Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Категорія: Новини

Щорічна міжнародна конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості» виходить у новому форматі

Міжнародна конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості», яка традиційно проходить в рамках KIEV MEDIA WEEK (10-13 вересня 2013), цього року пройде в новому форматі. У результаті оновлення формату, конференція стане більш інтерактивною, освітньою та результативною – платформою для спілкування учасників ринку, вирішення питань, обміну досвідом.

У програму включені воркшопи-майстерні, де експерти та слухачі спілкуються і діляться досвідом.Паралельно працюватимуть кілька майстерень у різних секціях конференц-зони. У кожній з майстерень працюватимуть запрошені експерти та учасники конференції у форматі круглого столу, з максимальним залученням в роботу всіх учасників.

«Цього року конференція «Кінобізнес» пройде у новому форматі – майстерні (воркшопи). Ми раді співпрацювати з «МРМ» (Медіа Ресурси Менеджмент) у підготовці конференції цього року, де ми хочемо посадити за один стіл і учасників форуму, і представників кінобізнесу, які мають великий практичний досвід в різних сферах кіноіндустрії. Конференція буде представлена ​​5 майстернями: продюсерської, юридичної, промо-майстерні, фінансової та майстерні з візуальних ефектів. У ході майстерень у учасників буде можливість не тільки дізнатися секрети успішної діяльності в тій чи іншій сфері кіногалузі, почути поради справжніх експертів, а й поділитися власним досвідом, обговорити його з колегами і найголовніше – з майстрами. Ми сподіваємося, що безпосередній контакт з експертами буде набагато цікавіший і продуктивний для учасників, що новий формат воркшопів дозволить розкрити проблемні зони кіноіндустрії, а учасники за допомогою майстрів спробують знайти нові рішення, побудувати нові стратегії розвитку », – коментує Сергій Грачов, адвокат, керуючий партнер адвокатського бюро MGAP, Росія / Великобританія.

Варто відзначити теми Майстерень:

Майстерня: Фінансування кіно – державна підтримка; національні та міжнародні фонди та можливості доступу до них. Види фінансової участі в кінопроектах: рекламодавці, ТБ, приватні інвестиції – перешкоди і рентабельність; кредитування кінопроектів; краудфандінг; малобюджетні фільми.

Продюсерська Майстерня – роль продюсера у виробництві; міжнародна ко-продукція.

Юридична Майстерня – юридичні аспекти кіновиробництва; страхування кіно; роль продюсера в організації виробництва фільму; висновок ключової угоди між учасниками ко-продукції.

Майстерня Промо Кіно:

Види промо-кампаній, особливості нашого регіону, кейс-стаді.

Майстерня: Візуальні ефекти і комп’ютерна графіка – що повинен знати продюсер про комп’ютерну графіку; спільна робота продюсера, режисера і VFX-супервайзера; використання засобів комп’ютерної графіки на різних етапах роботи над проектом; ціноутворення; превіз і економія бюджету.

В якості запрошених експертів VI міжнародної конференції «Кінобізнес» візьмуть участь: Симона Бауман, представник Enjoy movies у Східній Європі (Німеччина), Георгій Малков, генеральний продюсер кінокомпанії Enjoy movies, (Росія), Сергій Грачов, адвокат, керуючий партнер адвокатського бюро MGAP, Росія / Великобританія; Сергій Ципцин, організатор і керівник конференції CG Event, Росія, Олександр Горохов, генеральний продюсер компанії CGF, VFX супервайзер компанія  CGF , Росія; Жоель Шапрон, керівник з питань просування французького кіно за кордоном – країни Центральної та Східної Європи UNIFRANCE, (Франція) та інші.

«Конференція – подія важлива для індустрії. Обмін думками та досвідом дозволяє бути безпосередньо в курсі того, що відбувається на ринку. Наша компанія – Enjoy Movies зараз активно виходить на міжнародну арену, і ми готові поділитися тими напрацюваннями, що в нас є, а також вислухати думку колег. Безумовно, участь у подібних заходах дає реальну можливість для налагодження нових комунікацій, підтримки існуючих зв’язків, а також загального розвитку кіноіндустрії », – коментує Георгій Малков, генеральний продюсер кінокомпанії Enjoy movies, Росія.

Програма конференціїсписок доповідачів та реєстрація на сайті www.filmbusiness.in.ua.

Міжнародна конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості» відбудеться 11 вересня 2013 року в рамках KIEV MEDIA WEEK в готелі Radisson Blu за адресою: вул. Ярославів Вал 22, Київ, Україна.

Партнери KIEV MEDIA WEEK 2013:

 • Інформаційний партнер – телеканал «СТБ»
 • Інформаційний партнер – «5 канал»
 • Головний радіо партнер – Europa Plus
 • Офіційний перевізник – Міжнародні авіалінії України (авіакомпанія МАУ)
 • Головний медіапратнер – «Коментарі»
 • Англомовний медіапартнер – Kyiv Weekly
 • Телевізійний медіапартнер – телеканал Business
 • Діловий телевізійний партнер – «Перший діловий»
 • Інтернет Партнер – «ФрАза.ua»
 • Інтернет Партнер – «ЛІГАБізнесІнформ»
 • Інформаційний партнер – Platfor.ma
 • Медіапартнер – Variety Russia
 • Медіапартнер – «Бюлетень кінопрокатника»
 • Галузевий медіапартнер – «Медіабізнес»
 • Освітній партнер – CINEMOTION
 • Партнер конференції «Кінобізнес» – «Компаньйон»
 • Партнер конференції «Кінобізнес» – CinemaHall

Наші проекти