Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Євген Лященко

5Євген Лященко

Компанія: Медіа-Холдинг “Медіа Група Україна”

Посада: Директор

Євген Лященко директор медіа-холдингу «Медіа Група Україна».  Член правління Української Кіноакадемії. Продюсер ряду українських серіалів: «Клан ювелірів», «Чорна квітка», «Потрійний захист», «На лінії життя», «Співачка», «Капітанша» тощо.

З 2012 по 2017 рр. працював на позиції фінансового директора «Медіа Група  Україна». До приєднання до команди ТОВ «Медіа Група Україна» Євген більше 16 років працював у галузі фінансів і консалтингу в міжнародних та українських компаніях, таких як “«Гірські машини» (Група СКМ), «TНК-БП Україна», «Кока-Кола Беверіджз Україна» тощо. Євген закінчив економічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю економічна кібернетика.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти