Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Юлія Кахановська

6

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК)

Посада: Директорка

Юлія Кахановська – менеджер, фахівець в сфері медіа аналітики, медіа досліджень з глибоким розумінням методології вимірювань в Україні та інших країнах. Юлія закінчила Київський національний університет ім. Т.Шевченка, магістр соціології.

Кар’єрний шлях Юлія Кахановська розпочала в міжнародній компанії – світовому лідері в сфері даних та аналітики – компанії GfK Ukraine, де пропрацювала 7 років в департаменті ТВ вимірювань.

В 2011 р. Юлія Кахановська приєдналась до ТРК «Україна», де пройшла шлях від провідного спеціаліста по стратегічній аналітиці до керівника відділу аналітики та досліджень.

У 2016-2018 рр. Юлія Кахановська займалась вимірюваннями аудиторії цифрових ТВ сервісів, співпрацюючи з компанією Digital Screens, у якості керівника аналітичних проектів.

2018-2020 рр. – Юлія Кахановська запускала проект Data для рекламного холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine.

З 1 вересня 2020 р. Юлія Кахановська вступила на посаду директора Індустріального Телевізійного Комітету – професійного галузевого об’єднання провідних телеканалів і медійних агентств, яке представляє інтереси телевізійної галузі України.

Юлія Кахановська неодноразово брала участь у щорічних зустрічах Міжнародної Асоціації Об’єднаних Індустріальних Комітетів (I-JIC), в робочій групі CDO EMEA регіону, а також в якості спікера приєдналася до Asia Digital Broadcasting Academy (Південна Корея).

Наші проекти