Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Категорія: Новини

Завершилася конференція «Телебачення як Бізнес – 2011»

У четвер, 15 вересня 2011 року в Києві відбулась конференція «Телебачення як Бізнес – 2011», яка пройшла  у рамках масштабної події у сфері телебачення, кіно та інших медіа KIEV MEDIA WEEK. Організатор конференції: Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК).

Конференція «Телебачення як Бізнес» – щорічна зустріч телевізійної індустрії про гроші, людей, технології і контент. Протягом року це єдина можливість заглянути в майбутнє українського ТБ.

У конференції взяли участь ТОП-менеджери, медіа експерти, аналітики, інвестори, фахівці з теле- та Інтернет комунікацій, які представляють телеканали, рекламні агентства та рекламодавців.

Загальна кількість учасників у 2011 році перевищила 200 осіб, що вдвічі більше, ніж минулого року. Учасники конференції представляли 100 компаній з 15 країн: Україна, Росія, Польща, Казахстан, Литва, Латвія, Молдова, Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія, Бельгія, Нідерланди, США та Канада.

Взяли участь в панельних дискусіях та виступили з доповідями 37 українських і закордонних медіа фахівців.

Головною подією конференції став приїзд видатного польського режисера Кшиштофа Зануссі, який виступив з мотивуючою доповіддю для представників телевізійної галузі України.

Zanussi

Відразу після виступу Кшиштофа Зануссі, керівники потужних медіа-компаній та ТВ виробників  Олександр Богуцький  та Влад Ряшин обмінялись думками на тему: «Телебачення як бізнес очима ТОП-керівників».

D2X_5410

HR-директори найбільших телеканалів обговорили кадрові ресурси індустрії.  Частину конференції було присвячено гарячій темі «ТВ vs Інтернет. Співпраця чи боротьба?». В межах обговорення виступили з доповідями представники Асоціації Комерційного Телебачення Європи (Бельгія),  Microsoft (Франція)  та  GfK.  Партнером панельної дискусії виступило фахове видання МедіаБізнес. Модератор дискусії Тетяна Харченко спробувала розібратись в протистоянні та співпраці Телебачення та Інтернет.

Партнером іншої панельної  дискусії конференції виступила Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК). Максим Лазебник представив результати дослідження, проведеного Всеукраїнською рекламною коаліцією разом з Індустріальним Телевізійним Комітетом на тему: «ТОП-рекламодавці на ТВ та їхні медіаагенції. Хто, кого, скільки».

KotenkoМодератором конференції  «Телебачення як Бізнес» та господинею залу була виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету Катерина Котенко.

«Телебачення, як і завжди, є медіа №1 в Україні. Для того, щоби телебачення було ще і бізнесом №1, ми організовуємо щорічний майданчик для зустрічей та дискусій медіауправлінців.  Цього року конференція справді стала значною подією на ринку, і для Індустріального Телевізійного Комітету – це велика честь», – зазначила Катерина Котенко.

Фотографії ви можете побачити на сайті конференції або на сторінці у Facebook.

Під час конференції були зняті відео підкасти зі спікерами, які згодом ви зможете знайти на сайті конференціїhttp://tvbusinessconference.com/.

Конференція «Телебачення як Бізнес» звично збере телевізійну індустрію восени 2012 року.

Наші проекти