Реєстрація завершена.

20 вересня 2018 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Категорія: Новини

8 причин відвідати конференцію Телебачення як Бізнес 2010

  1. Престижна подія для телевізійних фахівців найвищого рівня. Конференція телебачення як Бізнес – це місце зустрічі легенд українського телебачення.
  2. Тільки тут комплексні реальні та практичні поради. Від фінансового планування, найкращих телевізійних форматів та платформ, до управління креативними та виконавчими групами, конкуренції технологій виробництва та дистрибуції контента.
  3. Останні новини світового телевізійного ринку. Зарубіжні доповідачі проведуть вас через всі нюанси телевізійного бізнесу за кордоном. Українські доповідачі – детально розкажуть про успішні стратегії в Україні.
  4. Вишукано пообідайте з колегами, або ж випийте кави з конкурентами – найкращі представники телевізійного ринку в один день в готелі Hyatt Regency.
  5. Оберіть свою тему та подайте заявку на виступ на конференції. Адже новий вебсайт це дозволяє.
  6. Смакуйте найкращі телевізійні Формати в рамках конференції, Формат-Шоу від МРМ це дозволяє. Презентація-скрінінг 30-ти найновіших форматів телешоу від ключових міжнародних правовласників контенту: Endemol, Fremantle, Zodiak та ін.
  7. Спеціальна пропозиція – всі учасники отримають відео із записом конференції.
  8. Заощаджуйте! Гнучка система знижок. Найдешевша реєстрація до 20 жовтня!
Коментарі

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти