Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2012 року Роздрукувати Роздрукувати

Володимир Манжосов

Компанія: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Посада: Голова Національної ради

Володимира Манжосова призначено головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у квітні 2010 року.

З серпня 2005 року працював на посаді віце-президента телерадіокомпанії «Україна». З 2002 по 2005 роки – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, з 2001 по 2005 роки представник Національної ради у Донецькій області. У 1998 – 2001 роках обіймав посаду генерального директора ТОВ „Видавничо-рекламний концерн „Принц”, м. Донецьк.  З жовтня 1996 року по грудень 1997 – заступник начальника Головного управління, начальник управління інформаційної політики Донецької облдержадміністрації. З лютого 1996 року працював головним спеціалістом Донецької облдержадміністрації та представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Донецькій області на громадських засадах. З 1991 по 1996 рік обіймав посаду директора відділу, заступника генерального директора, генерального директора страхової компанії „Славія – Донецьк”. З 1990 по 1991 роки – консультант Донецького обкому Компартій України. У 1988 – 1990 роках був інструктором Київського райкому Компартії України. З 1986 року працював асистентом на кафедрі історії СРСР Донецького державного університету. З грудня 1986 по 1988  рр. – вчитель історії у школі № 70 м. Донецька.

Володимир Манжосов закінчив історичний факультет Донецького державного університету.

 

Крістіан Хосп’є

Компанія: Європейська Комісія (Бельгія)

Посада: Головний Експерт Антимонопольної Медіагрупи Головного Директорату

Крістіан приєднався до Європейської Комісії в 1985 році. Він займався державною допомогою, державними зобов’язаннями, лібералізацією і застосуванням антимонопольних правил Європейського Союзу, був у складі інспекційних груп Комісії, які працювали безпосередньо на території компаній.

Одним з його головних досягнень є розробка Директиви лібералізації європейських телекомунікацій, яка визначала схему лібералізації комунікацій Європейського Союзу в 90-х рр. У 1990-х рр. Крістіан був також відповідальним за проект рішень, які забезпечили введення конкуренції між системами GSM в Європі.

З 2006 року він зосередився на розробці нормативних норм, необхідних для того, щоб забезпечити впровадження широкосмугового інтернету в країнах Європейського Союзу. У вересні 2010 року вони лягли в основу рекомендацій Європейської Комісії по регульованому доступу нового покоління.

Крістіан Хосп’є має ступінь магістра в галузі права Університету Гента (1980 р.), MBA Vlerick School voor Management (1981 р.) і ступінь в галузі науки (HEC-St Louis Brussels – 1986 р.).

 

Ярослав Порохняк

Компанія: Телеканал “Інтер”

Посада: Голова правління

Магіст економіки та права.

Жовтень 2010 – Голова правління телекана “Інтер”.

2007 – Віце-президент зі стратегічних інвестицій U.А. Inter Media Group.

2005-2010 – Перший заступник Голови правління телеканалу “Інтер”.

2006 – член спостережної ради “Дельта Банк”.

2004-2006 – заступник Голови правління – начальник юридичного відділу “Укрсоцбанк”.

1998-2000 – керівник юридичного відділу “Один світ” (керуюча компанія “Нового каналу” та “Нашого радіо”.

1997-1998 – юрист “Прем’єр”.

1993-1997 – юрист “Юридичне бюро Рижого”.

 

Олександр Богуцький

Компанія: телеканал ICTV

Посада: Директор-Президент

Закінчив геологічний факультет Львівського університету з червоним дипломом та аспірантуру цього ж навчального закладу. Але геологія молодого фахівця так і не дочекалася – Богуцький несподівано для багатьох, але абсолютно свідомо для себе пішов у журналістику. І успішна кар’єра саме у цій царині стала переконливим доказом того, що те рішення було вірним.

У 1991 році Олександр Богуцький працював редактором на першій незалежній українській радіостанції – „Радіо „Незалежність”. Був співзасновником газети „Експрес”, співпрацював з виданнями „Ратуша” та „Пост-Поступ”.

У 1994 році очолив прес-центр ЗАТ „Таврійські ігри”, був і залишається  незмінним ведучим цього фестивалю, який сьогодні по праву є одним з найуспішніших та найпопулярніших у країні. Працював над телевізійними проектами на ТК „Міст” (Львів), ТК „Золоті ворота” (Київ), Першому Національному, був ведучим аналітичної програми „Актуальна камера” (канал СТБ).

З 2000 року – генеральний директор каналу ICTV. З того часу всього за кілька місяців канал, що безнадійно перебував на останньому щаблі у рейтинзі і потребував негайної реанімації, вийшов на четверту сходинку популярності. Запорукою цього прогресу Олександр вважає команду професіоналів-однодумців, якій під силу реалізувати найскладніші телевізійні проекти. За ці роки канал здобув не лише повагу телеглядачів, але й офіційне визнання – ICTV є багаторазовим переможцем всеукраїнських та професійних конкурсів, має численні урядові відзнаки.

 

Катерина Лапшина

Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор з розвитку медійного бізнесу

«Медійний бізнес – один з найяскравіших прикладів успіхів СКМ у нових для Групи напрямках бізнесу. Медіа – один з найскладніших та найбільш інноваційних видів бізнесу. Ефективне поєднання управлінських, креативних, технологічних і фінансових ресурсів, здатність побачити нові ніші, швидко розгорнути нові бізнес-напрямки – запорука нашого успіху в медіа-бізнесі. Працюючи над масштабуванням таких успіхів, ми диверсифікуємо інвестиційний портфель Групи».

Займає посаду директора з розвитку медіа-бізнесу СКМ із серпня 2010 року.

З березня 2004 до серпня 2006 року працювала старшим консультантом у міжнародній аудиторській компанії Ernst & Young.

Із серпня 2006 до вересня 2008 року працювала заступником директора з розвитку бізнесу в «Енергопром Менеджмент».

З листопада 2008 року до серпня 2010 року працювала директором з інвестицій і молодшим партнером у російській інвестиційній компанії «Адела Холдинг Лімітед».

Відповідає за розвиток медіа-бізнесу СКМ: питання стратегії, інвестицій, фінансів та управління ризиками. Представляє інтереси СКМ у складі Наглядових рад медійних активів Групи.

Освіта:

У 2003 році отримала ступінь Бакалавра економіки в Інституті міжнародних економічних відносин (м. Москва).

У 2005 році закінчила Фінансову академію при Уряді Російської Федерації, отримавши ступінь Магістра економіки.

Має сертифікат за програмою CMA (сертифікований фінансовий менеджер) і є кандидатом другого рівня програми CFA (сертифікований фінансовий аналітик).

 

Росс Біггем

Компанія: Асоціація Комерційного Телебачення Європи (Бельгія)

Посада: Генеральний Директор

Після навчання юридичній справі в Exeter and Saarbrücken, Росс Біггем працював Радником в Комітеті по справам Європейського Союзу Палати Лордів перед тим, як приєднатися до команди ITV, провідному каналу Великобританії, де він дослужився до посади Керівника європейського департаменту.

В квітні 2000 року Росс переїхав до Брюсселю для того, щоб зайняти посаду Генерального Директора Асоціації Комерційного Телебачення Європи, яка представляє 30 медіа компаній, що функціонують на території більш, аніж 34 європейських країн і об’єднує декілька бізнес моделей, від безкоштовних телерадіомовників до мультимедійних груп та цифрових операторів.

Асоціація Комерційного Телебачення Європи консультує на постійній основі Європейські економічні співтовариства по питаннях впливу на майбутнє аудіо-візуального сектору, в тому числі по відношенню до цифрового телебачення та Європейської Директиви «Телебачення без Меж».

 

Фьодор Огарков

Компанія:  Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Генеральний директор

Фьодора Огаркова призначено гендиректором медіахолдингу «Медіа Група Україна» в червні 2012 року.

З 2006 року – виконавчий, а з 2009-го – генеральний директор медіахолдингу «Пронто-Москва». З 2004 до 2006 рр. – гендиректор компанії «Кампомос». В період з 2002 до 2004 року очолював компанію «Русагро», з 1999 до 2002 рр.- генеральний директор компанії «Води Боржоми». З 1997-го до 1999 року працював в компанії Polaroid на посаді директора із продажів в Росії і регіональним управляючии компанії Wrigley з  1993 до 1997 рр..

Фьодор Огарков закінчив філологічний факультет Ленінградського державного університету.

 

Ольга Захарова

Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор із стратегічного маркетингу

Директор із стратегічного маркетингу медіахолдингу «Медіа Група Україна» з квітня 2011 року.

2009-2010 рр. – директор із стратегічного маркетингу ЗАТ «Національна Медіа Група» (Москва, Росія). 1996-2008 рр. – креативний директор, керівник відділу творчих проектів каналу «1+1» ТОВ «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». 1998-2010 рр. – генеральний директор, Голова правління ЗАТ «1+1 Відео Дизайн» (бренди українських телеканалів «Кіно», «ТЕТ», ICTV, російських телеканалів «5 канал», РЕН, «ЖиВи», СТС, іноземного каналу «TV SeriesWorld» (США)).

Ольга – автор майстер-класів і публікацій із брендингуі креативу в друкованихЗМІ іІнтернеті, переможець міжнародних конкурсів BDA/PROMAX, переможець Нью-Йоркського телевізійного фестивалю, володар чисельних нагород в галузі телевізійного дизайну і брендингу, в тому числі шестиразовий володар премії «Телетріумф» (Україна).

Член Академії Російського телебачення, постійний член журі міжнародного конкурсу телевізійного дизайну BDA/PROMAX з 1998 року. Ольга Захарова представляє активи «Медіа Група Україна» на міжнародних і вітчизняних конкурсах.

Ольга Захарова закінчила архітектурний факультет Київського державног охудожнього інституту.

 

Андрій Таранов

Компанія: Kwendi

Посада: Партнер

В рекламному бізнесі з 1995 року. Почав кар’єру в рекламному агентстві Provid/BBDO, пройшов всі ступені розвитку від медіа-планера до медіа-директора. У 2001-м був призначений керуючим директором медіа-агентства Media Direction Ukraine, де пропрацював до 2004 року.

У 2004-2005 році – консультант з маркетингу та зв’язків з громадськістю телеканалу СТБ.

У 2005 р. заснував експертну групу Kwendi. З 2009 року – партнер компанії Kwendi+RMA.

У 2001-02 роках викладав курс «Теорія та практика реклами» в КІМО Національного університету ім. Шевченка. У 2008 – член медіажурі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.

 

Валентин Коваль

Компанія: Телеканали М1 та М2

Посада: Генеральний директор

1962 року народження. У 1985 році закінчив Російську музичну академію ім.

Гнесіних за спеціальністю «історія музики».

З 1985 року працює в медіа. У 2005 отримав премію «Телетріумф» в номінації «продюсер».

З 2001 року – генеральний продюсер каналу М1.

З 2011 року – генеральний директор телеканалів М1 і М2.

Глава цифрового комітету ІТК, член правління групи «Старлайт медіа».

 

Анна Єлісеєва

Компанія:  Телеканал «ТЕТ»

Посада:  Креативний продюсер

Анна Єлісеєва прийшла працювати на телеканал «ТЕТ» у травні 2011 року. Літня промо-кампанія «Дивись Улітку» і осіння «У ТЕТу сила» були проведені під її керівництвом.

До телеканалу «ТЕТ» була автором і ведучою проекту НАШІ на телеканалі Інтер.

З 2007 по 2010 рік – промо-директор телеканалу Інтер.

З 2004 по 2007 рік – промо-директор телеканалу К1.

Ще раніше – редактор програм Нового каналу, журналіст і ведуча рубрик молодіжної прямоефірної програми «Дєньок» на СТБ.

 

Наталія Комолова-Меньшикова

Компанія: Телеканали «Футбол» і «Футбол +»

Посада: Начальник відділу маркетингу

Керує розвитком каналів як брендів. У команді телеканалу «Футбол» з червня 2011 року.

У ЗМІ з 1998 року. Працювала журналістом, редактором, бренд-менеджером.

1998-2002 рр. – Спеціальний кореспондент ТРК «Агросвіт».
2004-2006 рр. – Піар-менеджер зі зв’язків з регіонами ЗАТ “Телекомпанія ТЕТ”.
2006 – 2007 рр. – Випусковий редактор ТОВ «Білдінг Медіа Груп» (журнал Building і Building Business).
2007-2008 рр. – Бренд-менеджер ТОВ «Білдінг Медіа Груп».
2010 – 2011 рр. – Директор ТОВ «Велбін».
2011 р. – керівник проекту «Building Awards Ukraine».

Випускниця Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко.

 

Ніккі Бентлі

Компанія: BDA Creative (Великобританія)

Посада: Комерційний директор

Кар’єра Ніккі охопила кілька континентів і численні телевізійні дисципліни. Почала вона її в кіно та телевізійної індустрії в Південній Африці, працюючи на комерційних телеканалах, а потім у виробництві контенту. Саме там вона створила сотні годин прямоефірної контенту для цифрового супутникового мовника DSTV, і численні довгострокові спонсорські програми, що транслювалися по всьому світу.

Ніккі переїхала до Великобританії і працювала в маркетингу спорту до того, як приєднатись до команди BDA. На сьогоднішній день вона комерційний директор по креативу та брендингу компанії і веде міжнародну діяльність агентства і будує міжнародну клієнтську базу.

Вона є директором і керуючим фінансами Promax UK і членом PromaxBDA Europe Advisory Council. Ніккі прагне до просування креативу в медіаіндустрії.

 

Олександр Денисов

Компанія: Спеціалізовані спортивні телеканали «Футбол» і «Футбол +»(Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»)

Посада: Директор

Продюсер усіх спортивних проектів каналу «Україна». Ведучий щотижневої аналітичної програми «Футбольний уїк-енд» на телеканалі «Україна» (в ефірі з 2003 року).

Під час UEFA EURO 2012 ™ – ведучий шоу «Великий футбол» на каналі «Україна» (за результатами рейтингів – найпопулярніший телепроект в Україні, присвячений чемпіонату).

На каналі «Україна» з 2001 року. Починав на посаді редактора спортивного відділу, з 2002 – шеф-редактор спортивних програм каналу «Україна». До 2001 працював ведучим і редактором на радіостанції.

У грудні 2011 року отримав державну нагороду Кабінету Міністрів України.

У липні 2012 удостоєний звання «Заслужений журналіст України».

Олександр Борисенко

Компанія: Телеканал “Хокей”

Посада:  Виконавчий директор, CEO

На телеканалі «ХОКЕЙ» Олександр відповідальний за власне виробництво, встановлює ділові відносини та веде переговори із керівництвом хокейних ліг та компаніями, які виготовляють спортивний телевізійний продукт. Контролює  придбання прав на трансляцію матчів та іншого хокейного контенту, а також затверджує програмну сітку каналу.

Олександр має кілька вищих освіт та значний досвід роботи у сфері телебачення: свого часу керував спортивними проектами на телеканалі «Інтер» та у Національній телекомпанії України, був генеральним продюсером телеканалу «Мегаспорт», під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» у Києві в 2005 році обіймав посаду старшого продюсера. Заслужений журналіст України.

 

Максим Лазебник

Компанія: Всеукраїнська рекламна коаліція

Посада: Виконавчий директор

Продюсер Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (КМФР), організатор EFFIE Awards Ukraine, клубу и конкурсу ADC*UA Awards, національної рекламної премії KAKADU Awards, шеф-редактор провідного сайту про рекламу, маркетинг і PR в Україні – www.sostav.ua, національний представник міжнародних фестивалів реклами (EPICA, Golden Drum, Golden Hammer  і ін.), магістр права.

 

Андрій Андрющенко

Компанія: Initiative

Посада: Директор

Андрій керує одним з найбільших медіаагентств Україна – Initiative.

В медіабізнесі працює з 1998 року, в Групі АДВ України з 2003 року.

Андрій має досвід роботи з такими клієнтами, як Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, DANONE, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit Со, Kyivstar, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta і ін.

Initiative – медіа, маркетинг і digital агенція.

Агенція діє в Україні з 1999 року. Компанія належить до однієї з найбільших груп компаній маркетингових комунікацій – Групі АДВ Україна.

Initiative – український представник однієї мережі Initiative Media Worldwide. Міжнародна мережа Initiative – одна з провідних міжнародних медіакомпаній, яка створює і реалізує медіастратегії на 6 континентах протягом більше 30 років.

Initiative надає повний спектр послуг зі стратегічного планування комунікаційних кампаній, медіабаїнгу, розміщення та контролю за розміщенням у ЗМІ, організації спеціальних нестандартних медіапроектів, а також дослідження ринку.

 

Анже Йереб

Компанія: Рекламна агенція Kaffeine Communications

Посада: Креативний директор

Освіта: 1993-1998 рр. Державний університет (Любляна), факультет соціальних наук, специальність — коммуніколог та маркетолог.

В рекламному бізнесі з 1995 року. Працював у різних локальних та міжнародних креативних агенціях Словенії, Угорщині, Італії, Хорватії, України.

З 2001 по 2002 р. — Linea12/McCann-Erickson Ukraine, креативний директор (клієнти: Coca-Cola, Nestle, Durex, Europay, JTI, Siemens, Opel, L’Oreal).

У 2002 році перейшов в Visage Publicis Ukraine, креативний директор (Thomson, British Airways, Ericsson, SC Johnson, Renault, L’Oreal).

В 2003 році заснував власну рекламну агенцію Kaffeine Communications (Gorenje, МТС, Mitsubishi Ukraine, Porsche Україна, SCM, Samsung, Nemiroff, Red Bull, Rosava, Metinvest, Harveast …). Призер багатьох міжнародних та національних фестивалів за креатив та ефективність реклами (EULDA, KIAF, Red Apple, Idea!, White Square, Golden PROpeller, Popok, Golden Drum, Effie …).

На сьогоднішній день займає посаду креативного директора РА Kaffeine Communications та керуючого партнера холдингу Індустрія Комунікацій. В структуру холдингу входять: креативна агенція Kaffeine Communications, PR-агенція «Четвертий Рим», медіаагенція KRUGOM MEDIA, а також спеціалізовані портали Communications.kiev.ua, pult.com.ua, та Брендбук Києва (brandbook.kiev.ua).

Нагороди: http://adc-ua.org/members/18-jereb.html


Орест Білоскурський

Компанія: ICTV

Посада: Маркетинг Директор

Закінчив Києво-Могилянську Академію, магістр соціології.

Викладав методи досліджень та аналізу даних на кафедрі Соціології Києво-Могилянської Академії.

Кар’єру на телебаченні розпочав у 2001 році на Телеканалі “Інтер”.

З 2003 року працює на телеканалі ІСТV.

В галузі медіа досліджень з 2000 року – аудит панелі AGB.

 

Ольга Тарасова

Компанія: StarlightMedia Marketing

Посада:  Провідний спеціаліст аналітичних та аудиторних досліджень

Вивчає та моделює глядацьку та споживацьку поведінку різних аудиторій. З 2007 року проводить спеціальні експертні та фундаментальні теледослідження (як то глобальні зміни у теледивленні, специфіка сімейного перегляду та інші). Спеціалізується на системному моделюванні телеаудиторних реалій.

Останні 2 роки  досліджує фактори впливу різних груп чинників на розвиток комерційних телеканалів засобами Террадарт-методу. Зокрема, факторів лояльності, факторів спеціалізованості або нішевості, факторів сегментації та синергетичної ефективності та інших некількісних факторів. Знавець глядацьких реакцій на всі рекламні ролики сучасного ефіру.

 

Катерина Котенко

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 8 років. Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агенств та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

 

Ірина Андрющенко

Компанія: Starlight Media Group

Посада: Директор з розвитку

Андрющенко Ірина Володимирівна народилася 6 липня 1975 р. у Києві.

З червоним дипломом закінчила факультет маркетингу Київського національного економічного університету (магістр).

На медіаринку з 1995 року. Очолювала департамент маркетингу видавництва «Бліц-Інформ» (газета «Бізнес», журнал «Наталі»).

З 1998-го очолювала комерційну службу «МК в Україні» (ЗАТ «Діорама»), потім комерційний і маркетинговий департаменти газети «Деловая столица» (ВД «Картель»).

З 2005-го обіймала посаду генерального директора видавництва «Експерт Україна», потім – першого віце-президента холдингу «Медіа інвест груп» («Експерт», «Економічні вісті», «Статус», LQ).

З 2008 року – генеральний директор компанії The Marker (видавництво газет «Точка», медіа консалтинг холдингу «Еволюшен медіа» («Комментарии», Kyiv Weekly), член Ради Директорів УАВПП (Української Асоціації Видавців Періодичної преси).

З 2011 року – комерційний директор телеканалу СТБ, з липня 2012 – директор з розвитку Starlight Media Group (телеканали ICTV, СТБ, Новий, M1, M2 і QTV).

 

Анатолій Касяненко

Компанія: HighLine Media

Посада: Директор з продажу

Народився 29 грудня 1978 у м. Вінниця.

За освітою програміст, але за покликанням рекламіст (телебачення).

Чому рекламіст? Завжди обожнював спілкування з людьми, а прийшовши в продажу реклами,поєднав приємне з корисним, адже в продажу спонсорства на ТВ спілкування призводить до контрактів (доходу).

Кар’єру почав на телеканалі ICTV у 2002 році.

На сьогоднішній день – Директор з продажу компанії HighLine Media (HighLine Media входить до складу найбільшого телевізійного холдингу країни UA Inter Media Group – ексклюзивний продавець спонсорства на телеканалах ІНТЕР, НТН, К1, МЕГА, Ентер Фільм, Піксель, К2, MTV Україна).

Самий головний критик в житті: дружина Олена.

Краще досягнення в житті: дочка Уляна.

Життєве кредо: будь-яка перешкода – це прихована можливість.

Принцип: поводься з людьми так, як ти хотів би, щоб вони поводились із тобою.

 

Надія Хотенюк

Компанія: Міжнародна медіаагенція МедіаКом Україна

Посада: Директор зі стратегічного плануванн

Надія має 9-ти річний досвід роботи в провідних медіа агенціях України – Медіа Дірекшн / Media Direction, АММ (Aegis Media), Медіаком Україна / MediaCom (GroupM); працювала з клієнтами P&G, Оболонь, Omega Pharma, ІДС, Miller Brands Ukraine та ін

В даний час займає позицію директора зі стратегічного планування у рекламній агенції Медіаком Україна.

 

Ростислав Костенко

Компанія: Міжнародна медіаагенція МедіаКом Україна

Посада: Медіа Директор

У медіабізнесі працює 10 років, отримав цікавий досвід в декількох мережевих агенціях. З 2008 року – в MediaCom (GroupM) на посаді Медіа Директора.

Основним завданням є розвиток агентства у напрямку створення крос-платформних комунікацій. Знакові клієнти, які подарували чудовий досвід і нові горизонти – Miller Brands, IDS, Nokia, Ferrero, Bayer, Shell, Audi, VW, Samsung, Boehringer Ingelheim, Unimilk, Berlin-Chemie.

 

Тім Кресценті

Компанія: SmallWorld IFT (США)

Посада: Президент

У серпні 2005 року Тім Кресценті заснував компанію SmallWorld IFT, яка вже 6 років як розробляє унікальні розважальні проекти по всьому світу. Його 25-річний досвід у ТВ індустрії охоплює виробництво більше 145 шоу в 61 країні світу. У 2010 році на думку журналу «Broadcast» (Великобританія) Тім Кресценті був визнаний лідером за кількістю міжнародних угод у сфері телебачення. За період роботи в SmallWorld IFT Тім відкрив світові успішних форматів «BiginJapan», «TheFan» і «SilentLibrary». Також зовсім недавно він вийшов і на арену форматів ігрового продукту, оголосивши всім про початок спільної роботи з компанією Бена СильверманElectus над прем’єрою «TheKitchenMusical», яка відбудеться восени цього року в 18 країнах світу.

До заснування SmallWorld, Кресценті обіймав посаду віце-президента з міжнародного виробництва в компанії FoxWorld, а ще раніше – працював в компанії SonyPicturesTelevisionInternational (віце-президентом з міжнародних форматів).

 

Анне Кірсіпуу

Компанія: Fremantle Media (Великобританія)

Посада: Директор з продажів у країнах СНД і Балтії

Ганні вивчала кінознавствоу Всеросійському державному університеті кінематографії імені С. А. Герасимова. C 1994 року працює в компанії Fremantle Media, займає посаду директора з продажів у країнах СНД і Балтії. Естонка за національністю.

 

Катерина Кудрицька

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник відділу продажу спонсорства

Має 18-річний досвід роботи в медіа та кіноіндустрії: Одеська кіностудія, «Просто Раді.О», «Одеса Кіно», «ASA Concert agency», ММЦ «СТБ», Communicorp Group («Наше Радіо», «NRJ»).

Свою кар’єру почала в кіно, потім було виробництво та ефіри на телебаченні та радіо. З 2000 по 2002 працювала ведучою програми «Вікна – Бізнес» на телеканалі СТБ. У 2002 зайняла посаду комерційного директора «Просто Раді.О», з 2006 – комерційний директор радіо «NRJ». У 1 +1 медіа працює з 2009 року.

 

Ольга Гаврілова

Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор з розвитку бізнесу

Ольга Гаврілова призначена на посаду директора з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна» в лютому 2012 року.

До приєднання до команди ТОВ «Медіа Група Україна» Ольга понад 10 років працювала в російських та закордонних компаніях, займаючись розвитком бізнесу.

З 2009 по 2011 рр.. вона займала посаду директора з управління доходами російського авіаперевізника ТОВ «Авіанова». З 2003 по 2006 роки працювала консультантом в московському представництві міжнародної компанії «Boston Consulting Group». В 2005-2006 рр.. Ольга працювала в компанії «Кампофріо Груп» (Мадрид, Іспанія) на посаді Менеджера з розвитку міжнародного бізнесу.

Ольга з відзнакою закінчила факультет «Економіка та управління на підприємствах» МГТУ імені Н. Е. Баумана, отримала ступінь кандидата економічних наук Державного університету – Вищої школи економіки (Москва, Росія).

Ольга також володіє дипломом міжнародної бізнес-школи Інсеад (INSEAD, Париж, Франція), програма «Фінанси для керівників».

 

Пол Сиришко

Компанія: Інститут Медіа Аудиту

Посада: Партнер

Більше 20 років досвіду в міжнародних маркетингових комунікаціях, включаючи CEO в Starcom Germany (P&G, Fiat, Philip Morris), Регіональний директор в Leo Burnett (15 східно-європейських ринків), Керівник Initiative Media Technologies London (TV planning & buying software, Internet development), Медіадиректор в Initiative Media London (Unilever), заснував Lintas (не Lowe) у Польщі (Unilever, J&J, Nestle, Peugeot, Heineken).

Починав свою кар’єру в Publigraphics London (Beecham, зараз GSK) та Lintas London (Unilever Export Middle East &Mediterranean, Toyota Central & South America). Володіє глибоким інтернаціональним та мультинаціональним досвідом в медіа.

 

Дмитро Лисицький

Компанія: UMH group

Посада: Віце-президент з інтернет бізнесу та нових меді

З серпня 2012 року Дмитро обійняв посаду Віце-президента UMH group по інтернет бізнесу та нових медіа.

З червня 2009 року по серпень 2012 працював в Групі компаній 1 +1 на посаді комерційного директора. Відповідав за доходи медіаресурсів входять до Групи.

Дмитро отримав ступінь магістра прикладної математики в Національному університеті ім.. Тараса Шевченка та бакалавра з фінансів у Київському інституті менеджменту та фінансів,  також ступінь MBA Колумбійського університету та Лондонської Школи Бізнесу.

Свою кар’єру розпочав з позиції медіаресечера, потім медіа планера, а також займався новим бізнесом в Publicis Groupe. В 2002-2004 очолював медійну комунікаційну агенцію Starcom.

Професійний досвід Дмитра також пов’язаний з IT-сферою. У 2009 році Дмитро став президентом асоціації IT-Україна, а також має статус ментора інкубатора Growthup. Він є розробником інноваційної технології введення тексту на мобільних пристроях Thickbuttons та засновником Startup Crash Test – події, де стартапи зустрічаються з реальністю. Також Дмитро – один із засновників стартапу Unshared.TV.

У складі команди Групи 1+1, Дмитро став одним із розробників інноваційного для медіаринку інтернет-додатку Redbutton, за допомогою якого можна розрахувати бюджет та ефективність рекламної кампанії.

 

Юрій Хазанов

Компанія: Google/YouTube (Франція)

Посада: Менеджер YouTube Росія та СНД

Юрій керує контент-стратегією YouTube у Росії, Україні та країнах СНД.

Відповідальний за ведення переговорів  у регіоні та залучення якісного контенту зі всіх вертикалей на платформу, в т.ч. контент від телерадіомовників, музичних брендів та також спортивних організацій.

До роботи в Google, Юрій очолював управління проектами в DigitalLuxuryGroup.

 

Наші проекти