Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Оксана Соколова

oksana sokolova

Компанія: ICTV

Посада: Керівник Департаменту публіцистичних проектів, автор і ведуча аналітичного тижневика «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою».

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за фахом «журналістика». Професійну кар’єру розпочала на Черкаському обласному телебаченні. За 20 років пройшла шлях від молодшого редактора регіональної компанії до ведучої підсумкової програми одного з найпотужніших телеканалів України. З березня 2007 – заслужений журналіст України.

На ICTV прийшла у 2000 році. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Наприкінці 2001 як ведуча «Фактів» відкривала ранкове інформаційне мовлення каналу.

У 2004-му залишила телебачення та обійняла посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але вже за рік повернулася на ICTV. Ведення вечірніх новин поєднувала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова».

З лютого 2006 року Оксана – автор і ведуча інформаційно-аналітичного підсумкового тижневика «Факти тижня з Оксаною Соколовою». На рахунку команди 4 статуетки «Телетріумф» у номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача». У 2011 році вже сама Оксана отримала найпрестижнішу телевізійну премію і була визнана «Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми». З січня 2017-го тижневик виходить в оновленому форматі та має назву «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою».

Паралельно з роботою телеведучої Оксана успішно опановувала фах телевізійного продюсера. З 2007 по 2013 рік була продюсером понад 10 різнопланових оригінальних форматів, серед яких «Максимум в Україні», «Козирне життя», «Четверта вежа», «Інсайдер».

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти