Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2019 року Роздрукувати Роздрукувати

Yhor-Koval_ch.b.-300x300Ігор Коваль

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Директор

У 2008 р. отримав Магістра за спеціалізація «Міжнародне економічне право», Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана

Фаховий юрист, працює в ІТК з 2009 р., протягом тривалого часу займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив для належного функціонування медійного ринку та сфери в цілому. В 2012 р. очоловив напрямок GR Індустріального Телівізійного Комітету, також опікується напрямком по співробітництву з міжнародними та партнерськими організаціями.

Згодом – у 2015 р. обіймає посаду Директора Індустріального Телевізійного Комітету.

Входить до складу робочих та експертних груп, що створені для розвитку телевізійної та медійної сфер, окрім того є членом громадських рад ключових органів в сфері, зокрема:

  • Член журі міжнародного конкурсу АДАМІ Медіа Приз за Культурне різноманіття в країнах Східної Європи;
  • Член журі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами
  • Організаційний комітет Національної Телевізійної Премії «Телетріумф»;
  • Член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики;
  • Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Член Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно;
  • Член Громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України;
  • Член Індустріального Гендерного Комітету з питань реклами;
  • Член Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Систематично бере участь у розробці значної кількості законопроектів та нормативно-правових актів в сфері медіа, зокрема, телебачення та реклами. Також став одним із реформаторів Національної телевізійної премії «Телетріумф», за підтримки Української Телевізійної Академії.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агентств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України.  Основною метою ІТК є розвиток телевізійної галузі України.

 

Олександр Богуцький

Олександр Богуцький

Компанія: StarLightMedia

Посада: Президент StarLightMedia, директор Дивізіону Новини StarLight, член правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne

 

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету, кандидат юридичних наук.

Кар’єру в журналістиці почав у 1991 на посаді редактора першої незалежної української радіостанції “Радіо Незалежність”, працював у пресі, на телебаченні. У 1994 році очолював прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри”.

З 2000 року обіймає посаду Директора-президента телеканалу ICTV.

З 2009 по 2012 рр. очолював групу StarLightMedia, що об’єднала телеканали ICTV, Новий, СТБ та М1.

У 2012 році зайняв посаду члена правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne, де здійснює реалізацію стратегій з управління бізнесами, що входять до портфелю EastOne .

У 2018 році став Президентом StarLightMedia, а також очолив Дивізіон Новини.

Олександр є членом Української Телевізійної Академії.

 

Євгеній Бондаренко

Євгеній Бондаренко

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор

 

Євгеній Бондаренко очолив медіа-холдинг «Медіа Група Україна» в червні 2019 року.

До цього він неодноразово обіймав керівні посади різних компаній в сфері фінансів, обліку та аудиту. З 2012 року Євгеній обіймав посаду головного операційного директора в групі StarLightMedia.

З 2006-го працював директором з управління ефективністю в групі EastOne, де відповідав за процеси стратегічного розвитку і підвищення операційної ефективності активів, в тому числі медійних.

Раніше Євгеній був заступником директора з планування та управління ефективністю діяльності в групі компаній «ТНК-ВР Україна».

Євгеній має вищу економічну освіту і два дипломи MBA: WU Executive Academy, Vienna University of Economics and Business (Австрія) і Carlson School of Management, University of Minnesota (США).

Photo_Kryvytskiy

Максим Кривицький

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник «Телевізійного бізнесу», генеральний продюсер 1+1, член правління 1+1 медіа

 

Максим Кривицький з січня 2017 року обіймав посаду генерального продюсера телеканалу 2+2.

20 серпня 2019 року став керівником бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» у рамках групи 1+1 медіа та ввійшов до складу членів Правління 1+1 медіа.

Максим має дві вищі освіти. У 2006 році закінчив НТУУ «КПІ» факультет електроніки – спеціаліст з аудіо-, відео- та кінотехніки. У 2008 році здобув диплом магістра за спеціальністю «Фінанси» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2000 році, працював асистентом режисера. Далі проходив підготовку у компанії «AGB», яка першою в Україні займалась телевізійними вимірюваннями, та став аналітиком.
З 2001 по 2012 рік пропрацював на телеканалі «К1», де виріс спочатку до посади керівника відділу маркетингових досліджень, обіймав посаду програмного директора, а згодом став заступником генерального директора каналу «К1».

У 2012 році був запрошений на телеканал «MTV Россия» в якості програмного директора. У 2013 році приймав безпосередню участь у запуску телеканалу «Пятница». Запропонована програмна і контентна політика стала досить успішною. За три роки канал став популярним, здобув цілий ряд нагород, суттєво збільшив свою частку, а у 2015 році був визнаний брендом року за версією журналу Forbes. Найуспішнішими проектами стали «Орел і Решка» і «Ревізорро», які були відмічені вищими нагородами Академії телемистецтв (ТЕФІ).

2

Сергій Созановський

Компанія: FILM.UA Group

Посада: Співзасновник

 

Стаж роботи в медіа: понад 20 років

Обрані роботодавці:

2002 – й до тепер FILM.UA Group, Україна, Співзасновник

1992 – й до тепер Адвокатська контора «Коннов та Созановський», Україна, Співзасновник

2007 – 2010 Медіа Група «Інтер», Голова Правління

2001 – 2005 Медіа Група «Інтер», Член ради директорів

Головні професійні досягнення:

Заснування першої в Україні вертикальної інтегрованої Медіа групи «Інтер», котра на сьогоднішній день є одним з лідерів з телебачення в Україні. Медіа Група, окрім флагмана українського телебачення, телеканалу «Інтер», сьогодні включає в себе телеканали НТН, Zoom, Mega, K1, K2, Піксель та Enter-film, ряд продакшн компаній, дистрибуційних підрозділів, нові медіа та ін.

В рамках роботи зі створення та розвитком Медіа Группи «Інтер», Сергій Созановський реалізував ряд нових та іноваційних проектів:

– розроблені й запущені успішні медіа стратегії з багатоканальності та new media

– запущено один з великих в Україні багатоканальних дистрибуторів Thorsat

– запущено першу в Україні міжнародну версію телеканалу «Інтер, каналу «Інтер+»

– побудована й запущена власна система виробництва Медіа Групи, котра на сьогоднішній день є однією з самих потужних серед українських медіа холдингів. Також всередині Групи запущена студія «07 продакшн», котра займається виробництвом документального кіно й телепередач, фільмів, котрі не раз були призерами престижних фестивалів як в Україні, так й закордоном.

– була сформована окрема продакшн-студія “Національні інформаційні систем” (НІС) для виробництва  новин, котра на сьогодні випускає 8 новинних блоків щоденно. Завдяки роботі цієї інноваційної структурі, створеної Сергієм Созановським, більше ніж третина українських телеглядачів вже котрий рік віддають  перевагу новинним програмам саме на каналі “Інтер”.

– вперше запрацював стенд телеканала «Інтер» на великому телеринку й виставці MIPCOM та MIPTV (Кани, Франція).

– відкрито медіаосвітня програма «Інтершкола», котра готує спеціалістів у сфері телебачення

Створення FILM.UA Group, великої на пострадянському просторі й Східній Європі вертикально інтегрованої  групи компаній , надає повний спектр послуг з виробництва, адаптації й дистрибуції кіно та  телепродукції. Завдяки вірно пропрацьованій стратегії, ефективному менеджменту, індустріальному підходу до побудові бізнесу й синергічному ефекту, Сергію Созановському вдалося побудувати лідера в своїй сфері. У структурі FILM.UA Group – больове 20 компаній, що дозволяють реалізувати найсміливіші та найамбіційніші проекти.

Сергій Созановський є членом Української Телевізійної Академії.

Emil_Pawlowski

Emil Pawlowski

Компанія: Gemius

Посада: Chief Scientist

 

Emil Pawlowski – експерт компанії Gemius в сфері Досліджень та Розвитку, з понад 20-річним досвідом роботи в сфері медіа та рекламних досліджень.

У якості Chief Scientist, він опікується питаннями розробки продуктів, що надаються компанією.

За його участі компанія Gemius чотириразово була нагороджена в рамках IAB Research Awards в 2015–2019 роках за найкращий продукт в сфері досліджень аудиторії.

Emil Pawlowski отримав попередній професійний досвід в таких компаніях, як: Redefine (Cyfrowy Polsat Group), Nielsen та AGB.

Системно бере участь на конференціях та галузевих заходах у якості доповідача, включаючи такі заходи – IAB Interact, IAA, Login, IAB Forum.

Закінчив факультет математики, інформатики та механіки Варшавського університету

Андрій Андрющенко

Андрій Андрющенко

Компания: IPG Mediabrands Ukrainerazom communications

Должность: CEO IPG Mediabrands Ukraine

 

Досвідчений генеральний директор із визначною історією роботи в галузі маркетингу та реклами.

Кваліфікований спеціаліст з маркетингу, цифрової стратегії, інтегрованого маркетингу, реклами та електронної комерції.

Досвідчений фахівець з розвитку бізнесу, закінчив  British Council / Nesta / PwC.

З 2003 по 2018 рр. обіймав посаду Генерального директора медіа, маркетинг та digital агенції Initiative.

Андрій має досвід роботи з такими клієнтами, як Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, Danone, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit Со, Київстар, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta та інші.

Andrey Rybkin

Андрій Рибкін

Компанія: Publicis Groupe Ukraine

Посада: Media Shared Practices Director

 

Андрій Рибкін почав свою кар’єру у рекламі 16 років тому. За цей період виріс у агенції Starcom та до керівних посад на рівні комунікаційної групи Publicis Groupe.

На проміжних етапах кар’єри спробував себе у ролі ТБ-баєра та ТБ-пленера, розширив свої компетенції із телебачення на усі традиційні медіа та дослідження.

За цей час розробив унікальні підходи до планування та закупок у різних медіа на рівні Starcom, пізніше впровадив їх у Publicis Groupe для роботи з усіма клієнтами групи. Також запустив економетричні дослідження.

Клієнти: B&H, Samsung, ТССС (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Rich), GSK, Sandoz, Київстар, McDonalds, Danone, Оболонь, Comfy та інші.

Нагороди на фестивалях: Effie, Golden Hammer, Белый квадрат, КМФР.

1

Ярослав Пахольчук

Компанія: 1+1 медіа
Посада: Виконавчий директор групи, Директор напрямку платного телебачення, член правління 1+1 media

Ярослав Пахольчук працює в групі 1+1 медіа із квітня 2010 року, займає посаду виконавчого директора з січня 2013 року та директора напрямку платного телебачення з жовтня 2016 року.

З відзнакою закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальностями Бакалавр економічної кібернетики та Магістр інформаційного менеджменту.

У 2006 році, там само отримав диплом за спеціальністю Економіко-математичне моделювання.

Обіймав посаду консультанта з просування ERP систем у Центрі комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс». У компанії Ернст & Янг із 2005 по 2008 рр.. відповідав за проекти, пов’язані з формуванням, трансформацією та аудитом фінансової звітності.

З липня 2008 працював у Central European Media Enterprises Group (СМЕ) спочатку на посаді менеджера з планування, аналізу та розвитку бізнесу, а потім – заступника фінансового директора.

Сьогодні Ярослав Пахольчук є одним із провідних експертів на вітчизняному ринку платного телебачення.

1

Андрій Партика

Компанія: Ocean Media

Посада: Генеральний директор

 

Андрій Партика очолює компанію Ocean Media, яка є ключовим гравцем на ринку ТВ-реклами та продає ресурси найбільш ліквідних телеканалів – ICTV, Новий Канал, СТБ, М1, М2, ОЦЕ ТБ та інших.

До початку роботи в Ocean Media – Андрій Партика 18 років працював у медіахолдингу StarLightMedia, у який прийшов на посаду маркетинг директора телеканалу ICTV у 2000 році.

Пізніше, створив компанії StarLight Sales (що займалась продажами прямої ТВ-реклами) та StarLight Brand Content (яка відразу стала лідером ринку реклами у контенті).

До приходу на ТВ в 1997–2005 роках Андрій працював комерційним директором найтиражнішої газети України – «Експрес» (Львів). Також має досвід реалізації проектів в якості кіно- і музичного продюсера.

За роки роботи в рекламному бізнесі Андрій Партика отримав унікальний досвід по виведенню на ринок тисяч брендів, а також успішної реалізації антикризових проектів.

_prv4011

Валерій Варениця

Компанія1+1 медіа

Посада: Комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ»

 

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» із жовтня 2012 року.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету.

Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Дело».

Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіавідділ.

У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz. У 2007 році агентство увійшло до мережі Mindshare, яке Валерій очолював до свого переходу в 1+1 медіа.

У 2016 році отримав відзнаку «Слід в рекламі» премії «Effie Awards Ukraine».

У 2017 році започаткував премію Pluses Partners Awards, метою якої є відзнака  тих компаній-рекламодавців, що спільно з 1+1 медіа рухають рекламний ринок вперед та визначають його майбутнє.

Входить до наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), відповідає за напрямок «Реклама на телебаченні».

Zinchenko

Антон Зінченко

Компанія: Evident Media

Посада: CEO

 

Випускник НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського.

Професійний шлях розпочав у 2006 році — досвідчений фахівець в сфері маркетингових комунікацій, медіапланування та оптимізації рекламних кампаній.

З 2012 року очолював відділ маркетингових комунікацій та групи медіапланування компанії ПАТ «Укртелеком».

У 2014 році — директор з впровадження в MediaCom Украина — мережеве рекламне агентство, що входить до холдингової компанії GroupM

У 2015 році став комерційним директором сейлз-хауса «Медіапартнерство».

Співпрацював з великими міжнародними і локальними брендами — P&G, Carlsberg, GlaxoSmithKline, Bayer, Bayadera group, GAP, Дарниця, Нові продукти.

Завдяки широкому і багатогранному досвіду роботи з рекламними агентствами і різногалуземи компаніями успішно очолює сейлз-хаус «Евідент Медіа» з 2018 року.

rpt

Юлія Бучак

Компанія: OMD Media Direction Ukraine

Посада: Управляючий директор

 

Юлія Бучак закінчила  факультет журналістики Київського Міжнародного Університету, та справжнім професійним притулком стала рекламна індустрія.

За 15 років роботи в якій виросла як професіонал з медіапланування, займаючись стратегічним плануванням, розвитком бізнесу, менеджментом та адмініструванням.

До лідера OMD Media Direction працювала в найбільших медіахолдингах (АДВ, GroupM, Publicis) та з клієнтами як міжнародними та локальними з численних категорій (Телеком, FMSG, Фінанси, Luxury, Фармацевтика, Електорінка, Ретейл тощо).

Найбільші досягнення – успішні та щасливі клієнти, яких було понад 50, а також люди, яких професійно виростила, відкривши красу медіа планування.

Александр Гороховский

Олександр Гороховський

Компанія: Dentsu Aegis Network Ukraine

Посада: CEO

Досвід роботи в медіаіндустрії – 26 років.

1992 рік –  старт кар’єри в медійному бізнесі в рекламному агентстві AITI.

1998-2010 рр. –  керівник AITI, потім AITI / Carat, пізніше Carat Ukraine.

З 2010 року –  CEO комунікаційної групи Aegis Media Uk

sf

Дутчин Дмитро

Компанія: Space Media

Посада: Комерційний директор

Випускник Українського фізико-математичний ліцею при КНУ ім. Т. Шевченка 1993 року. Закінчив факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка.

З 1998 по 2003 виконавчий директор компанії AGB Ukraine, яка з 1997 по 2003 рік займалася вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні (міжнародна материнська компанія AGB Group була поглинута Nielsen, яка в поточний час має контракт на вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні).

З 2003 по сьогодні працює в компанії Інтер-реклама, яка є найстарішим домом продажів, та з 1996 року займається продажами реклами на телеканалах Інтер Медіа Груп. З 2005 по 2009 рік Інтер-реклама виступала ексклюзивним продавцем реклами на телеканалах StarLightMedia.

Федір Гречанінов

Федір Гречанінов

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор зі стратегії та розвитку бізнесу

 

Федір приєднався до команди медіа-холдингу «Медіа Група Україна» в липні 2019 року.

Останні 7 років Федір працював у Групі StarLightMedia: з 2012-го року був директором зі стратегічного розвитку Групи, з 2013-го також відповідав за розвиток цифрового бізнесу та доходи з ринку платного телебачення.

Федір працював на керівних посадах таких компаній як «Сократ», Mosaic Investments, Griffon Capital, «Альфа-Капітал», «Альфа-Банк».

Юлия Трибушная

Юлія Трибушна

Компанія: StarLightMedia

Посада: Директор дивізіону Digital та PayTV

 

Понад 15 років у медіабізнесі.

Працювала на посаді комерційного директора в компаніях Telegraaf Media Group Ukraine, KP Media, UMH Digital.

З 2014 працює в групі компаній StarLightMedia  – директором з розвитку бізнесу, а з 2016 генеральним директором в StarLight Digital Sales.

З 2019 року очолює дивізіон  Digital та PayTV.

Anton

Антон Дзюбенко

Компанія: ВОЛЯ

Посада: СЕО

 

20 років досвіду на топ-позиціях у клієнтському сервісі та комерційній діяльності у галузі телекому, FMCG та банківській сфері.

До позиції СЕО Воля обіймав посаду СЕО TV Play Baltics, напрямку PAY TV у міжнародній компанії All Media Baltics.

Освіта

Лондонська бізнес-школа

Інститут міжнародних відносин, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр міжнародної економіки

Александр резунов

Олександр Резунов

Компанія: Sweet.tv

Посада: Директор

 

Резунов Олександр працює в компанії Sweet.tv з 2015 року. Займає посаду директора компанії з моменту її створення.

Закінчив Приазовський державний технічний університет, як бакалавр і спеціаліст економічного факультету за спеціальністю «маркетинг».

Раніше, з 2012 року, Олександр обіймав посаду директора телекомунікаційної компанії «Грізлі.ком».
З 2009 по 2011 рік, був маркетинг директором телекомунікаційної компанії «TRINITY».

Зараз Олександр продовжує розвивати проект Sweet.tv як платну українську он-лайн послугу. Зараз Sweet.tv надає платний доступ до телеканалів, бібліотеці фільмів та кіно прем’єр.

 

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org