Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Іван Букрєєв

Ivan BukreevІван Букрєєв

Посада: Директор, продюсер

Компанія: НЛО TV

Понад 10 років досвіду роботи на телебаченні, 5 років роботи на телеканалі «1+1», 5 років роботи у ТРК «Україна»

Закінчив Київський національний економічний університет. Здобув ступінь магістра за спеціальністю «Управління державних установ / Макроекономіка».

Має понад 10 років досвіду роботи у галузі телебачення, в результаті якої здобув навики програмування, виробництва телепрограм, управління каналами продажів і закупівель, маркетингу.

Із 2007 року був керівником відділу стратегічних закупівель прав на формати програм і прав в інтернеті телеканалу «1 + 1». Незабаром почав роботу на посаді менеджера з продажу російського представництва NBC Universal – однієї з найбільших світових компаній, що спеціалізуються на медіа та розвагах.

Із 2012 року й донині очолює «Департамент розвитку нових каналів» у «ТРК Україна». Є директором телеканалів НЛО TV, Індиго TV.

У 2016 році Іван став продюсером української романтичної комедії «Інфоголік».

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти