21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Сергій Созановський

2Сергій Созановський

Компанія: FILM.UA Group

Посада: Співзасновник

Стаж роботи в медіа: більше 20 років

Обрані роботодавці:

2002 – й до тепер FILM.UA Group, Україна, Співзасновник

1992 – й до тепер Адвокатська контора «Коннов та Созановський», Україна, Співзасновник

2007 – 2010 Медіа Група «Інтер», Голова Правління

2001 – 2005 Медіа Група «Інтер», Член ради директорів

Головні професійні досягнення:

Заснування першої в Україні вертикальної інтегрованої Медіа групи «Інтер», котра на сьогоднішній день є одним з лідерів з телебачення в Україні. Медіа Група, окрім флагмана українського телебачення, телеканалу «Інтер», сьогодні включає в себе телеканали НТН, Zoom, Mega, K1, K2, Піксель та Enter-film, ряд продакшн компаній, дистрибуційних підрозділів, нові медіа та ін.

В рамках роботи зі створення та розвитком Медіа Группи «Інтер», Сергій Созановський реалізував ряд нових та іноваційних проектів:

– розроблені й запущені успішні медіа стратегії з багатоканальності та new media

– запущено один з великих в Україні багатоканальних дистрибуторів Thorsat

– запущено першу в Україні міжнародну версію телеканалу «Інтер, каналу «Інтер+»

– побудована й запущена власна система виробництва Медіа Групи, котра на сьогоднішній день є однією з самих потужних серед українських медіа холдингів. Також всередині Групи запущена студія «07 продакшн», котра займається виробництвом документального кіно й телепередач, фільмів, котрі не раз були призерами престижних фестивалів як в Україні, так й закордоном.

– була сформована окрема продакшн-студія “Національні інформаційні систем” (НІС) для виробництва  новин, котра на сьогодні випускає 8 новинних блоків щоденно. Завдяки роботі цієї інноваційної структурі, створеної Сергієм Созановським, більше ніж третина українських телеглядачів вже котрий рік віддають  перевагу новинним програмам саме на каналі “Інтер”.

– вперше запрацював стенд телеканала «Інтер» на великому телеринку й виставці MIPCOM та MIPTV (Кани, Франція).

– відкрито медіаосвітня програма «Інтершкола», котра готує спеціалістів у сфері телебачення

Створення FILM.UA Group, великої на пострадянському просторі й Східній Європі вертикально інтегрованої  групи компаній , надає повний спектр послуг з виробництва, адаптації й дистрибуції кіно та  телепродукції. Завдяки вірно пропрацьованій стратегії, ефективному менеджменту, індустріальному підходу до побудові бізнесу й синергічному ефекту, Сергію Созановському вдалося побудувати лідера в своїй сфері. У структурі FILM.UA Group – больове 20 компаній, що дозволяють реалізувати найсміливіші та найамбіційніші проекти.

Сергій Созановський є членом Української Телевізійної Академії.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти