Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Лариса Брувер

Лариса Брувер

Компанія: 1+1 Медіа

Посада: HR Директор

 

Лариса обіймає посаду HR директора 1+1 Медіа з жовтня 2016 року. 

У 2001 році закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Комп’ютерні технології”.

Професійну кар’єру розпочала в 2004 році в консалтинговій компанії по підбору персоналу – COMILFO Executive Search, де працювала керівником відділу інформаційних систем та консультантом.

У 2005 році почала працювати в компанії NOKIA Ukraine на позиції спеціаліста з HR. У 2007 році Лариса обійняла посаду консультанта і спеціаліста з HR в Nokia Siemens Networks Ukraine та працювала з країнами Східної Європи і Центральної Азії. 

У 2008 році приєдналась до фінансової групи VAB Group на позицію менеджера HR проектів, де впровадила ряд новацій.

Майже через рік повернулась в Nokia Siemens Networks. Наступні 6 років Лариса займала позицію керівника HR в таких регіонах, як Східна Європа, Центральна Азія, Туреччина, Росія, Білорусія і, звичайно ж, Україна.

В 2014 році Лариса стала керівником відділу консультаційних послуг з HR в компанії eBay Inc. Відповідала за функцію HR в 5 країнах: Україна, Росія, Швеція, Данія та Чехія.

Згодом працювала HR Business Partner в компанії Magento.

У 2017 році Лариса увійшла до трійки найкращих рейтингу “Топ-35 HR до 35″ та в ТОП-20 HR-Лідерів України за версією hh.ua.

Має найпрестижніші в сфері HR сертифікати – GPHR (Global Professional in Human Resources) та HRMP (Human Resource Management Professional).

Член професійних організацій – SHRM (Society for Human Resource Management) та CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).

У 2017 році 1+1 Медіа увійшла в двадцять кращих “Рейтингу роботодавців України – 2017″ за результатами дослідження міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, а HR-команда та інновації в HR групи увійшли в ТОП-10 рейтингу журналу “БІЗНЕС”.

 

 

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти