Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Максим Сухенко

Photo_Максим Сухенко

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник групи інформаційно-розслідувальних програм департаменту журналістських проектів

Закінчив Інститут журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю тележурналістика. Після другого курсу пішов на виробничу практику до ТІА «Вікна» Миколи Канішевского, де і залишився працювати репортером інформаційної програми «Вісті» та тижневика «Вісті тижня із Миколою Канішевським».

За декілька років перейшов на телеканал «СТБ», репортером програми «Вікна-новини», там, крім соціальної та політичної журналістики, почав опановувати військову журналістику, висвітлюючи діяльність українських миротворців у гарячих точках: Південний Ліван, Ірак, Косово, Сьєрра-Леоне, Ліберія.

Далі був політичним оглядачем програм «УТН» та «Вісті тижня із Миколою Канішевським» на каналі «УТ-1». Працював шеф-редактором та ведучим програми «Новини» соціального телеканалу «КРТ». Пізніше очолив представництво ОРТ в Україні.

Звідти перейшов на телеканал 1+1, кореспондентом «ТСН» та «ТСН Тиждень».

За час репортерської праці отримав низку перемог на професійних конкурсах, близько десятка державник відзнак нагород і медалей.

Створив і, у якості шеф-редактора, очолив програму журналістських розслідувань «Гроші» на телеканалі «1+1». За час його керівництва редакцією програма 7 разів поспіль отримала нагороду «Телетріумф» як краща програма журналістських розслідувань України, досі жодного разу не програвши у цій номінації.

Більше 5 років працює також продюсером холдингу 1+1 медіа, запустивши ряд розважальних та інформаційних програм, документальних фільмів. Зокрема, «На коня», «Помста природи», «Джедаі», стрічка «Небесна ліга». Ведучий програми «Загублений світ» на телеканалі 2+2.

Наприкінці 2017 року став керівником групи інформаційно-розслідувальних програм Департаменту, очоливши програми «Гроші», «Джедаі», «Помста природи», «Шалені перегони».

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти