Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Ярослав Пахольчук

1

Компанія: 1+1 медіа
Посада: Виконавчий директор групи, Директор напрямку платного телебачення, член правління 1+1 media

Ярослав Пахольчук працює в групі 1+1 медіа із квітня 2010 року, займає посаду виконавчого директора з січня 2013 року та директора напрямку платного телебачення з жовтня 2016 року.

З відзнакою закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальностями Бакалавр економічної кібернетики та Магістр інформаційного менеджменту.

У 2006 році, там само отримав диплом за спеціальністю Економіко-математичне моделювання.

Обіймав посаду консультанта з просування ERP систем у Центрі комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс». У компанії Ернст & Янг із 2005 по 2008 рр.. відповідав за проекти, пов’язані з формуванням, трансформацією та аудитом фінансової звітності.

З липня 2008 працював у Central European Media Enterprises Group (СМЕ) спочатку на посаді менеджера з планування, аналізу та розвитку бізнесу, а потім – заступника фінансового директора.

Сьогодні Ярослав Пахольчук є одним із провідних експертів на вітчизняному ринку платного телебачення.

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org