Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Анна Каленська

анна каленская

Компанія: StarLightMedia

Посада: Директор з управління персоналом

 

Анна Каленська займає посаду Директора з управління персоналом групи “StarLightMedia” з квітня 2017 року, до цього вона два роки керувала HR-напрямком на одному із телеканалів холдингу. В сфері HR Анна працює вже понад 15 років, з них 13 – на керівних посадах.

Професійну кар’єру Анна розпочала в групі компаній “Метроград” (мережа готелів, управління ТРЦ, будівництво та девелопмент, виробництво та продаж аудіо-відео техніки), пройшовши шлях до замісника HR-директора групи. На цій позиції вона допомагала менеджменту компанії вибудовувати функцію в період злиття та трансформації управляючої компанії.

У 2006-2007 Анна Каленська очолила HR-департамент корпорації “БМ Групп”.

У 2007 – 2013 Анна Каленська керувала напрямком управління персоналом одного з субхолдингів групи “Фозі”, супроводжуючи процеси трансформації компаній, які входять до її складу.

Згодом, в управляючій компанії “BBG-Group” супроводжувала запуск низки стартапів в сфері IT-технологій та енергоефективності.

Вищу освіту Анна отримала в Московському Державному Соціальному Університеті за спеціальністю “Соціальна психологія”. Постійно підвищує свою кваліфікацію, приймаючи участь в десятках професійних освітніх програмах сфери управління персоналом.

 

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти