Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Сергій Попов

popov
Сергій Попов
Компанія: 1+1 медіа
Посада: Директор департаменту новин
Директор департаменту новин 1+1 медіа Сергій Попов працює в 1+1 медіа на посаді директора департаменту новин з жовтня 2011 року. Відповідає за планування та наповнення новинного ефірного часу.
Сергій закінчив Донецький політехнічний університет за фахом інженер-металург, а також Донецький державний університет за фахом режисер ТБ. Отримав дипломи Thompsom media foundation та Інтерньюз.
На телебаченні працює з 1994 року. На початку кар’єри працював кореспондентом новин, потім ведучим економічних програм. З 1998 року працював кореспондентом, ведучим і шеф-редактором новин на телеканалі СТБ. Пізніше був шеф-редактором служби новин ТРК “Україна”.
Володар галузевої премії Телетріумф, як кращий ведучий інформаційних програм у 2009 році.
Департамент новин, який очолює Сергій Попов, відповідає за створення інформаційно-аналітичних проектів телеканалів Групи 1+1 медіа. До складу департаменту входить Телевізійна Служба Новин (ТСН), інформаційно-аналітична програма ТСН. Тиждень, суспільно-політичне ток-шоу Право на владу, а також новини Спецкор на телеканалі 2+2.
ТСН – найавторитетніша програма новин на українському телебаченні. Починаючи з 2010 року основний випуск новин ТСН о 19:30 є лідером серед праймових новин за аудиторією 18-54 (вся Україна) з великою різницею випереджаючи конкурентів. У грудні 2012 року програма встановила абсолютний рекорд, здобувши частку аудиторії 33.7%.
ТСН і ТСН.Тиждень, їх ведучі та провідні репортери щорічно відзначаються нагородами Національної телевізійної премії України «Телетріумф». Загалом за роки існування телепремії команда департаменту інформаційного мовлення 1+1 медіа отримала 23 статуетки.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти