Цьогорічна Конференція проходить в рамках
третього дня Kyiv Media Week (KMW)


Для реєстрації та оплати участі
перейдіть, будь ласка, на сайт https://kyivmediaweek.com

18 вересня 2019 року

Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

КОНФЕРЕНЦІЯ Роздрукувати Роздрукувати

Конференція “Телебачення як Бізнес”- щорічна зустріч телевізійної індустрії.

10 років поспіль Конференція концентровано збирає медіабізнес в одному місці.

Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

 

Доповідачі Конференції - українські та закордонні медіафахівці з досвідом роботи в широкому спектрі медіаорганізацій: телеканали, агенції, продакшни, громадські організації та представники органів державної влади, виробники харду та софту.

Учасники Конференції – ТОП-менеджери, медіаексперти, аналітики, юристи, фахівці з теле- та Інтернет комунікацій та інвестори, , що представляють телеканали, рекламні агенції, компанії рекламодавців.

Програма Конференції щорічно формується з урахуванням реалій медіа ринку, піднімаючи найактуальніші питання. Доповідачі акцентують увагу на фінансовому плануванню, аналізують найкращі телевізійні формати, розвиток крос-медійних платформ, управління креативними та виконавчими групами, конкуренції технологій виробництва та дистрибуції контента. Окремий пул дискусій на Конференції присвячений діалогу Лідерів медійного та рекламного ринку щодо стану, розвитку та перспектив ринку в цілому.

Мова конференції – українська / російська, з синхронним перекладом на англійську.

 

Конференція “Телебачення як Бізнес” проходить в рамках

міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK.

 
    До уваги учасників! Реєстрація на цьогорічний захід та оплата відбувається через сайт Kyiv Media Week

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти