Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Інформація для доповідачів Роздрукувати Роздрукувати

Доповідачі конференції «Телебачення як Бізнес»:

  • є лідерами у своїй сфері;
  • мають багатий практичний досвід у тематиці конференції;
  • готові ділитись унікальними знаннями, помилками та удачами з колегами;
  • ретельно готують свій виступ, щоб зробити його доступним, логічним та захоплюючим;
  • не займаються саморекламою та рекламою своєї компанії.

Якщо все це про Вас, заповніть будь ласка, форму і надішліть її на електронну адресу.

 

Доповідачі конференції «Телебачення як Бізнес» повинні надати презентацію свого виступу у форматі Microsoft PowerPoint (.ppt) співвідношення висоти і ширини слайду 4:3.

Доповідачі можуть використовувати свій шаблон для презентації. Відображення підготовленої презентації буде перевірено заздалегідь. Будь ласка, для уникнення технічних неполадок подавайте свої презентації вчасно, а також попереджайте окремо про наявне відео або аудіо.

В день конференції ми просимо Вас прийти не пізніше ніж за 30 хвилин до початку Вашого виступу. Отримати бейдж Ви зможете на реєстрації учасників з 9:00 в день конференції. Просимо Вас відповідально ставитись до свого виступу та виступу колег, і не запізнюватися. В разі неможливості присутності або запізнення, будь ласка, відразу повідомте про це за телефоном +380 98 52 98 000.

Зверніть увагу! Для кожного виступу виділено 15 хвилин +5 хвилин для питань залу. Для Вашої зручності, в залі буде сидіти людина з кольоровими табличками, яка контролюватиме час Вашого виступу. На табличках будуть зображені хвилини, що залишились до завершення Вашої доповіді.

Для зручності перемикання слайдів презентації організатор видасть Вам презентер і розкаже, як ним користуватися.

Ви можете запросити одного гостя під час вашого виступу, але про нього необхідно попередити координатора не пізніше, ніж за тиждень до конференції.

На конференції буде проводитись аудіозапис всіх виступів. Отримати його можна на наступний день після конференції у координатора.

За додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, на електронну адресу або за телефоном +380 44 353 13 98.

Наші проекти