Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Олег Попенко

Popenko1Олег Попенко

Компанія: Publicis One

Посада: CEO, Ukraine & Eastern Europe

Впродовж останніх 20 років Олег Попенко працює на керівних посадах в рекламній галузі України, почавши в агентстві DMB&B і згодом очоливши найбільший рекламний холдинг країни – Publicis Groupe Ukraine.

Після створення навесні 2016 року компанії Publicis One, яка консолідує всі можливості й ресурси агентств Publicis Groupe в єдиній структурі, Олег очолив її український підрозділ та був призначений керівником Publicis One у Східній Європі для поширення на інших ринках досвіду інтеграції різних компаній під єдиним дахом.

15 років тому Олег Попенко ініціював створення Індустріального телевізійного комітету задля впровадження сучасних методів телевізійних вимірювань і є незмінним Головою Комітету з часу його заснування.

Освіта – Факультет журналістики Київського національного університету ім. Тарас Шевченка (1993).

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти