Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2018 року Роздрукувати Роздрукувати

Yhor-Koval_ch.b.-300x300Ігор Коваль

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Директор

У 2008 р. отримав Магістра за спеціалізація «Міжнародне економічне право», Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана

Фаховий юрист, працює в ІТК з 2009 р., протягом тривалого часу займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив для належного функціонування медійного ринку та сфери в цілому. В 2012 р. очоловив напрямок GR Індустріального Телівізійного Комітету, також опікується напрямком по співробітництву з міжнародними та партнерськими організаціями.

Згодом – у 2015 р. обіймає посаду Директора Індустріального Телевізійного Комітету.

Входить до складу робочих та експертних груп, що створені для розвитку телевізійної та медійної сфер, окрім того є членом громадських рад ключових органів в сфері, зокрема:

  • Член журі міжнародного конкурсу АДАМІ Медіа Приз за Культурне різноманіття в країнах Східної Європи;
  • Член журі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами
  • Організаційний комітет Національної Телевізійної Премії «Телетріумф»;
  • Член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики;
  • Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Член Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно;
  • Член Громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України;
  • Член Індустріального Гендерного Комітету з питань реклами;
  • Член Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Систематично бере участь у розробці значної кількості законопроектів та нормативно-правових актів в сфері медіа, зокрема, телебачення та реклами. Також став одним із реформаторів Національної телевізійної премії «Телетріумф», за підтримки Української Телевізійної Академії.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агентств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України.  Основноє метою ІТК є розвиток телевізійної галузі України.

 

Toni PetraToni Petra

Компанія: Nielsen (Лугано, Швейцарія)

ПосадаInternational Watch Leader

Виконавчий Віце-Президент Nielsen International Watch Business. Тоні керує напрямом медіавимірювань Nielsen за межами США.

Після закінчення університету Родса (ПАР) та 2 років роботи у сфері послуг, Тоні приєдналася до Nielsen в 1991.

В 1994 р. вона переїхала до Європи та приєдналася до AGB Group, працюючи над медіавимірюваннями в Італії, Туреччині, Швейцарії та Австралії.

Після придбання AGB Group компанією Nielsen у 2008 р., Тоні повернулась до Швейцарії, де вона обіймала різноманітні виконавчі посади в напрямках бізнесу компанії Nielsen, пов’язаних з медіавимірюваннями та рітейл-аудитом

 

DSC_3072Ігор Полосьмак

Компанія: razom communications

Посада: TV Investment Director

Досвідчений фахівець в сфері ТБ баїнгу – з 2006 року.

Теми до обговорення: розвиток ТБ, тренди і тенденції ТБ ринку, особливості розміщення реклами на ТБ.

Кваліфікація в області маркетингу, цифрової стратегії, комплексного маркетингу та реклами.

З 2012 по 2018 рр. обіймав посаду TV Investment Director Initiative. З квітня 2018 року – TV Investment Director холдингу razom communications.

Має досвід роботи з такими клієнтами, як Unilever, Carlsberg, Київстар, АЛЛО, METRO, Coca-Cola, Red Bull, OTP Bank, ОККО, LEGO та інші.   

Андрей АндрущенкоАндрій Андрющенко

Компания: IPG Mediabrands UkraineRazom Communications

Должность: CEO IPG Mediabrands Ukraine

Досвідчений генеральний директор із визначною історією роботи в галузі маркетингу та реклами.

Кваліфікований спеціаліст з маркетингу, цифрової стратегії, інтегрованого маркетингу, реклами та електронної комерції. Досвідчений фахівець з розвитку бізнесу, закінчив  British Council / Nesta / PwC.

 З 2003 по 2018 рр. обіймав посаду Генерального директора медіа, маркетинг та digital агенції Initiative.

Андрій має досвід роботи з такими клієнтами, як Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, Danone, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit Со, Київстар, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta та інші.

Энвер КикаваЕнвер Кікава

Компанія: Publicis Groupe Ukraine

Посада: CEO

Закінчив Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко.

У 2003 р. приєднався до Starcom як спеціаліст з досліджень та аналітики, вже у 2008 р. був призначений виконавчим директором. У Starcom керував професійною командою, що відповідала за повний спектр медіапослуг для таких клієнтів як Mondelez, Samsung, Київстар, Avon, Skoda, Lactalis та багато інших.

У 2017 р. Енвер став директором із медіабізнесу Publicis One і відповідав за розвиток декількох брендів медійних агенцій групи. У серпні 2018 р. Енвер став CEO Publicis Groupe Ukraine.

Енвер Кікава є членом правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції, а також представляє інтереси клієнтів групи Publicis Groupe Ukraine в Індустріальному Комітеті Зовнішньої Реклами та IAB.

Yulyya-Buchak-3-225x300Юлія Бучак

Компанія: OMD Media Direction Ukraine

Посада: Управляючий директор

Юлія Бучак закінчила  факультет журналістики Київського Міжнародного Університету, та справжнім професійним притулком стала рекламна індустрія.

За 15 років роботи в якій виросла як професіонал з медіапланування, займаючись стратегічним плануванням, розвитком бізнесу, менеджментом та адмініструванням.

До лідера OMD Media Direction працювала в найбільших медіахолдингах (АДВ, GroupM, Publicis) та з клієнтами як міжнародними та локальними з численних категорій (Телеком, FMSG, Фінанси, Luxury, Фармацевтика, Електорінка, Ретейл тощо).

Найбільші досягнення – успішні та щасливі клієнти, яких було понад 50, а також люди, яких професійно виростила, відкривши красу медіа планування.

kostetska-248x300Юлія Костецька

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор сейлз-хаусу Медіапартнерство

Юлія Костецька – експерт з 13-річним досвідом роботи в маркетингу і продажах.

Протягом 2012-2015 рр. Юлія працювала в ролі комерційного директора Vogue Україна (UMH), до цього – в компаніях «Бліц-Інформ», Атлантік Груп Медіа Холдинг, де обіймала посади комерційного та маркетингового директора.

Юлія закінчила НТУУ “Київський Політехнічний Інститут” (диплом магістра електротехніки), а також Міжнародний Університет Фінансів, факультет “Менеджмент і маркетинг”.

Дария КабановаДарія Кабанова

Компанія: razom communications

Посада: CEO

Досвідчений керуючий директор з достатньо великою історією роботи в сфері маркетингу та реклами.

Сильний фахівець з маркетингу в області менеджменту, кризового менеджменту, цифрової стратегії, управління персоналу та медіабаїнгу. У медіабізнесі Дар’я працює більше 15 років і володіє управлінським досвідом роботи в найбільших міжнародних рекламних холдингах.

Спеціаліст в області комунікаційного планування, маркетингу, медіабаїнгу, кризового менеджменту та цифрових стратегій.

До призначення на посаду CEO razom communications працювала CEO Havas Media, раніше – директором Dentsu Media.

Має 10-річний досвід роботи в Starcom, Publicis і Calsberg на посаді медіа директора, стратегічного директора. Досвід роботи на стороні агентств і на стороні клієнтів.

Співпрацювала з такими мережевими і локальними брендами як: KFC, Leroy Merlin, Pegasus, Millenium, Heineken, BNP Paribas, Work.ua, Actavis, GSK, Phillip Morris, Diageo, Kraft Foods, Samsung, MD’s, УкрСиббанк, “Перша приватна броварня”, LG, LVMH, PUIG, MTI Lux, AXA, KLM та інші.

Александр Гороховский

Олександр Гороховський

Компанія: Dentsu Aegis Network Ukraine

Посада: CEO

Досвід роботи в медіаіндустрії – 26 років.

1992 рік –  старт кар’єри в медійному бізнесі в рекламному агентстві AITI.

1998-2010 рр. –  керівник AITI, потім AITI / Carat, пізніше Carat Ukraine.

З 2010 року –  CEO комунікаційної групи Aegis Media Ukraine, потім Dentsu Aegis Network Ukraine.

sf-226x300Дутчин Дмитро


Компанія: 
Інтер-реклама

Посада: Директор з продажів та стратегічного розвитку

Випускник Українського фізико-математичний ліцею при КНУ ім. Т. Шевченка 1993 р. Закінчив факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка.

З 1998 по 2003 виконавчий директор компанії AGB Ukraine, яка з 1997 по 2003 рік займалася вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні (міжнародна материнська компанія AGB Group була поглинута Nielsen, яка в поточний час має контракт на вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні).

З 2003 по сьогодні працює в компанії Інтер-реклама, яка є найстарішим домом продажів, що з 1996 року займається продажами реклами на телеканалах Інтер Медіа Груп. З 2005 по 2009 рік Інтер-реклама виступала ексклюзивним продавцем реклами на телеканалах StarLightMedia.

Renata_Uhlarikova-257x300Renata Uhlarikova

Компанія: Kantar Media, Лондон, Великобританія

Посада: Директор з міжнародного розвитку

Рената досвідчений управлінець в галузі вимірювання аудиторії і медіадосліджень.

Знання в галузі міжнародного клієнт-сервісу, маркетингу, і розвитку нового бізнесу, допомагають Ренаті успішно запускати послуги вимірювання медіа аудиторії  на різних міжнародних ринках.

У структурі Kantar Media вона відповідає за глобальний портфель клієнтів в ключових стратегічних регіонах, таких як Скандинавія, Східна Європа, Росія і сусідні з нею країни. Рената розвивала бізнес в більш, ніж 20 країнах на 4 континентах. Вона регулярний спікер на міжнародних конференціях в своїй області.

Працюючи спочатку у TNS Чехія в якості менеджера з маркетингу, вона переїхала в офіс у Лондон в 2003 році і стала частиною команди Global Business Development.

Рената є випускником Економічного університету в Братиславі, Словаччина.

Bohutski_newОлександр Богуцький

Компанія: Телеканал ICTV

Посада: Директор-президент телеканалу ICTV,  член правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету, кандидат юридичних наук.

Кар’єру в журналістиці почав у 1991 на посаді редактора першої незалежної української радіостанції “Радіо Незалежність”, працював у пресі, на телебаченні. У 1994 р. очолював прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри”.

З 2000 р. обіймає посаду Директора-президента телеканалу ICTV.

З 2009 по 2012 рр. очолював групу StarLightMedia, що об’єднала телеканали ICTV, Новий, СТБ та М1.

У 2012 р. зайняв посаду члена правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne, де здійснює реалізацію стратегій з управління бізнесами, що входять до портфелю EastOne .

Олександр є членом Української Телевізійної Академії.

Larysa-Bruver-200x300Лариса Брувер

Компанія: 1+1 Медіа

Посада: HR Директор

Лариса обіймає посаду HR директора 1+1 Медіа з жовтня 2016 року.

У 2001 р. закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Комп’ютерні технології”.

Професійну кар’єру розпочала в 2004 р. в консалтинговій компанії по підбору персоналу – COMILFO Executive Search, де працювала керівником відділу інформаційних систем та консультантом.

У 2005 р. почала працювати в компанії NOKIA Ukraine на позиції спеціаліста з HR. У 2007 році Лариса обійняла посаду консультанта і спеціаліста з HR в Nokia Siemens Networks Ukraine та працювала з країнами Східної Європи і Центральної Азії. У 2008 р. приєдналась до фінансової групи VAB Group на позицію менеджера HR проектів, де впровадила ряд новацій.

Майже через рік повернулась в Nokia Siemens Networks. Наступні 6 років Лариса займала позицію керівника HR в таких регіонах, як Східна Європа, Центральна Азія, Туреччина, Росія, Білорусія і, звичайно ж, Україна.

В 2014 р. Лариса стала керівником відділу консультаційних послуг з HR в компанії eBay Inc. Відповідала за функцію HR в 5 країнах: Україна, Росія, Швеція, Данія та Чехія. Згодом працювала HR Business Partner в компанії Magento.

У 2017 р. Лариса увійшла до трійки найкращих рейтингу “Топ-35 HR до 35″ та в ТОП-20 HR-Лідерів України за версією hh.ua.

Має найпрестижніші в сфері HR сертифікати – GPHR (Global Professional in Human Resources) та HRMP (Human Resource Management Professional). Член професійних організацій – SHRM (Society for Human Resource Management) та CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).

У 2017 р. 1+1 Медіа увійшла в двадцять кращих “Рейтингу роботодавців України – 2017″ за результатами дослідження міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, а HR-команда та інновації в HR групи увійшли в ТОП-10 рейтингу журналу “БІЗНЕС”.

Olena-Dovhanets-_portret-287x300Олена Довганець

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор департаменту з управління персоналом

Олена Довганець приєдналась до команди холдингу “Медіа Група Україна” в ролі директора департаменту з управління персоналом у жовтні 2014 р.

До цього Олена понад 19 років працювала у сфері управління людськими ресурсами, з них 12 років на керівних посадах.

У період з 2008 по 2014 рр. Олена очолювала відділ Управління талантами у міжнародній консалтинговій компанії Hudson, де зокрема займалася проектами з оцінки та розвитку компетенцій, організаційного дизайну та HR консалтингу.

Ще раніше займала посаду директору з персоналу у виробничій компанії, яка володіє мережею кафе-кондитерських “Реприза” (2002-2008), а також працювала менеджером служби управління персоналом у фармацевтичній компанії “Хмесіл” (1998-2002).

Олена закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченко зі ступенем магістра за спеціальністю “Організаційна психологія”.

Окрім того, Олена пройшла міжнародну сертифікацію як експерт оцінки компетенцій у компанії Hudson,  також є сертифікованим коучем Ericsson College International.

анна каленскаяАнна Каленська

Компанія: StarLightMedia

Посада: Директор з управління персоналом

Анна Каленська займає посаду Директора з управління персоналом групи “StarLightMedia” з квітня 2017 р., до цього вона два роки керувала HR-напрямком на одному із телеканалів холдингу. В сфері HR Анна працює вже понад 15 років, з них 13 – на керівних посадах.

Професійну кар’єру Анна розпочала в групі компаній “Метроград” (мережа готелів, управління ТРЦ, будівництво та девелопмент, виробництво та продаж аудіо-відео техніки), пройшовши шлях до замісника HR-директора групи. На цій позиції вона допомагала менеджменту компанії вибудовувати функцію в період злиття та трансформації управляючої компанії.

У 2006-2007 Анна Каленська очолила HR-департамент корпорації “БМ Групп”. У 2007 – 2013 Анна Каленська керувала напрямком управління персоналом одного з субхолдингів групи “Фозі”, супроводжуючи процеси трансформації компаній, які входять до її складу.

Згодом, в управляючій компанії “BBG-Group” супроводжувала запуск низки стартапів в сфері IT-технологій та енергоефективності.

Вищу освіту Анна отримала в Московському Державному Соціальному Університеті за спеціальністю “Соціальна психологія”. Постійно підвищує свою кваліфікацію, приймаючи участь в десятках професійних освітніх програмах сфери управління персоналом.

Photo_Максим СухенкоМаксим Сухенко

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник групи інформаційно-розслідувальних програм департаменту журналістських проектів

Закінчив Інститут журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю тележурналістика. Після другого курсу пішов на виробничу практику до ТІА «Вікна» Миколи Канішевского, де і залишився працювати репортером інформаційної програми «Вісті» та тижневика «Вісті тижня із Миколою Канішевським».

За декілька років перейшов на телеканал «СТБ», репортером програми «Вікна-новини», там, крім соціальної та політичної журналістики, почав опановувати військову журналістику, висвітлюючи діяльність українських миротворців у гарячих точках: Південний Ліван, Ірак, Косово, Сьєрра-Леоне, Ліберія.

Далі був політичним оглядачем програм «УТН» та «Вісті тижня із Миколою Канішевським» на каналі «УТ-1». Працював шеф-редактором та ведучим програми «Новини» соціального телеканалу «КРТ». Пізніше очолив представництво ОРТ в Україні. Звідти перейшов на телеканал 1+1, кореспондентом «ТСН» та «ТСН Тиждень».

За час репортерської праці отримав низку перемог на професійних конкурсах, близько десятка державник відзнак нагород і медалей.

Створив і, у якості шеф-редактора, очолив програму журналістських розслідувань «Гроші» на телеканалі «1+1». За час його керівництва редакцією програма 7 разів поспіль отримала нагороду «Телетріумф» як краща програма журналістських розслідувань України, досі жодного разу не програвши у цій номінації.

Більше 5 років працює також продюсером холдингу 1+1 медіа, запустивши ряд розважальних та інформаційних програм, документальних фільмів. Зокрема, «На коня», «Помста природи», «Джедаі», стрічка «Небесна ліга». Ведучий програми «Загублений світ» на телеканалі 2+2.

Наприкінці 2017 р. став керівником групи інформаційно-розслідувальних програм Департаменту, очоливши програми «Гроші», «Джедаі», «Помста природи», «Шалені перегони».

Shved-Anatoliy-Mykolayovych-225x300Анатолій Швед

Компанія: 1+1 Медіа

Посада: Керівник управління технічного забезпечення новин

Анатолій Швед працює в медіаіндустрії вже понад 25 років.

Свою телевізійну кар`єру Анатолій розпочав на регіональному телеканалі, де також мав досвід декількох років роботи телевізійним ведучим у авторському проекті. Згодом створив власний продакшн і майже 8 років займався виготовленням телевізійної реклами і рекламного контенту для регіональних ринків України.

У 2004 р., за запрошенням, переїхав у м. Київ, де одразу долучився до побудови каналу «НТН», який на той час якраз розпочинав мовлення. Там очолив все власне виробництво каналу в лоні технічного продюсування.

До команди 1+1 медіа Анатолій приєднався у 2008 р., очоливши відділ технічного забезпечення новин, а згодом і управління.

На сьогоднішній день Анатолій очолює команду від постановників декорацій і освітлювачів, до режисерів монтажу і випускових режисерів, роботу яких щоденно бачать телеглядачі всієї країни.

За час його роботи було побудовано новий телецентр, а міграція каналів в нього проведена без зупинки виробництва й ефірів. Також саме під його керівництвом була впроваджена технологія доповненої 3D-реальність в новинах каналу «1+1».

Найбільшим своїм надбанням Анатолій вважає власну команду управління технічного забезпечення новин − творчий, самовідданий і креативний колектив, завдяки якому вдається нестримно рухатися вперед у технологічне майбутнє, допомагаючи журналістам розповідати цікаві історії, а програмам мати передове технічне забезпечення.

oksana sokolovaОксана Соколова

Компанія: ICTV

Посада: Керівник Департаменту публіцистичних проектів, автор і ведуча аналітичного тижневика «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою».

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за фахом «журналістика». Професійну кар’єру розпочала на Черкаському обласному телебаченні. За 20 років пройшла шлях від молодшого редактора регіональної компанії до ведучої підсумкової програми одного з найпотужніших телеканалів України. З березня 2007 – заслужений журналіст України.

На ICTV прийшла у 2000 році. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Наприкінці 2001 як ведуча «Фактів» відкривала ранкове інформаційне мовлення каналу.

У 2004-му залишила телебачення та обійняла посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але вже за рік повернулася на ICTV. Ведення вечірніх новин поєднувала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова».

З лютого 2006 р. Оксана – автор і ведуча інформаційно-аналітичного підсумкового тижневика «Факти тижня з Оксаною Соколовою». На рахунку команди 4 статуетки «Телетріумф» у номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача». У 2011 році вже сама Оксана отримала найпрестижнішу телевізійну премію і була визнана «Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми». З січня 2017-го тижневик виходить в оновленому форматі та має назву «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою».

Паралельно з роботою телеведучої Оксана успішно опановувала фах телевізійного продюсера. З 2007 по 2013 рік була продюсером понад 10 різнопланових оригінальних форматів, серед яких «Максимум в Україні», «Козирне життя», «Четверта вежа», «Інсайдер».

 

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org