Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Ганна Безлюдна

безлюднаГанна Безлюдна
Посада: Керівник
Компанія: Inter Media Group

Очолює Inter Media Group з лютого 2013 року.
Закінчила факультет журналістики Київського державного університету ім. Т. Шевченка. На телебаченні з 1991 року. Працювала редактором, керівником редакції, телевізійним продюсером, кореспондентом, в тому числі у зонах воєнних конфліктів.
Ганна Безлюдна створила редакцію інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер» і була її керівником (з 1997 по 2001 рік). Заснувала і керувала телевізійним агентством «Профі ТВ». Створила з нуля і очолювала телеканали К1 та К2 (з 2004 по 2007 рік). Після чого стала генеральним продюсером телеканалу «Інтер» (з 2007 по 2009 рік).
Під керівництвом і за творчої участі Ганни Безлюдної знято більше 120 документальних фільмів, 9 серіалів і понад 80 телевізійних проектів, третина з яких – циклові. Серед знакових для українського телебачення – щорічні концерти до Дня Перемоги 9 Травня «Перемога. Одна на всіх», до Дня Незалежності: «Мрія про Україну», «Україна від А до Я», трансляції великодніх і різдвяних релігійних богослужінь, Хресної ходи до Дня Хрещення Русі, проекти «Великі українці», «Стосується кожного».
Ганна Безлюдна щорічно входить до рейтингів найвпливовіших жінок і найвпливовіших людей країни. У 2017 році посіла перше місце в рейтингу найбільш впливових жінок у корпоративному секторі, складеному журналом «Новий час».
Заслужений журналіст України. Голова Федерації роботодавців медійної галузі України.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти