Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2014 року Роздрукувати Роздрукувати

DSC_0053Юрій АртеменкоКомпанія: Національна рада України з питань телебачення і радіомовленняПосада: Голова

Юрій Артеменко має три вищі освіти у сфері медіа, правознавства та менеджменту. Понад 30 років працює в журналістиці, веде громадську та законотворчу діяльність. Очолював Запорізьку обласну державну адміністрацію. Був засновником Запорізької обласної незалежної медіапрофспілки. Заслужений журналіст України. Член Нацiональної спiлки журналістів. За професійну роботу Юрій Артеменко отримав низку державних нагород та відзнак.

 

 

kotenkoКатерина КотенкоКомпанія: Національна рада України з питань телебачення і радіомовленняПосада: Відповідальний секретар

Катерина Котенко понад 10 років працює в галузі телебачення. Під її керівництвом Індустріальний Телевізійний Комітет об’єднав 4 найбільші телевізійні групи, що сприяло розвитку телевізійної галузі. Також була створена єдина надійна та стандартизована валюта на телевізійному ринку України – система телевізійних вимірювань. З 2002 року Катерина Котенко була постійним членом громадських рад, робочих груп та експертних колегій у сфері телерадіомовлення та медіаменеджменту. Входила до складу експертного журі міжнародних телевізійних конкурсів і фестивалів, таких як: Banff, ТЕФІ Співдружність, Impact Awards.

 

Bohutski_newОлександр БогуцькийКомпанія: Телеканал ICTVПосада: Директор-президент

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету.

Починаючи з 1991 року працював редактором першої незалежної української радіостанції “Радіо Незалежність”. За час журналістської кар’єри працював у пресі і на телебаченні. У 1994 році очолював прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри” і був незмінним ведучим цього музичного фестивалю.

З 2000 року обіймає посаду Директора-президента телеканалу ICTV. З 2009 по 2012 рр. очолював групу StarLightMedia, що об’єднала телеканали ICTV, Новий, СТБ та М1. У 2012 році зайняв посаду члена правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne, де здійснює реалізацію стратегій з управління бізнесами, що входять до портфелю EastOne .

Кандидат юридичних наук.

 

13602361695757Володимир КвашинКомпанія: Медіа Група УкраїнаПосада: Комерційний директор

Володимира Квашина призначено на посаду комерційного директора «Медіа Група Україна» в жовтні 2012 року.

До приєднання до команди ТОВ «Медіа Група Україна» Володимир більше 9 років працював у галузі продажів реклами. З 2010 до 2012 рік Володимир очолював агенцію «Спорт Маркет Плюс». З 2006 до 2010 працював на керівних посадах на національних телеканалах «СТБ» та «Україна». З 2003 до 2006 рр. працював в компанії «Гетьман» на посадах від менеджера з реклами до заступника керівника відділу реклами.

Володимир закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за фахом «Інформаційні технології проектування».

 

Валерий ВареницаВалерій ВареницяКомпанія: Сейлз-хаус «ПЛЮСИ»Посада: Комерційний директор

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» із жовтня 2012 року.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету.

Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Діло».

Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіа-відділ.

У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz. У 2007 році агентство увійшло до мережі Mindshare, яке Валерій очолював до свого переходу в 1+1 медіа.

 

ПартикаАндрій ПартикаКомпанія: StarLight Sales і StarLight Brand ContentПосада: Генеральний директор

У телевізійній рекламі з 2000-го року.

Виховує двох дочок. Головне захоплення поза роботою: музика.

 

 

Yulia_PoliakovaЮлія ПоляковаКомпанія: PwC УкраїнаПосада: Старший спеціаліст із зв’язків з громадськістю

Юлія Полякова обіймає посаду старшого спеціаліста із зв’язків з громадськістю PwC Україна з квітня 2012 року і відповідає за комунікаційне супроводження діяльності на ринку України найбільшої та найуспішнішої у світі мережі фірм з надання професійних послуг.

Юлія має значний досвід у сфері PR  та корпоративних комунікацій. До приходу в PwC  Юлія працювала PR менеджером юридичної фірми Ulysses, відповідала за інформаційну та організаційну підтримку проектів для Європейської комісії, міжнародної фундації партії Центру Королівства Швеції,  міжнародних проектів просторового розвитку.

Юлія отримала ступінь магістра міжнародних відносин у Львівському національному університеті імені І.Франка  та диплом університету Хемлайн, Міннесота, США.

 

 

Павел ТаяновскийПавло ТаяновськийКомпанія: Медіа-агенція Carat Ukraine комунікаційної групи Dentsu Aegis Network UkraineПосада: Директор зі стратегічного планування та інновацій

Закінчив Московський Фізико-Технічний Інститут, факультет радіотехніки та кібернетики.

Спеціалізується на стратегічному плануванні комунікацій та медіаплануванні.

З 1996 року працює директором зі стратегічного планування в міжнародних рекламних агентствах (Universal McCann Kiev, McCann-Erickson Kiev, ADV України,TMA / Draft, AITI / Carat (теперішній час)).

 

 

Левченко ЕвгенийЄвген ЛевченкоКомпанія: Maxus SigmaПосада: Директор

Десять років досвіду роботи у сфері медіабізнесу та управління командами медіапланування в агенціях MediaVest, ZenithOptimedia, Universal McCann.

 

 

Orest-BiloskurskyyОрест БілоскурськийКомпанія: Медіагрупа StarLightMediaПосада: Маркетинговий директор

Соціолог за освітою. Закінчив аспірантуру Національного Університету «Києво-Могилянська академія» .

Довгий час викладав в НаУКМА на кафедрі соціальних наук та технологій, такі курси як: Аналіз даних, Аналіз аудиторій, Методи та методологія соціологічних досліджень. Проходив стажування в Університеті Есексу з методів сегментації аудиторій .
Як дослідники працював в Київському Міжнародному Інституті Соціології. Запроваджував першу Інтернет панель в Україні. Працюючи в КМІС проводив аудит панелі AGB, яка до 2003 року виконувала піплметричні заміри в Україні.

Роботу в телевізійній дослідницькій індустрії розпочав аналітиком на телеканалі Інтер. З часом перейшов працювати в компанію СтарлайтМедіа на посаду директора з маркетингових досліджень. Пізніше за сумісництвом почав працювати на телеканалі ІСTV, cпочатку керівником відділу якісницьких досліджень – де займався тестуванням реакцій глядачів на нові формати та продукти каналу, а також вивченням сприйняття реклами та спонсорських проявів в ефірі каналу. Згодом створив та очолив департамент маркетингу, аудиторій та комунікацій – який поєднав в собі всі функції використання піпметирчних даних, поза телевізійних досліджень, всі види комунікації з глядачами.

Орест Білоскурський про КТБ 2014

 

 

Андрющенко_ИринаІрина АндрющенкоКомпанія: Медіагрупа StarLightMediaПосада: Директор з розвитку

Експерт ВРК по легальному відеоконтенту і відеореклами в Україні. На медіаринку з 1995 року. З липня 2012 – директор з розвитку медіагрупи StarLightMedia.

Закінчила факультет маркетингу Київського Національного Економічного Університету з червоним дипломом.

Раніше очолювала департамент маркетингу газети «Бізнес» та журналу «Наталі» («Бліц-Інформ»), комерційну службу таких видань як «МК в Україні» і «Ділова столиця». У березні 2005 року зайняла посаду генерального директора видавництва «Експерт-Україна», була першим віце-президентом холдингу «Медіа Інвест Груп» («Експерт», «Економічні вісті», «Статус», LQ).

 

Колесникова МаринаМарина КолєсніковаКомпанія: 1+1 МедіаПосада: Керівник відділу з продажу Інтернет реклами

Медіа-кар’єру розпочала в 2004 році з друкованих ЗМІ. Відповідала за просування і продаж  щоденних, щотижневих і щомісячних видань. Кілька років займалася продажами нестандартних крос-медійних проектів.

З 2012 року обіймає позицію Керівника відділу з продажу Інтернет реклами Групи «1+1 медіа». Бере активну участь у розвитку відео-напрямку Групи, є одним з активних учасників ініціативи по боротьбі з піратством «Чисте небо», ініціювла ряд мульти-медійних проектів «1+1 медіа».

У лютому 2014 увійшла в ТОП-35 молодих медіа-менеджерів України.

 

 

Шестаков ИванІван ШестаковКомпанія: MEGOGOПосада: Директор з маркетингу

12-річний досвід роботи у сфері інтернет-технологій і ринку телекомунікацій.

Займав керівні посади у Microsoft, Kyivstar, Life:), People.net, UN (ООН). Розвивав ряд міжнародних стартапів.

Широкий досвід у розробці масштабних інтернет-проектів і платформ для мобільних пристроїв (серед клієнтів – промислові підприємства, FMCG, фінансові і неприбуткові організації, мобільні операторі, автомобільні бренди і IT-компанії).

Експертиза і спеціалізація – в розробці і виведенню на ринок високотехнічних бізнесів.

На даний момент очолює департамент маркетингу MEGOGO – першого легального VOD-сервісу, що працює на території 15 країн – СНД, Грузії та Прибалтики.

 

 

Enver1Енвер КікаваКомпанія: Медіаагентство “Starcom Ukraine”Посада: Директор

На українському медіа ринку працює з 2001 року. До агентства Старком прийшов у 2003 на посаду фахівця з досліджень.

У 2008 році очолив Старком Україна. Впродовж останніх років агентство неодноразово очолювало рейтинг ВРК і визнавалось агентством року.

Випускник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Член Індустріального комітету зовнішньої реклами.

 

 

Алексей КуракинОлексій КуракінКомпанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»Посада: Директор з розвитку бізнесу

У команді “Медіа Група Україна” з осені 2013 року. Відповідає за розвиток digital активів та нових напрямків бізнесу компанії.

У медіа та інтернет індустрії з 1999 року. Керував різними успішними проектами і стартапами. З 2009 року – СЕО проекту JOB.RU. Надалі був директором з розвитку digital продуктів у компанії Росбізнесконсалтинг.

 

 

Вирко АлексейОлексій ВіркоКомпанія: Havas Media, ADV Group UkraineПосада: Директор

Більше 15 років у медіа. У Групі АДВ Україна працює з 2012 року. Раніше працював в таких агентствах як: Ark JWT, Bates Saatchi & Saatchi, DMB & B / D’Arcy / MediaVest, MediaExpert, Mindshare Ukraine.

Має досвід роботи з такими клієнтами, як Procter & Gamble, Coca-Cola, PepsiCo, Beiersdorf , Актавіс, НАТ (Национальные Алкогольные Традиции), LVMH, LG, MTI, Hyundai-KIA та ін.

 

 

TaranovАндрій ТарановКомпанія: Kwendi+RMAПосада: Партнер

В рекламному бізнесі з 1995 року. Почав кар’єру в рекламному агентстві Provid/BBDO, пройшов всі ступені розвитку від медіа-планера до медіа-директора. У 2001-м був призначений керуючим директором медіа-агентства Media Direction Ukraine, де пропрацював до 2004 року.

У 2004-2005 році – консультант з маркетингу та зв’язків з громадськістю телеканалу СТБ.

У 2005 р. заснував експертну групу Kwendi. З 2009 року – партнер компанії Kwendi+RMA.

У 2001-02 роках викладав курс «Теорія та практика реклами» в КІМО Національного університету ім. Шевченка. У 2008 – член медіажурі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.

 

 

МаштаковВалерій МаштаковКомпанія: Медіа Інтернешнл Сервіс УкраїнаПосада: Cпіввласник

Народився 14 лютого 1956 року, у м.Києві.

У медійному бізнесі з 1995 року.

1996-2001 менеджер Відео Інтернешнл Україна

2001-2003, 2009-2011 Генеральний директор ВІ Україна

2005-2007, Генеральний директор ВІ Молдова

2007-2009, Генеральний директор ВІ Казахстан,

2012 по т.ч. співвласник  компаній «Медіа Інтернешнл Сервіс Україна»,«Інтернешнл Медіа Сервіс Киргистан», «FISH» Україна.

 

 

СеменовІлляСеменов

Компанія: Медіагрупа StarLightMedia

Посада: Виконавчий директор каналу QTV

Ілля Семенов у телебаченні вже 13 років.

У 2008 очолив канал QTV. На сьогоднішній день канал QTV – це кращий анімаційний телеканал країни та лідер українського ТВ-ринку за чоловічою аудиторією 7-30 років.

 

 

МельничукІрина МельничукКомпанія: Телеканал ПЛЮСПЛЮСПосада: Директор з маркетингу

На посаді – із січня 2014 року. До цього – з серпня 2013-го обіймала посаду керівника відділу стратегічного планування каналу ПЛЮСПЛЮС. За час роботи в компанії, Ірина в команді однодумців вивела бренд ПЛЮСПЛЮС на новий рівень і продовжує працювати в цьому напрямку.

Має дві вищі освіти: диплом спеціаліста з комп’ютерних систем програмування «Київського політехнічного інституту», також вивчала маркетинг і менеджмент у  Київському національному економічному університеті.

Трудову діяльність розпочала у 1996-му році в компанії «Інком» на поцизії веб-дизайнера. 1999-го її проект здобув Гран-прі Київського міжнародного фестивалю реклами.

2001-го розпочала кар’єру на телебаченні – як web-developer на каналі ICTV. Загалом пропрацювала у холдингу Starlightmedia 10 років. 4 з них – на посаді директора з маркетингу Сейлз-хаусу  з продажу спонсорства (зараз – StarLight Brand Content).  Одною з перших формувала ринок телевізійного спонсорства в Україні.

У 2011-2012 – директор з маркетингу у «Mail.ru Україна».  За цей період компанія  зробила першу кросс-інтеграцію соціальної мережі «Одноклассники» у телевізійний проект.

У 2012-2013-му роках керувала маркетингом проектів «Комсомольської правди в Україні» і унікального інтернет-ресурсу з географічною прив’язкою «В городе» в холдингу УМХ.

 

 

СоколоваОксанаСоколоваКомпанія: Телеканал ICTVПосада: Керівник редакції публіцистичних програм

Народилася у Черкасах. Закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка за фахом журналістика. Професійну кар’єру починала на Черкаському  обласному телебаченні і за 20 років пройшла шлях від молодшого редактора регіональної  компанії до ведучої підсумкової програми одного з найпотужніших телеканалів України. Заслужений журналіст України.

На ICTV прийшла 2000 року. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Наприкінці 2001, уже як ведуча, відкрила ранкове інформаційне мовлення каналу, давши початок новому етапу розвитку ICTV. 2004-го залишила канал, посівши посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але вже за рік повернулася на ICTV. Ведення вечірніх новин суміщала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова». А на початку 2006 отримала пропозицію створити власну програму, яка б стала підсумковою крапкою в інформаційному мовленні телеканалу.

12 лютого 2006 вийшли в ефір «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Програма, яка завоювала довіру глядачів та визнання телеекспертів і до сьогодні здобула вже  4  статуетки «Телетріумф» у  номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача».   2011 році вже сама Оксана отримала найпрестижнішу телевізійну премію і була визнана «Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми».

Паралельно з роботою телеведучої Оксана успішно опановувала фах телевізійного продюсера. З 2007 по 2013 рік її  редакція виробляла рейтингову програму журналістськ.их розслідувань  «Максимум в Україні», з 2009 по 2014 «Козирне життя».  У 2013-14 – «Четверта вежа». Загалом, Оксана була продюсером понад 10  різнопланових оригінальних форматів.

Одружена. Має сина-студента.

 

 

DSC_0378_02Володимир МжельськийКомпанія: 5 каналПосада: Шеф-редактор, директор

Володимир Мжельський – шеф-редактор ПІІ (підприємства з іноземними інвестиціями) у формі ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ»  – «5 каналу», директор ТОВ «5 канал ТВ».

Трудову діяльність розпочав  1992 року в  с. Бригінці Чернігівської області, де  працював керівником народного хору та директором будинку культури. З 1994  року навчався в Національному університеті імені Т.Г. Шевченка на відділенні телевізійної журналістики.

На українському телебаченні – з 1994 року. Був редактором, журналістом-міжнародником та репортером телеканалу TVT, з 1997 по 1998 рр. працював кореспондентом телекомпанії «ЮТАР». З 1998 по 2004 рр. – редактор міжнародних новин на Новому каналі, в 2004 році очолив його міжнародний відділ, 2005-2007 – шеф-редактор інформаційного мовлення Нового каналу.

З 5-м каналом Володимир Мжельський розпочав свою співпрацю в 2007 році на посаді шеф-редактора служби новин. Із січня 2009 – шеф-редактор каналу. Заслужений журналіст України.

 


Дмитрий БелянскийДмитро Бєлянський
Компанія: Телеканал «Україна»Посада: Директор департаменту інформаційного мовлення

Народився в Донецьку. Навчався на філологічному факультеті Донецького національного університету.

Кар’єру в журналістиці почав більше 15 років тому. Працював на телеканалах ICTV та СТБ, був заступником головного редактора громадсько-політичного тижневика “Профіль-Україна” (2010-2011), очолював аналітичну службу новин телеканалу “Інтер” (2009-2010).

До команди холдингу “Медіа Група Україна” приєднався в 2011 році на посаді директора з розвитку мультимедіа видавничого холдингу “Сьогодні Мультимедіа”.

З 2012 року працював заступником директора департаменту інформаційного мовлення телеканалу “Україна”. 26 березня 2014 призначений на посаду директора цього департаменту.

 

ПушноваТетяна ПушноваКомпанія: Телеканал Ukraine TodayПосада: Генеральний продюсер

Тетяна Пушнова обіймає посаду генерального продюсера телеканалу Ukraine Today з серпня 2014 року.

В 1+1 Медіа  працює з 2010 року. За цей час Тетяна переформатувала нічний випуск ТСН, створила перший український телевізійний таблоїд «ТСН.Особливе» та протягом двох років очолювала найпотужнішу новинну редакцію країни — Телевізійну Службу Новин на телеканалі 1+1.

За освітою — культуролог, закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Універсальний солдат українських теленовин. За 10 років роботи на телебаченні працювала редактором новин, що виходили щогодини та у режимі марафону (події осені 2004 року, парламентські вибори та парламентська криза 2006, марафони, присвячені надзвичайним подіям), випускала в ефір політичне ток-шоу, працювала репортером, зокрема висвітлювала військовий конфлікт у Грузії у серпні 2008 року, брала участь у створенні та випускала новини на телеканалі ТВі.

 

IMG_3434Роман АндрейкоКомпанія: Телеканал новин “24”Посада: Генеральний директор

Дата народження:  01.01.1968
Місце народження:   м. Львів
Освіта: вища технічна

1989 – 1995р. Університет “Львівська Політехніка” Львів

Спеціальність за освітою, кваліфікація  Інженер-радіотехнік
Володіння мовами:  англійська, італійська, польська
Нагороди, почесні звання  Почесна Грамота Кабінету міністрів, Почесна Грамота Національної ради з питань телебачення та радіомовлення

Загальний стаж у сфері медіа 20 років

 

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org