Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2011 року Роздрукувати Роздрукувати

зануссиКшиштоф Зануссі

Режисер кіно, телебачення та театру, сценарист (Польща)

Один з найвідоміших польських режисерів кіно, телебачення та театру, сценарист, викладач.

У 1955-59 рр. був студентом фізичного факультету Варшавського університету, в 1959-62 рр. філософського факультету Ягеллонського університету у Кракові. В університеті Зануссі захопився ідеєю кіно, зняв 11 любительських фільмів, 9 з яких були відзначені різними нагородами.

З 1971 по 1981 рік Кшиштоф Зануссі був віце-президентом Союзу кінематографістів Польщі. З 1980 року – директор та художній керівник кіностудії «TOR»  Веде режисерську роботу у театрах Мілана, Палермо, Бонна, Кракова, Бремена, Сіракузи, Києва, Новосибірська, Риму тощо.

 

богуцкийОлександр Богуцький

Компанія: Телеканал ICTV

Посада: Директор-Президент, Керівник группи StarLightMedia

Народився 2 грудня 1971 року у Львові.

Закінчив геологічний факультет Львівського університету з червоним дипломом та аспірантуру цього ж навчального закладу.

У 1991 році Олександр Богуцький працював редактором на першій незалежній українській радіостанції – “Радіо “Незалежність”. Був співзасновником газети “Експрес”, співпрацював з виданнями “Ратуша” та “Пост-Поступ”.

У 1994 році очолив прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри”, був незмінним ведучим цього фестивалю. Працював над телевізійними проектами на ТК “Міст” (Львів), ТК “Золоті ворота” (Київ), Першому Національному; був ведучим аналітичної програми “Актуальна камера” (канал СТБ).

З 2000 року – генеральний директор каналу ICTV.
У 2010 захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

 

котенкоКатерина Котенко

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 8 років. Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агенств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

 

опацькаСофія Опацька

Компанія: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Посада: Директор

К.е.н., закінчила міжнародні економічні відносини ЛНУ ім. І.Франка, короткострокові програми та стажування у University of Michigan, Bled School of Management, Warsaw School of Economics, Wharton Business School, China Europe International Business School. Досвід управлінської роботи – 9 років.

Працювала заступником директора бізнес-школи Львівського інституту менеджменту, директором програм МВА Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs), Директором Корпоративного університету ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Спеціалізується у питаннях управління людьми, організаційної поведінки, побудови організацій, що самонавчаються.

 

гудковаМарія Гудкова

Компанія: Телеканал СТБ

Посада: Директор департаменту управління персоналом

Народилася 1979 року у м. Києві. 1997 року отримала спеціальність еколога в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія». 2005 – сертифікований міжнародний експерт з оцінки компетенцій группи компаній Hudson.

В 2009 році Марія отримала ступінь МВА в бізнес-школі IEDC, Словенія.

З 2002 року Марія є бізнес-тренером в галузі питань управління персоналом. В 2007 році Марія стала автором книги “Оценка как способ мышления: HR в документах от А до Я”, що вийшла у видавництві “HRDepartment. Також, з 2008 року Марія веде практику career coaching.

Досвід Маріі в галузі управління персоналом нараховує більше 10 років. З червня 2010 року Марія обіймає посаду Директора з персоналу телеканалу СТБ, до цього – з 2005 року обіймала посаду заступника генерального директора з організаційного розвитку та управління персоналом Henkel Bautechnik Україна.

 

баранникАнна Бараннік

Компанія: Група компаній “1+1″

Посада: Директор з персоналу

Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет, спеціалізація “Англійська мова та Практична Психологія”.
Сертифікований коуч-консультант в організаціях (Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Germany).
Досвід роботи у сфері управління персоналом – 8 років.

Попереднє місце роботи – телекомунікаційна компанія Nokia Siemens Networks, посада – керівник групи “Тренінгів, Лідерства та Організаційного розвитку” з розробки та впровадження проектів на території Північної Європи (18 країн).

З липня 2010 року – Директор з персоналу групи компаній “1+1″.

Досвід проведення внутрішньо-корпоративних тренінгів по темам: лідерство, інструменти менеджменту, особиста ефективність, управління талантами, залучення персоналу, управління по цілям, оцінка 360, розвиток кар’єри.

 

однораловаОлена Одноралова

Компанія: Медіагрупа “Інтер”

Посада: Заступник керівника адміністративної дирекції – керівник служби по роботі з персоналом

З 2005 року працює у медіагрупі “Інтер”.

Починала роботу в медіагрупі з посади старшого фахівця з підбору і розвитку персоналу, потім керувала відділом підбору, адаптації і оцінки персоналу. З 2010 року – заступник керівника адміністративної дирекції – керівник служби по роботі з персоналом.

До медіагрупи “Інтер” працювала спеціалістом департаментів підбору і розвитку персоналу в міжнародних компаніях, психологом в ліцеї № 101, м. Києва, а також соціальним психологом у Київській міській соціальній службі для молоді.

У 2007 році закінчила Київський національний педагогічний університет ім. Михайла Драгоманова, магістр практичної психології.

Навчалася в Goethe University Frankfurt am Main, Німеччина; University of North Florida, США.

Додаткова освіта: Institute of Social Psychology (London), спеціаліст з проведення соціального тренінгу.

Є постійним учасником і доповідачем форумів і конференцій в галузі HR, веде тренінгові курси “Управління проектом”, “Ефективна презентація”, “Публічний виступ”.

 

кривенкоВлад Кривенко

Компанія: ТОВ “Телерадіокомпанія “Україна”

Посада: Директор з персоналу

Влад має 8-річний досвід роботи у сфері управління персоналом.

Має дві вищі освіти: дипломи спеціаліста Київської державної академії водного транспорту, факультет “Судноводіння”, а також  Академії праці та соціальних відносин Федерації професійних спілок України,  факультет “Соціологія”. Отримав сертифікат за програмою HRM-HRD Києво-Могилянської Бізнес Школи.

Працював менеджером із персоналу в ЗАТ “Систем Капітал Менеджмент”, провідній фінансово-промисловій групі України. В 2007 році очолив відділ роботи із персоналом ТОВ “ТРК “Україна”.

 

биггемРосс Біггем

Компанія: Асоціація Комерційного Телебачення Європи (Бельгія)

Посада: Генеральний Директор

Після навчання юридичній справі в Exeter and Saarbrücken, Росс Біггем працював Радником в Комітеті по справам Європейського Союзу Палати Лордів перед тим, як приєднатися до команди ITV, провідному каналу Великобританії, де він дослужився до посади Керівника європейського департаменту.

В квітні 2000 року Росс переїхав до Брюсселю для того, щоб зайняти посаду Генерального Директора Асоціації Комерційного Телебачення Європи, яка представляє 30 медіа компаній, що функціонують на території більш, аніж 34 європейських країн і об’єднує декілька бізнес моделей, від безкоштовних телерадіомовників до мультимедійних груп та цифрових операторів.

Асоціація Комерційного Телебачення Європи консультує на постійній основі Європейські економічні співтовариства по питаннях впливу на майбутнє аудіо-візуального сектору, в тому числі по відношенню до цифрового телебачення та Європейської Директиви «Телебачення без Меж».

 

петтацциАнжело Петтацці

Компанія: Mediaset S.p.A.,  DGTVi (Італія)

Посада: Керівник контентного підрозділу DTT

Анжело працює в групі Mediaset з 1981 року.
З 2003 очолює контентий підрозділ DTT. Команда підрозділу відповідальна за проектування та управління інтерактивними додатками, які транслюються на безкоштовних і платних цифрових платформах Mediaset.

Є членом технічного комітету DGTVi. DGTVi – Італійська Телерадіомовна Асоціація, метою якої є промотування відкритої та функціональної платформи цифрового наземного телебачення в Італії.

 

каоВієт Као

Компанія: Microsoft (Франція)

Посада: Провідний менеджер з розвитку ТБ бізнесу в регіоні EMEA

Вієт працює у сфері медіа та комунікацій більш, аніж 18 років. На сьогоднішній день займає позицію ведучого менеджера з розвитку бізнесу в медіапідрозділі.

 

норсНік Норс

Компанія: GfK Media Sector (Великобританія)

Посада: Директор з маркетингу

Нік Норс близько 20 років працює у сфері маркетингових досліджень. Має широкий досвід роботи у розвитку напрямку, який спеціалізується на кількісному та якісному методах вимірювання аудиторії.

Як Директор з маркетингу GfK Media Sector та член правління GfK, Нік сфокусований на зростанні глобального бізнесу медіадосліджень GfK.

Нік – автор численних статей по теорії та практиці методу медіадосліджень.

Диплом з філософії отримав у Кембриджському Університеті. Є Асоційованим Членом з вивчення культурної політики в Уорікському Університеті.

 

ван НикеркПол ван Нікерк

Компанія: Intomart GfK (Нідерланди)

Посада: Директор з медіадосліджень

Пол має багатий досвід роботи у медіакомпаніях: рекламних агенціях, медіаагенціях та телевізійних компаніях. У січні 2011 року приєднався до команди компанії Intomart GfK (Нідерланди). Займає посаду директора з медіадосліджень.

До 2011 року очолював Голландську Асоціацію Телевізійних Каналів, діяльність якої спрямована на просування та розвиток телевізійної індустрії. Перед цим Пол працював директором з маркетингу SBS, однієї з провідних телевізійних груп в Нідерландах.

Пол вивчав голландську мову, літературу та засоби масової комунікації в Амстердамі, Нідерланди.

 

тарановАндрій Таранов

Компанія: Kwendi

Посада: Партнер

В рекламному бізнесі з 1995 року. Почав кар’єру в рекламному агентстві Provid/BBDO, пройшов всі ступені развитку від медіа-планера до медіа-директора. У 2001-м був призначений керуючим директором медіа-агентства Media Direction Ukraine, де пропрацював до 2004 року.

У 2004-2005 році – консультант з маркетингу та зв’язків з громадськістю телеканалу СТБ.

У 2005 р. заснував експертну групу Kwendi. З 2009 року – партнер компанії Kwendi+RMA.

У 2001-02 роках викладав курс «Теорія та практика реклами» в КІМО Національного університету ім. Шевченка. У 2008 – член медіажурі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.

билоскурскийОрест Білоскурський

Компанія: StarlightMedia

Посада: Маркетинг Директор

Закінчив Києво-Могилянську Академію, магістр соціології
Викладав методи досліджень та аналізу даних  на кафедрі Соціології Києво-Могилянської Академії.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2001 році на Телеканалі “Інтер”.
З 2003 року працює на телеканалі ІСТV.
В галузі медіа досліджень з 2000 року – аудит панелі AGB.

 

лазебникМаксим Лазебник

Компанія: Всеукраїнська рекламна коаліція

Посада: Виконавчий директор

Генеральний продюсер Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, координатор EFFIE Awards Ukraine, організатор Клубу Креативних Директорів України й національної рекламної премії KAKADU Awards, організатор конкурсу ADC*UA Awards, співзасновник креативного кампусу рекламістів Addrive, шеф-редактор провідного сайту про рекламу, маркетинг і PR в Україні – www.sostav.ua, національний представник міжнародних фестивалів реклами (EPICA, Golden Drum і ін.), магістр права.

 

гороховскойОлександр Гороховський

Компанія: AEGIS Media/GMG

Посада: CEO

Народився 3 серпня 1968 року в м. Київ. У 1993 році закінчив НТУУ “Київський політехнічний інститут”.

В 1992 році розпочав кар’єру в рекламній агенції АІТІ. З 1998 року – директор агенції.

З 2010 року Олександр Гороховский також являється CEO комунікаційної групи Aegis Media/GMG – партнера в Україні одного з найбільших холдингів світу в області медіа комунікацій і маркетингових рішень Aegis Media.

 

семененкоВікторія Семененко

Компанія: Maxximum Media Communications Group

Посада: Керуючий партнер

Досвід роботи в індустрії реклами – більше 10 років. Серед досягнень Вікторії – створення рекламного агенства “Maxximum Consulting” в 2000 році; розвиток відділу закупівлі засобів реклами в окремий сейлз-хауз “Maxximum Advertising”. Успішний запуск першого, орієнтованого на жінок, телеканалу “Maxxi TV” в 2007 році.

Освіта: юридичний факультет Київського Національного Університету імені Тараса Шевченко.

 

барановскийОлександр Барановський

Компанія: Медіа Група АДВ Україна

Посада: Виконавчий Віце-президент з медіа сервісу

З липня 2010 – виконавчий Віце-президент Медіа Групи АДВ Україна.

З 2007 – виконавчий директор Групи АДВ Україна та Регіональний директор Групи АДВ Україна.

В 2005 – 2007 – Керівник фінансового департаменту з роботи з регіонами Видавничого дому “Комсомольская правда” та виконавчий директор Видавничого дому “Советский спорт”.

 

луцкивТарас Луцків

Компанія: Media Systems

Посада: Директор

В 2003 році закінчив факультет кібернетики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, магістр прикладної математики.

З 2005 директор та співвласник Media Systems, що є партнером Dentsu в Україні.

 

комаровОлександр Комаров

Компанія: GroupM

Посада: Генеральний директор

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКостянтин Ніков

Компанія: Media Direction Ukraine

Посада: Директор

Досвід роботи в медіасервісах 15 років.

З 2004 року генеральний директор агентства Media Direction з досвідом роботи в мережевих агентствах Болгарії та Україні.

Отримав філологічну освіту в Софійському університеті, а також закінчив Софійський економічний університет за спеціальністю “фінансовий менеджмент”.

Media Direction Ukraine – медіаагентство повного циклу, засноване в 1996 році якчастина PROVID / BBDO групи. З 2002 року агентство є асоційованим партнером міжнародної мережі OMG (Omnicom Media Group Worldwide) в Україну. Media Direction має доступ до новітнього програмного забезпечення та впроваджує новітехнології і підходи в медіа.

 

матвеевВіталій Матвєєв

Компанія: Оптімум Медіа Україна

Посада: Генеральний Директор

Народився 12 серпня 1975 року

Освіта: Київський Національний Університет ім. Шевченка, факультет іноземних мов

З 1998 по 2001 рік працював маркетинг менеджером в компанії “Хенкель Баутехнік Україна”.

З грудня 2001 року – керівник агентства “Оптимум Медіа Україна”.

Зараз Оптимум Медіа – одне з найбільших медіа агентств України.

У компанії працює більше 60 чоловік, і агентство обслуговує безліч відомих брендів в різних категоріях. Основні чинники успіху агентства – це націленість на бізнес клієнтів, розуміння ринку і його тенденцій та забезпечення найкращих результатів, як в підготовці медіа стратегій, так і в медіа баінгу.

 

ярмощукВікторія Ярмощук

Компанія: Медіа Ресурси Менеджемент

Посада: Директор

У 2002 закінчила факультет лінгвістики Національного Технічного Університету України (КПІ).

У 2005 році отримала диплом спеціаліста «Міжнародного Інституту Бізнесу» за спеціальністю «Економіст-маркетолог».

З 2001 по 2006 рік року працювала в компанії «Міжнародні Медіа Проекти», яка була інформаційно-аналітичним центром одного з найбільших медіахолдингів Україні, де займалася маркетинговими дослідженнями та аналітикою медіабізнесу. З 2005 року є головним редактором галузевого інформаційно-аналітичного видання Media Business Reports.

За час роботи в «МРМ» Вікторія неодноразово виступала з доповідями на галузевих заходах, зокрема на конференції «Медіа-2009: Стратегії управління кризою» в рамках 2-го Конгресу НАМ (Незалежна Асоціація Телерадіомовників), конференції «Телебачення як бізнес», І Міжнародному Форумі «Цифрове мовлення в Україні» та інших. Вікторія є автором численних статей про український та міжнародному медіаринках.

 

колодюкАндрій Колодюк

Компанія: Divan.TV

Посада: Засновник та автор ідеї

Андрій Колодюк розпочав свою діяльність в Нью-Йорку у 1992 році, працюючи в американських консалтингових і торгівельних компаніях. У 1994 році він запустив свій перший проект – роздрібну мережу електроніки Unitrade (продана у 2008 році).

Андрій Колодюк заснував Aventures Capital, яка реалізувала більше, ніж 30 проектів у різних секторах, таких як IT, Телеком, Інтернет, медіа, альтернативні джерела енергії, комерційна нерухомість.

Протягом 2003-2005 рр. був засновником та інвестором “Ukranian Software Consortium” (проданий у 2006 році).

У 2008 році визнаний Young Global Leader (YGL) of World Economic Forum.

З 2009 року інвестор, засновник і автор ідеї Divan.TV.

 

харченкоТетяна Харченко

Компанія: МедіаБізнес

Посада: Головний редактор

У 2006 році закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Магістр української філології та фольклорист. В журналістиці 10 років. Перше місце роботи – радіо “Континент”. Працювала в газеті “Україна молода”, на телеканалі СТБ, “Сіті”, в “Газеті по-українськи”, журналі “Новинар”. З 2008 року й нині – галузеве інтернет-видання “МедіаБізнес”. З липня 2010 року – головний редактор “МедіаБізнесу”.

Закінчила дистанційний курс із медіаправа Інституту медіаправа, програму “Журналістика цифрового майбутнього” (спільний проект фонду “Розвиток України” та Могилянської школи журналістики Національного Університету “Києво-Могилянська Академія”), курси сценаристів кінокомпаній FILM.UA та PRIMA-FILM.

 

таяновскийПавло Таяновський

Компанія: Агентство AITI/Carat

Посада: Директор зі стратегічного планування та інновацій

Закінчив Московський Фізико-Технічний Інститут, факультет радіотехніки та кібернетики.

Спеціалізується на стратегічному плануванні комунікацій та медіаплануванні.
З 1996 року працює директором зі стратегічного планування в міжнародних рекламних агентствах (Universal McCann Kiev, McCann-Erickson Kiev, ADV України,TMA / Draft, AITI / Carat (теперішній час)).

 

шоломкоДмитро Шоломко

Компанія: Google Україна

Посада: Директор

Дмитро займає посаду менеджера з розвитку бізнесу Google в Україні з грудня 2009 року та відповідає за розвиток продуктів, маркетингові ініціативи, продажі та планування бізнесу компанії. До цього, з липня 2006 року він був спочатку консультантом Google, а потім – представником компанії в Україні.

До приходу в Google Дмитро керував власною консалтинговою компанією UBL, яка спеціалізується на забезпеченню інформаційної та консультаційної підтримки найбільшим українським компаніям IT та телекомунікаційної сфер. Перед тим він займав посаду директора онлайн-відділу видавничої компанії Euromoney в Україні, а також приймав участь в розвитку різних місцевих онлайн-проектів.

Дмитро отримав освіту в НТТУ КПІ за спеціальністю інженер-програміст.

У вільний від роботи час займається фотографією, футболом, сучасної історією та грає на бас-гітарі.

 

гайдутАндрій Гайдут

Компанія: Digital-агенство повного циклу OK Internet

Посада: Директор з маркетингу

Закінчив Київський національний економічний університет, магістр міжнародного бізнесу.

В минулому головний редактор журналу “InternetUA”. Десять років досвіду на ринку реклами України та Росії. П’ять років досвіду в digital-маркетингу. Автор ряду популярних українських Інтернет-проектів. Спеціаліст в побудові правильної комунікації бренду в Мережі, комплексним Інтернет-стратегіям.

 

вареницяВалерій Варениця

Компанія: Mindshare

Посада: Генеральний менеджер

Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, факультет журналістики.

Працював в ділових виданнях. З 1994 року працює в рекламі. З 2001 очолює і є партнером Mindshare в Україні, що є одним з найбільших медіа агентств країни.

 

ольшанськийОлександр Ольшанський

КомпаніяImena.UA

Посада: 
Президент

Закінчив фізико-математичну школу та факультет електронної техніки систем автоматизованого проектування Київського політехнічного інституту (НТУУ «КПІ»).

Один із засновників Української точки обміну трафіком UA-IX і незмінний член правління Інтернет Асоціації України, співорганізатор та ідеолог найбільшої IT-конференції України – iForum, президент СП “Ашманов і партнери – Україна”.

Керівник інвестиційного холдингу Internet Invest Group (реєстратор доменних імен Imena.UA, хостинг-провайдер MiroHost, баннерообмінна мережа України “УБС”, проект національної поштової системи Mail.UA,  провайдер GigaHost.ua). Один із засновників сервісу Zakaz.ua.

 

задорожныйАнтон Задорожний

Компанія: Група компаній Star Media (Росія-Україна)

Посада: Заступник Голови Ради директорів зі стратегічного планування

Антон Задорожний прийшов у групу компаній Star Media на початку 2011 року на посаду Заступника Голови Ради директорів зі стратегічного розвитку.

У 2007-2010 роках Антон Задорожний працював у якості старшого спеціаліста департаменту злиття та поглинань компаній провідного українського інвестиційного банку Golden Gate Business. Пан Задорожний  приймав участь та успішно закрив угоди в медійному, харчовому секторах, телекомунікаційній галузі, а також у сфері нерухомості. До приходу в  Golden Gate Business Антон Задорожний працював старшим спеціалістом та консультантом з корпоративних фінансів в українських та західних фінансових інститутах (зокрема, Deloitte та Dragon Capital).

Антон Задорожний отримав ступінь Executive MBA у Києво-Могилянській Бізнес Школі (Київ, Україна) у співпраці з Kellogg School of Management (штат Іллінойс, США). Антон вільно володіє англійською, іспанською, російською та українською мовами, а також має хороші знання в арабській, німецькій та французькій мовах.

 

городецкийЯрослав Городецький

Компанія: CDNvideo (Росія)

Посада: Генеральний директор

Ярослав – засновник компанії CDNvideo, яка надає послуги по збереженню, обробці та розповсюдженню інтернет-відео та інших видів контенту.

Більше 8 років працював у міжнародній компанії Orange Business Services (у тому числі  роки – на посаді начальника відділу нових продуктів). Також працював у компаніях Alcatel, CPM, NGENIX.

У 1998 році з відзнакою закінчив Московський фізико-технічний інститут. Народився у 1976 році у Москві.

 

ахрамовичЕдуард Ахрамович

Компанія: Agency of Internet Rights Ltd

Посада: Керуючий партнер

Освіта
– Вища школа економіки та ділової адміністраціі. Спеціальність фінанси і кредит (1997р.)
– Державний Університет ім. Т. Г. Шевченка. Факультет економіки. Спеціальність менеджмент організацій. Магістр (2002 р.)
– Інститут Інтелектуальної власності при Департаменті інтелектуальної власності (2004р.)
– Києво-Могилянська бізнес-школа KMBS-MBA (2011г.)

Бізнес досвід:
– засновник Національної Мультимедійної компанії (1999р.) – провідного дистриб’ютора відео, аудіо та мультимедійної продукції в Україну;
– керівник CDCom України з дня її заснування (2001р.);
– співзасновник Agency of Internet Right Ltd (2010г.), міжнародної компанії-провайдера легального контента в країнах СНД і Балтії;

Активний учасник регіональних та міжнародних конференцій з питань дистрибуції аудіо-та відео продукції.

Досвід роботи спікера на ринку медіа-контенту більше 17 років.

 

фалецкийІгор Фалецький

Компанія: Mobify (Канада)

Посада: Директор

Народився у м. Владивосток в 1985 році. Засновник компанії Mobify (Ванкувер, Канада), яка лідирує на ринку мобільних веб-технологій для видавців та онлайн магазинів.

Платформа Mobify щорічно верстає сотні мільйонів мобільних веб-сторінок для GQ, Vogue, The New Yorker, Starbucks, Bosch /Siemens, Shell і багатьох інших міжнародних компаній.

 

набатовВолодимир Набатов

Компанія: X-Media (Росія)

Посада: Керівник проектів

У 2003 році закінчив факультет “Автоматики і Обчислювальної Техніки” Московського Енергетичного Інституту.

З 2006 року працює в компанії “Ікс-Медіа”.

З 2008 року займається розвитком проекту GetMovies.Ru – першого в рунеті онлайн-відео магазину.

З 2010 року є керівником проекту “ВебШериф” в компанії “Ікс-Медіа Діджітал”.

Компанія “Ікс-Медіа Діджітал” – один з лідерів ринку онлайн-дистрибуції медіаконтенту в Росії.

 

Наші проекти