Реєстрація завершена.

21 вересня 2017 року

Конференція «Телебачення як Бізнес» – це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці.

Ярослав Пахольчук

pakholchukЯрослав Пахольчук

Компанія: 1+1 медіа
Посада: Фінансовий та виконавчий директор групи, Директор напрямку платного телебачення
Ярослав Пахольчук обіймає посаду фінансового директора в 1+1 медіа із квітня 2010 року, виконавчого директора з січня 2013 року та директора напрямку платного телебачення з жовтня 2016 року.
З відзнакою закінчив Київський економічний університет за спеціальностями Бакалавр економічної кібернетики та Магістр інформаційного менеджменту. У 2006 році, там само отримав спеціальність Економіко-математичне моделювання.
Обіймав посаду консультанта з просування ERP систем у Центрі комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс». У компанії Ернст & Янг із 2005 по 2008 р. відповідав за проекти, пов’язані з формуванням, трансформацією та аудитом фінансової звітності. З липня 2008 працював у Central European Media Enterprises Group (СМЕ) спочатку на посаді менеджера з планування, аналізу та розвитку бізнесу, а потім заступника фінансового директора.

В рамках

Медійні Партнери

Інформаційні партнери

Наші проекти