Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Інформація для доповідачів Роздрукувати Роздрукувати

Доповідачі конференції «Телебачення як Бізнес»:

  • є лідерами у своїй сфері;
  • мають багатий практичний досвід у тематиці конференції;
  • готові ділитись унікальними знаннями, помилками та удачами з колегами;
  • ретельно готують свій виступ, щоб зробити його доступним, логічним та захоплюючим;
  • не займаються саморекламою та рекламою своєї компанії.

Якщо все це про Вас, заповніть будь ласка, форму і надішліть її координатору конференції  Максиму Кузьменку

 

Доповідачі конференції «Телебачення як Бізнес» повинні надати презентацію свого виступу у форматі Microsoft PowerPoint (.ppt) співвідношення висоти і ширини слайду 4:3.

Доповідачі можуть використовувати свій шаблон для презентації. Відображення підготовленої презентації буде перевірено заздалегідь. Будь ласка, для уникнення технічних неполадок подавайте свої презентації вчасно а також попереджайте окремо про наявне відео або аудіо.

В день конференції ми просимо Вас прийти не пізніше ніж за 30 хвилин до початку Вашого виступу. Отримати бейдж Ви зможете на реєстрації учасників з 9:00 в день конференції. Просимо Вас з відповідальністю віднестися до виступу і не запізнюватися. В разі неможливості присутності або запізнення, будь ласка, відразу попередьте координатора за телефоном +380 97 829 59 86

Зверніть увагу! Для кожного виступу виділено 15 хвилин +5 хвилин для питань залу. Для Вашої зручності, в залі буде сидіти людина з кольоровими табличками, яка контролюватиме час Вашого виступу. На табличках будуть зображені хвилини, що залишились до завершення Вашої доповіді.

Для зручності перемикання слайдів презентації організатор видасть Вам презентер і розкаже як ним користуватися.

Ви можете запросити одного гостя під час вашого виступу, але про нього необхідно попередити координатора не пізніше, ніж за тиждень до конференції.

На конференції буде проводитись аудіозапис всіх виступів. Отримати його можна на наступний день після конференції у координатора.

Організатори конференції «Телебачення як бізнес» не відшкодовують проживання, подорож, обіди та транспорт доповідача. Але для Вашого проживання в готелях Radisson Blu Hotel Kyiv та Hyatt Regency Kiev Hotel ми маємо спеціальні знижки. За більш детальною інформацією перейдіть по лінку

За додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, до координатора конференції Максима Кузьменка тел.:  +380 44 353 13 98 , +380 97 829 59 86

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти