Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Категорія: Новини

Оголошено попередню програму Конференції «Телебачення як Бізнес – 2018»

«Телебачення як Бізнес» — щорічна зустріч лідерів телевізійної індустрії та рекламного ринку.

Дев’ятий рік поспіль представники провідних телевізійних брендів, найкращі медіаспеціалісти обговорюють актуальні проблеми галузі та способи їх вирішення, обмінюються досвідом успішної реалізації медіапроектів.

Цьогоріч у Конференції візьмуть участь понад 20 Топ-Менеджерів медійної галузі.

Традиційно Конференція буде розпочата Самітом Медіалідерів за участю керівників найбільших медіагруп та телеканалів України.

Друга секція Конференції буде присвячена актуальним проблемам, успіхам і тенденціям рекламного ринку. Секція пройде за участю лідерів рекламного ринку України: Андрія Андрющенко (IPG Mediabrands Ukraine), Енвера Кікави (Publicis Groupe Ukraine), Юлії Бучак (OMD Media Direction Ukraine), Юлії Костецької (Медіапартнерство) та Олександра Гороховського (Dentsu Aegis Network Ukraine).

В рамках третьої секції розглядатимуться питання сфери HR. До дискусії приєднаються: Роман Бондар (Odgers Berndtson Ukraine), Лариса Брувер (1+1 Медіа), Олена Довганець (Медіа Група Україна) та Анна Каленська (StarLightMedia).

Ознайомититсь з повною програмою можна на сайті Конференції.

Програма постійно доповнюється та оновлюється – всі зміни будут опубліковані на сайті заходу.

З усіх питань, що виникають щодо участі та організації заходу, звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380 44 353-13-98 або на електронну адресу tetiana.ilchuk@itk.ua

Наші проекти