Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2010 року Роздрукувати Роздрукувати

котенкоКатерина Котенко

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 8 років. Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агенств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

 

dmitrievmaksymМаксим Дмітрієв

Компанія: Російське Авторське Товариство (РАТ)

Посада: Заступник Голови Ради Директорів

Генеральний директор Першого Музичного Видання з 2001 року, Заступник Голови Ради Директорів Російського Авторського Товариства з 2008 року.

Російське Авторське Товариство (РАТ) – некомерційна громадська організація, створена авторами для реалізації й охорони авторських прав у сфері інтелектуальної діяльності. Товариство діє на основі засад добровільного й рівноправного членства й демократичного самоврядування. РАТ здійснює свою діяльність на всій території Російської Федерації, відповідно до Статуту РАТ, зареєстрованому в Міністерстві юстиції РФ 30 вересня 1993 р.

 

богуцкийОлександр Богуцький

Компанія: Телеканал “ICTV”

Посада: Директор-Президент, Керівник группи Starlightmedia

Народився 2 грудня 1971 року у Львові.

Закінчив геологічний факультет Львівського університету з червоним дипломом та аспірантуру цього ж навчального закладу.

У 1991 році Олександр Богуцький працював редактором на першій незалежній українській радіостанції – “Радіо “Незалежність”. Був співзасновником газети “Експрес”, співпрацював з виданнями “Ратуша” та “Пост-Поступ”.

У 1994 році очолив прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри”, був незмінним ведучим цього фестивалю. Працював над телевізійними проектами на ТК “Міст” (Львів), ТК “Золоті ворота” (Київ), Першому Національному; був ведучим аналітичної програми “Актуальна камера” (канал СТБ).

З 2000 року – генеральний директор каналу ICTV.
У 2010 захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

 

ukr_Lapshina_KaterynaКатерина Лапшина

Компанія: ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент”

Посада: Директор по розвитку медійного напрямку бізнесу

Катерина Лапшина в 2003 році отримала ступінь Бакалавра економіки в Інституті міжнародних економічних відносин (м. Москва). У 2005 році вона з відзнакою закінчила Фінансову академію при Уряді Російської Федерації, отримавши ступінь Магістра економіки. Крім того, Катерина Лапшина має сертифікат з програми CMA (сертифікований фінансовий менеджер) і є кандидатом другого рівня програми CFA (сертифікований фінансовий аналітик).

До приходу в Компанію СКМ Катерина Лапшина працювала старшим консультантом в міжнародній аудиторській компанії Ernst&Young (березень 2004 – серпень 2006), заступником директора по розвитку бізнесу в ЗАТ “ЭНЕРГОПРОМ МЕНЕДЖМЕНТ” (серпень 2006 – вересень 2008), директором по інвестиціях і молодшим партнером в російській інвестиційній компанії Адела Холдинг Лімітед (з листопада 2008).

З серпня 2010 року Катерина Лапшина відповідає за розвиток медійного напряму бізнесу Групи СКМ (телевізійний, видавничий і Інтернет-бізнес). У сферу її відповідальності входять питання стратегії, інвестицій, фінансів і управління ризиками.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAБорис Ложкін

Компанія: Український МЕДІА Холдинг 

Посада: Президент

Борис Ложкін – президент міжнародної диверсифікованої мультимедійної компанії  United Media Holding (UMH).

Розпочав кар’єру в медіабізнесі з 14 років з посади кореспондента в міській газеті (м. Харків). У 18 років запустив перший власний бізнес-проект. Впродовж наступних 20 років створив UMH, до складу якого входить група компаній “Український Медіа Холдинг” і видавничий дім “Популярна преса”, що управляє бізнесом в Росії і Казахстані. З травня 2008 UMH входить в лістинг Франкфуртської фондової біржі. У портфелі UMH більше 50 успішних медіа-проектів (преса, радіо, Інтернет, нішеве телебачення).

У 2008 році удостоєний звання “Кращий Медіа-Менеджер Росії”, виграв український етап міжнародної програми “Підприємець року – 2008″ (Ernst&Young)

Член правління World Association of Newspapers, Заслужений Журналіст України

 

myronovaІрина Миронова

Компанія: “Комерсант Україна

Посада: Кореспондент

Кореспондент провідної щоденної ділової газети “Комерсант Україна”, тематика матеріалів “медіа, реклама, маркетинг”. Позаштатний кореспондент інформаційного ресурсу Всеукраїнської рекламної коаліції Sostav.ua. У 2010 році – член жюрі преси Київського міжнародного фестивалю реклами. Освіта: Донецький Національний Університет, диплом магістра за фахом “Англійська мова і світова література”, з відзнакою.

 

биггемРосс Біггем

Компанія: Асоціація Комерційного Телебачення Європи

Посада: Генеральний Директор

Після навчання юридичній справі в Exeter and Saarbrücken, Росс Біггем працював Радником в Комітеті по справам Європейського Союзу Палати Лордів перед тим, як приєднатися до команди ITV, провідному каналу Великобританії, де він дослужився до посади Керівника європейського департаменту. В квітні 2000 року Росс переїхав до Брюсселю для того, щоб зайняти посаду Генерального Директора Асоціації Комерційного Телебачення Європи, яка представляє 30 медіа компаній, що функціонують на території більш, аніж 34 європейських країн і об’єднує декілька бізнес моделей, від безкоштовних телерадіомовників до мультимедійних груп та цифрових операторів. Асоціація Комерційного Телебачення Європи консультує на постійній основі Європейські економічні співтовариства по питаннях впливу на майбутнє аудіо-візуального сектору, в тому числі по відношенню до цифрового телебачення та Європейської Директиви «Телебачення без Меж».

 

kalininaСвітлана Калініна

Компанія: Квенді Медіа Аудит

Посада: Генеральний Директор

Працює в медіа з 1986 року, починала на українському Держтелебаченні. 10 років – медіадиректор РА Linea12/McCANN ERICKSON (з 2001 – медіапідрозділа Universal McCANN).Отримала ступінь MBA у Міжнародному інституті менеджменту (IMI).

З березня 2006 року керуючий партнер експертної групи Kwendi за напрямком “медіааудит”.

 

sauliusСаулюс Бакас

Компанія: Deloitte & Touche

Посада: Партнер

Саулюс є Партнером по аудиту і очолює в київському офісі компанії “Делойт” групу фахівців по наданню послуг підприємствам індустрії високих технологій, ЗМІ і телекомунікацій. У Саулюса більше 14 років досвіду роботи у сфері надання професійних послуг. Свою професійну діяльність Саулюс розпочав у Литві, звідки він родом. З 2000 по 2006 гг Саулюс працював в офісі “PricewaterhouseCoopers” в Сан-Хосе, США, де займався наданням професійних послуг технологічним компаніям Силіконової долини. З квітня 2006 року Саулюс працює в Україні і очолює практику ТМТ в Україні, Білорусії і Грузії. Саулюс закінчив Вільнюський університет і отримав степінь магістра економіки.

 

sidorenkoРоман Сидоренко

Компанія: WantMore

Посада: Співзасновник і CEO

2001-2003 – Регіональний директор компанії TerraLink, один з лідерів на ринку інформаційних технологій країн СНД

Лютий 2004 – грудень 2006 – Регіональний директор компанії Документум Сервісіз СНД, що представляє інтереси підрозділу CMA корпорації EMC.

Грудень 2006 – січень 2009 – Директор з розвитку бізнесу корпорації EMC в Росії та СНД.

Липень 2008 – теперішній час – генеральний директор (CEO) і співзасновник компанії WantMore. Компанія WantMore спеціалізується на створенні крос-платформних розважальних та освітніх медіа-проектів, як власної розробки, так і на базі придбаних форматів.

За проект відеогіда по вагітності «40 тижнiв» (40weeks.com.ua) компанія отримала гран-прі та перше місце в номінації «Інноваційний рішення» II міжнародної інтернет-премії PROpeller Digital, травень 2010 року.

У жовтні 2010 року, спільно з телеканалом СТБ, був запущений «Х-Фактор Онлайн» – інтерактивний вокальний онлайн-конкурс на основі унікальної технології оцінки вокальних даних Skore.

 

Olga RosmanovaОльга Росманова

Компанія: GfK Ukraine

Посада: Директор Департаменту Медіа досліджень

Вищу освіту здобула за фахом “Соціологія” в Київському інституті народного господарства (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана). У сфері маркетингових досліджень працює з 1994 року. До 2002 року – керівник відділу якісних досліджень в компанії GfK Ukraine, з 2002 року відповідає за медіа напрямок діяльності даної компанії і роботу ТБ-панелі.

 

семененкоВікторія Семененко

Компанія: Maxximum Media Communications Group

Посада: Керуючий партнер

Досвід роботи в індустрії реклами – більше 10 років. Серед досягнень Вікторії – створення рекламного агенства “Maxximum Consulting” в 2000 році; розвиток відділу закупівлі засобів реклами в окремий сейлз-хауз “Maxximum Advertising”. Успішний запуск першого, орієнтованого на жінок, телеканалу “Maxxi TV” в 2007 році.

Освіта: юридичний факультет Київського Національного Університету імені Тараса Шевченко.

 

лазебникМаксим Лазебник

Компанія: Всеукраїнська рекламна коаліція

Посада: Виконавчий директор

Генеральний продюсер Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, координатор EFFIE Awards Ukraine, організатор Клубу Креативних Директорів України й національної рекламної премії KAKADU Awards, організатор конкурсу ADC*UA Awards, співзасновник креативного кампусу рекламістів Addrive, шеф-редактор провідного сайту про рекламу, маркетинг і PR в Україні – www.sostav.ua, національний представник міжнародних фестивалів реклами (EPICA, Golden Drum і ін.), магістр права.

 

гороховскойОлександр Гороховський

Компанія: AITI/Carat 

Посада: Директор

Народився 3 серпня 1968 року в м. Київ. У 1993 році закінчив НТУУ “Київський політехнічний інститут”.

Свою кар’єру в рекламному агентстві AITI розпочав в 1992 році. Посаду директора агентства займає з 1998 року. З 2003 AITI офіційно представляє міжнародне рекламне агентство Carat в Україні. У п’ятірку найбільших медіа-агентств країни AITI/Carat входить з 2007 року.

З 2010 року Олександр Гороховский також являється CEO комунікаційної групи Aegis Media/GMG – партнера в Україні одного з найбільших холдингів світу в області медіа комунікацій і маркетингових рішень Aegis Media.

 

матвеевВіталій Матвєєв

Компанія: Оптімум Медіа Україна

Посада: Генеральний Директор

Народився 12 серпня 1975 року

Освіта: Київський Національний Університет ім. Шевченка, факультет іноземних мов

З 1998 по 2001 рік працював маркетинг менеджером в компанії “Хенкель Баутехнік Україна”.

З грудня 2001 року – керівник агентства “Оптимум Медіа Україна”. Агентство було створене “з нуля” в 2001 році зі штатом 6 чоловік. Результатом наполегливої роботи став постійний ріст бізнесу, репутація, місце на ринку та все нові клієнти.

Зараз Оптимум Медіа – одне з найбільших медіа агентств України.

У компанії працює більше 60 чоловік, і агентство обслуговує безліч відомих брендів в різних категоріях. Основні чинники успіху агентства – це націленість на бізнес клієнтів, розуміння ринку і його тенденцій та забезпечення найкращих результатів, як в підготовці медіа стратегій, так і в медіа баінгу.

Серед клієнтів агентства найбільші міжнародні та українські компанії: Хенкель, Марс-Ріглі, Макдональдс, Немірофф, Віза, Рено-Ніссан та багато інших.

 

гудковаМарія Гудкова

Компанія: телеканал СТБ

Посада: Директор департаменту управління персоналом

Народилася 1979 року у м. Києві. 1997 року отримала спеціальність еколога в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія». 2005 – сертифікований міжнародний експерт з оцінки компетенцій группи компаній Hudson.

В 2009 році Марія отримала ступінь МВА в бізнес-школі IEDC, Словенія.

З 2002 року Марія є бізнес-тренером в галузі питань управління персоналом. В 2007 році Марія стала автором книги “Оценка как способ мышления: HR в документах от А до Я”, що вийшла у видавництві “HRDepartment. Також, з 2008 року Марія веде практику career coaching.

Досвід Маріі в галузі управління персоналом нараховує більше 10 років. З червня 2010 року Марія обіймає посаду Директора з персоналу телеканалу СТБ, до цього – з 2005 року обіймала посаду заступника генерального директора з організаційного розвитку та управління персоналом Henkel Bautechnik Україна.

 

butkoІрина Бутко

Компанія: телеканал “ІНТЕР”

Посада: Керівник адміністративної дирекції

Інженер-хімік, закінчила Одеський хіміко-технологічний факультет політехнічного інституту. Тривалий час працювала в органах місцевої влади в Криму. Після переїзду в Київ розпочала свою кар’єру як заступник керівника служби по роботі з персоналом, а потім – керуючий справами головного офісу в АКБ “Укрсоцбанк”.

На телеканалі “Інтер” працює вже п’ять років – спочатку на посаді керівника служби по роботі персоналу, потім, із серпня цього року очолює адміністративну дирекцію, координує всі питання, пов’язані з персоналом, роботу допоміжних служб.

 

pauwelsПол Пауелс

Компанія: etma (європейськя академія телевізійного й медіа управління)

Посада: Директор

Пол навчалвся в школі RITCS, Брюссель, де в 1979 році отримав диплом продюсера. Працював у кіновиробництві до 1987 року, поки не заснував власну кіностудію: Periscope Productions.

В 2005 році Пол залишив роботу в кіностудії Periscope Productions для того, щоб стати програмним менеджером в Flemish Public Broadcaster VRT/CANVAS.

У грудні 2006 року Пол очолив ініціативне співтовариство, яке переросло в створення “європейської академії телевізійного й медіа управління” (etma) (Страсбург, Франція).

У квітні 2009 року він став директор академії, і цю посаду займає по сьогоднішній день.

Будучи продюсером, Пол виступав як експерт Європейського документального кіновиробництва для таких компаній, як наприклад, Discovery Campus (Germany), the European Documentary Network (Denmark), Greenhouse (Israel), Documentary in Europe (Italy), Ex-oriente (Czech Republic) і багатьох інших.

Пол виступав з лекціями й проводив майстер- класи по розвиткові документального кіновиробництва в Ісландії, Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, Нідерландах, Бельгії, Німеччині, Австрії, Ірландії, Франції, Італії, Іспанії, Кіпрі, Сербії, Хорватії, Латвії, Португалії, Чеській Республіці; Греції, Індії, Ізраїлі й Македонії.

 

rizunВолодимир Різун

Компанія: Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Посада: Директор

Доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки журналістів України.

Голова Науково-методичної комісії з журналістики та інформації при МОН України, голова експертної ради ВАК України з соціальних комунікацій.

Заслужений працівник освіти України (2003).

Почесний доктор Ужгородського національного університету (2006), Української академії друкарства (2007), почесний професор Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського (2006), Волинського державного університету імені Лесі Українки (2007).

Нагороди: орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня (2003), орден Святого Юрія Переможця (2007), орден «За заслуги» 3 ступеня (2009).

З 2002 року ведучий Національної радіокомпанії України (прямоефірне мовлення), радіо «Промінь» (автор та ведучий програм «Право на слово» (з 2002 року), «Вечірній променад» (2008—2010), «З піснею по життю» (з 2010 року).

Лауреат премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності у номінації “За кращий твір у радіомовній сфері” (2004).

 

опацькаСофія Опацька

Компанія: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Посада: Директор

К.е.н., закінчила міжнародні економічні відносини ЛНУ ім. І.Франка, короткострокові програми та стажування у University of Michigan, Bled School of Management, Warsaw School of Economics, Wharton Business School, China Europe International Business School. Досвід управлінської роботи – 9 років. Працювала заступником директора бізнес-школи Львівського інституту менеджменту, директором програм МВА Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs), Директором Корпоративного університету ВАТ «Концерн Галнафтогаз». Спеціалізується у питаннях управління людьми, організаційної поведінки, побудови організацій, що самонавчаються.

 

kharchenkoТетяна Харченко

Компанія: МедіаБізнес

Посада: Головний редактор

У 2006 році закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Магістр української філології та фольклорист. В журналістиці 10 років. Перше місце роботи – радіо «Континент». Працювала в газеті «Україна молода», на телеканалі СТБ, «Сіті», в «Газеті по-українськи», журналі «Новинар». З 2008 року й нині – галузеве інтернет-видання «МедіаБізнес». З липня 2010 року – головний редактор «МедіаБізнесу».

Закінчила дистанційний курс із медіаправа Інституту медіаправа, програму «Журналістика цифрового майбутнього» (спільний проект фонду «Розвиток України» та Могилянської школи журналістики Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»), курси сценаристів кінокомпаній FILM.UA та PRIMA-FILM.

 

sobakarЮлія Собакар

Компанія: MEDIAMETRIE – Eurodata TV Worldwide

Посада: Менеджер по міжнародній дистрибуції

Отримала диплом Запорізького інституту економіки за фахом “Міжнародна Економіка”, а також французького університету Paris XI за фахом “Підприємство і Європейський ринок”.

Працювала в сфері медіа, Інтернету і захисту авторських прав. З 2009 року приєдналася до компанії Медіаметрі (Інститут вимірювання рейтингів у Франції) і відповідає за міжнародну дистрибуцію.

 

borodyanskyВолодимир Бородянський

Компанія: Телеканал “СТБ”

Посада: Голова Правління

Володимир Володимирович Бородянський народився у 1974році, у Новому Роздолі Львівської області.

У 1997 році закінчив фінансово-економічний факультет за фахом «Фінанси та кредит» Київського національного економічного університету.
З 1998 року — комерційний директор газети «Московський комсомолец» в Україні”.

З 2000 року — керівник відділу з управління медіа-активами «Альфа-банку» (відповідав за реалізацію бізнес-проектів: «Новий канал», «Наше радіо», «Московський комсомолец» в Україні”).

У 2004 році був обраний головою Правління ЗАТ «ММЦ СТБ».

 

victor mirskyВіктор Мирський

Компанія: FILM.UA Group

Посада: Керівник та генеральний продюсер

Керівник кіногрупи FILM.UA – одного з найбільших в Україні виробників й дистрибуторів кіно- і телепродукту.

Освіта: юридичний факультет КНУ ім. Шевченко.

З 1997 року по сьогоднішній день – партнер адвокатської контори “Коннов і Созановський”.
2001-2005рр. – керівник відділу закупівель телеканалу “Інтер”.
З 2006- го по теперішній час – керівник і генеральний продюсер FILM.UA Group.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВіктор Приходько

Компанія: Телекомпанія PRO-TV

Посада: Президент

Народився 17.03.1957 року в Києві в сім’ї лікарів.

Закінчив в 1980 році механіко-математичний факультет Київського університету, в 1989 році факультет кінорежисури Київського театрального інституту.
2004-2005 – директор к/ст Довженка.

Як режисер зняв фільми “Дзвоніть 01″, “Місячне кіно”, “Вестерн”, “Тихий жах”, “Шоу довгоносиків”.

Створив компанію “PRO TV” в 1996 році, яка випустила ряд успішних проектів:

“Пані удача” – “Леді бомж”, “Леді мер”,
“Російські ліки”,
“Навіжена”
“Пам’ятаю і люблю”
“Утьосов – пісня завдовжки в життя”
“9 життів Нестора Махно”
“Повернення Мухтара – 2-7″
“За все тобі дякую 1-3″
“П’ять хвилин до метро”
“Чаклунська любов 1-2″
“Розлучниця”
“Віра. Надія. Любов”
“1941”
“1942”
“Учора закінчилася війна”

Зараз компанія володіє найбільшою кіностудією України “VICTORIA FILM STUDIO”

 

vakalyukАртем Вакалюк

Компанія: Content Report

Посада: Головний редактор

Закінчив Військовий Інститут КНУ ім. Тараса Шевченка за фахом перекладач англійської та іспанської мов. В журналістиці з початку 2007 року.

2007-2010 – кореспондент, а згодом – медійний оглядач щоденної ділової газети «Экономические известия».

Співзасновник порталу про рекламу та медіа Adsmarket.com.ua

З липня 2010 р. – головний редактор спеціалізованого видання Content Report

 

KostyukІрина Костюк

Компанія: “Медіа Ресурси Менеджмент”

Посада: Директор

В 2001 отримала диплом міжнародного рівня про вищу освіту (Віденського Міжнародного Університету) і ступінь бакалавра за фахом “Бізнес адміністрування”.

З 2000 по 2006 рік працювала на телеканалі “Інтер” керівником відділу закупівель державного програмного продукту як для телеканалу “Інтер”, так і для усього холдингу каналів “Інтер”. Спеціалізується на закупівлях усіх видів прав, плануванні сіток віщання, аналізі аудиторії, розробці й реалізації програмних концепцій і т.д.

В 2006 році разом з партнерами заснувала й очолила першу в Україні медіа консалтингову компанію “Медіа Ресурси Менеджмент”, яка на сьогодні має партнерів по усьому світу, зв’язку із ключовими гравцями українського й міжнародного ринку. Ірина є автором численних статей і оглядів українського ринку телебачення, а також закордонних ринків програмного продукту.

 

Наші проекти