика в управлінні проектами та в дистрибуції платних каналів.

За професією — менеджер-економіст, закінчив Київський торгового-економічний університет.

Свій шлях на телебаченні почав 2004-го на Новому каналі. У 2007-му році брав участь у розробці стартапу та запуску каналу «MTV Україна». Згодом очолив відділ розвитку каналу, відповідав за збільшення території покриття та популяризацію.

2008-го Андрій перейшов працювати на «Перший автомобільний канал», що знаходився на етапі запуску. Відповідав за покращення якості та збільшення технічного покриття каналу. У липні 2009-го року отримав пропозицію від медіа групи «Україна», де запустилися два футбольні телеканали. Протягом п’яти років обіймав посаду директора департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення, відповідаючи за розвиток каналів рекламної монетизації та вихід групи на ринок платного телебачення.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти