Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Олексій Гладушевський

gladushevskiy1Олексій Гладушевський

Посада: Генеральний продюсер

Компанія: Новий канал

Народився 13 грудня 1975 р. в Одесі.

У 2006 році почав працювати на телеканалі СТБ журналістом на проекті «Зіркове життя». Пізніше став сценаристом, потім шеф-редактором і, нарешті, керівником проектів «Зіркове життя» і «Мосфильм: Невідома версія». Через два роки очолив творче об’єднання «зіркових» проектів, де до перерахованих вище додалася «Моя правда».

У 2011 році розпочав роботу над реаліті «Зважені та щасливі». Спершу як керівник, а з 2012 року очолив ТО, куди додалося шоу «Холостяк». У 2013 році ТО створило гучний другий сезон проекту «Вагітна у 16».

Три сезони модельного реаліті «Супермодель по-українськи» та сезон «Топ-модель по-українськи» також були створені ТО під керівництвом Олексія Гладушевського.

Хобі Олексія також пов’язані з творчістю: він є фронтменом гурту «Gladushevskyy & Нові інтелігенти», а також зіграв у театральних постановках театрів «Корифеї», «Парадігмаріум» і «Театру без акторів». В даний час – актор «Дикого театру». У період з 2015 по 2017 був актором і продюсером декількох короткометражних фільмів («Напрокат», «Медея», секція Cannes Short Film Corner 2015 2017). В даний момент в якості продюсера та режисера закінчує зйомки документального фільму «Вінілове місто К», про «вінілову» культуру в Україні.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти