Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Олена Довганець

Олена Довганець _портрет

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор департаменту з управління персоналом

 

Олена Довганець приєдналась до команди холдингу “Медіа Група Україна” в ролі директора департаменту з управління персоналом у жовтні 2014 року.

До цього Олена понад 19 років працювала у сфері управління людськими ресурсами, з них 12 років на керівних посадах.

У період з 2008 по 2014 роки Олена очолювала відділ Управління талантами у міжнародній консалтинговій компанії Hudson, де зокрема займалася проектами з оцінки та розвитку компетенцій, організаційного дизайну та HR консалтингу.

Ще раніше займала посаду директору з персоналу у виробничій компанії, яка володіє мережею кафе-кондитерських “Реприза” (2002-2008), а також працювала менеджером служби управління персоналом у фармацевтичній компанії “Хмесіл” (1998-2002).

Олена закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченко зі ступенем магістра за спеціальністю “Організаційна психологія”.

Окрім того, Олена пройшла міжнародну сертифікацію як експерт оцінки компетенцій у компанії Hudson,  також є сертифікованим коучем Ericsson College International.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти