21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Ольга Захарова

14327380192683
Ольга Захарова

Посада: Директор з маркетингу Дирекції маркетингу

Закінчила Київський державний художній інститут, архітектурний факультет.

З 1996 по 2008 рр. – креативний директор, керівник відділу творчих проектів каналу «1+1» ТОВ «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». З 1998 по 2010 рр. – генеральний директор, Голова правління ЗАТ «1+1 Відео Дизайн» (бренди українських телеканалів «Кіно»,«ТЕТ», ICTV, російських телеканалів «5 канал», РЕН, «Живи», СТС, каналу «TV Series World» (США)). З 2009 по 2010 рр. – директор зі стратегічного маркетингу ЗАТ «Національна Медіа Група» (Москва, Росія).

Ольга – автор майстер-класів та публікацій з брендінгу і креативу в друкованих ЗМІ та Інтернеті, переможець щорічних міжнародних премій у сфері телевізійного маркетингу, промо, дизайну BDA/PROMAX, призер Нью-Йоркського телевізійного фестивалю, володар численних нагород у сфері телевізійного дизайну і брендингу, в тому числі шестиразовий володар премії «Телетріумф» (Україна). Постійний член журі міжнародного конкурсу телевізійного дизайну BDA/PROMAX з 1998 року. Ольга Захарова представляє активи «Медіа Група Україна» на міжнародних та вітчизняних конкурсах.

До команди «Медіа Група Україна» приєдналася в квітні 2011 року в якості директора зі стратегічного маркетингу.

Ольга Захарова є членом Української Телевізійної Академії.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти