Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2013 року Роздрукувати Роздрукувати

котенкоКатерина Котенко

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 9 років.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

 

DSC_0531Олена Міронова

Компанія: Індустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії

Олена займається питаннями, пов’язаними з дослідженням та вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні. Має 16 років досвіду роботи на рекламному ринку України, 8 останніх років в якості директора зі стратегічного планування креативних агенцій Provid та Think McCann Kyiv. Була директором по дослідженням в компанії Media Direction Ukraine.

 

manzhosov

Володимир Манжосов

Компанія: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Посада: Голова Національної ради

Володимира Манжосова призначено головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у квітні 2010 року.

З серпня 2005 року працював на посаді віце-президента телерадіокомпанії «Україна». З 2002 по 2005 роки – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, з 2001 по 2005 роки представник Національної ради у Донецькій області. У 1998 – 2001 роках обіймав посаду генерального директора ТОВ „Видавничо-рекламний концерн „Принц”, м. Донецьк.  З жовтня 1996 року по грудень 1997 – заступник начальника Головного управління, начальник управління інформаційної політики Донецької облдержадміністрації. З лютого 1996 року працював головним спеціалістом Донецької облдержадміністрації та представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Донецькій області на громадських засадах. З 1991 по 1996 рік обіймав посаду директора відділу, заступника генерального директора, генерального директора страхової компанії „Славія – Донецьк”. З 1990 по 1991 роки – консультант Донецького обкому Компартій України. У 1988 – 1990 роках був інструктором Київського райкому Компартії України. З 1986 року працював асистентом на кафедрі історії СРСР Донецького державного університету. З грудня 1986 по 1988  рр. – вчитель історії у школі № 70 м. Донецька.

Володимир Манжосов закінчив історичний факультет Донецького державного університету.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олена Мартинова

Компанія: UMH group

Посада: Маркетинг-директор

За 20 років роботи в медіабізнесі пройшла шлях від репортера до топ-менеджера мультимедійної компанії. В UMH group, другій за величиною медіакомпанії України і п’ятнадцятою в рейтингу найбільших медіахолдингів СНД, відповідає за стратегічний маркетинг та комунікації.

У портфель UMH group входить більше 50 брендів, серед яких Forbes, Vogue, Кореспондент, Тєлєнєдєля (входить в десятку найпопулярніших медіабрендів Росії), i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, АіФ в Україні, Комсомольська правда в Україні.

Спеціальність «психологія» отримала в Харківському державному університеті. Виховує доньку Софію.

 

bogutskiy

Олександр Богуцький

Компанія: телеканал ICTV

Посада: Директор-Президент

Закінчив геологічний факультет Львівського університету з червоним дипломом та аспірантуру цього ж навчального закладу. Але геологія молодого фахівця так і не дочекалася – Богуцький несподівано для багатьох, але абсолютно свідомо для себе пішов у журналістику. І успішна кар’єра саме у цій царині стала переконливим доказом того, що те рішення було вірним.

У 1991 році Олександр Богуцький працював редактором на першій незалежній українській радіостанції – „Радіо „Незалежність”. Був співзасновником газети „Експрес”, співпрацював з виданнями „Ратуша” та „Пост-Поступ”.

У 1994 році очолив прес-центр ЗАТ „Таврійські ігри”, був і залишається  незмінним ведучим цього фестивалю, який сьогодні по праву є одним з найуспішніших та найпопулярніших у країні. Працював над телевізійними проектами на ТК „Міст” (Львів), ТК „Золоті ворота” (Київ), Першому Національному, був ведучим аналітичної програми „Актуальна камера” (канал СТБ).

З 2000 року – генеральний директор каналу ICTV. З того часу всього за кілька місяців канал, що безнадійно перебував на останньому щаблі у рейтинзі і потребував негайної реанімації, вийшов на четверту сходинку популярності. Запорукою цього прогресу Олександр вважає команду професіоналів-однодумців, якій під силу реалізувати найскладніші телевізійні проекти. За ці роки канал здобув не лише повагу телеглядачів, але й офіційне визнання – ICTV є багаторазовим переможцем всеукраїнських та професійних конкурсів, має численні урядові відзнаки.

 

Fedor-Oharkov

Фьодор Огарков

Компанія:  Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Генеральний директор

Фьодора Огаркова призначено гендиректором медіахолдингу «Медіа Група Україна» в червні 2012 року.

З 2006 року – виконавчий, а з 2009-го – генеральний директор медіахолдингу «Пронто-Москва». З 2004 до 2006 рр. – гендиректор компанії «Кампомос». В період з 2002 до 2004 року очолював компанію «Русагро», з 1999 до 2002 рр.- генеральний директор компанії «Води Боржоми». З 1997-го до 1999 року працював в компанії Polaroid на посаді директора із продажів в Росії і регіональним управляючии компанії Wrigley з  1993 до 1997 рр..

Фьодор Огарков закінчив філологічний факультет Ленінградського державного університету.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Єгор Бенкендорф

Компанія: телеканал «Інтер»

Посада: Голова правління

Народився 14 лютого 1974 року в місті Києві.

Освіта:

  • 1991 – 1996 рр. – Київський державний університет культури, спеціальність “режисер театрального колективу”.
  • 2002 р. – Курси операторської майстерності в Інтерньюз Україна.

З 1997 року і до 2010 року Єгор Бенкендорф працював на телеканалі “Інтер” (група компаній “Інтер” – АТЗТ УНТК).

У 1997 році Єгор Бенкендорф почав свою роботу на телеканалі “Інтер” на посаді адміністратора. Цілеспрямованість, працездатність та активність дали йому змогу досить швидко вирости до посади шеф-адміністратора каналу.

У 1998 році обіймав посаду шеф-адміністратора диспетчерського відділу телеканалу “Інтер”.

У 2000 році переведений на посаду начальника диспетчерського відділу.

2001 рік – старший координатор виробничого відділу телеканалу “Інтер”.

2002 рік – начальник виробничого відділу телеканалу “Інтер”. Цього ж року переведений до служби виконавчого продюсера на посаду продюсера.

2004 рік – заступник виконавчого продюсера.

У 2006 році Єгор Бенкендорф – виконавчий продюсер групи телеканалів “Інтер” (група компаній “Інтер” – АТЗТ УНТК).

2007 рік – заступник виконавчого продюсера телеканалу “Інтер”. Цього ж року – заступник директора товариства “Пірат Продакшн” та за сумісництвом генеральний директор студії “Інтер Медіа Продакшн”.

2007 рік – продюсер студії “07 продакшн” (група компаній “Інтер” – АТЗТ УНТК).

У 2009 році – директор студії “07 продакшн” (група компаній “Інтер” – АТЗТ УНТК). Цього ж року – директор студії “Пірат Продакшн” (група компаній “Інтер” – АТЗТ УНТК) та за сумісництвом виконавчий продюсер телеканалу “Інтер”.

За час роботи на телеканалі “Інтер” Єгор Бенкедорф став автором понад 200 репортажів з гарячих точок. Він був одним з перших українських журналістів, які змогли створити цикл репортажів з Афганістану після трагедії 11 вересня 2001 року. Єгор – автор і продюсер більш як 90 телевізійних проектів та 12 повнометражних художніх фільмів.
У 2008 році Єгор Бенкендорф – лауреат премії імені І. Франка у сфері інформаційної діяльності.

У березні 2010 році призначений на посаду генерального директора Національної телекомпанії України.

Заслужений діяч культури України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

pavlenko

Олег Павленко

Компанія: Inter Media Group

Посада: Комерційний директор

Рекламну діяльність починав у Москві з 1993 року.

З 1996 року є комерційним директором Inter Media Group.

 

Varenica

Валерій Варениця

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Комерційний директор

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора 1+1 медіа із жовтня 2012 року.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету.

Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Діло».

Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіа-відділ.

У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz. У 2007 році агентство увійшло до мережі Mindshare, яке Валерій очолював до свого переходу в 1+1 медіа.

Хобі: гольф, пляжний футбол.

Життєве кредо: Ані кроку назад, ані кроку на місці, а тільки вперед і тільки всі разом.

 

tyshkovskiy

Роман Тишковський

Компанія: Odgers Berndtson (Росія)

Посада: Партнер, Керівник практик Медіа та Спорт

Роман очолює практику з пошуку та підбору керівників і ключових фахівців рекламної та медіаіндустрії. У сферу його відповідальності входять позиції в секторі телебачення, радіо, преси, інтернет, new media. Крім того, Роман керує практикою Спорт.

Приймає участь у проектах з оцінки керівників вищої ланки і управлінських команд. Є сертифікованим експертом з методології оцінки керівників вищої ланки Human Asset Review ®

В індустрії пошуку та підбору персоналу Роман працює понад десять років. До свого приходу в Odgers Berndtson протягом трьох років він очолював департамент “Медіа” в спеціалізованій HR-консалтингової компанії.

Роман є автором ідеї проекту Рейтингу молодих медіаменеджерів Росії, який був вперше реалізований в квітні 2012 Odgers Berndtson разом з PwC.

Роман закінчив Московський Державний Університет Економіки, статистики та інформатики (МЕСІ), має ступінь кандидата економічних наук.

 

Delikatnaya

Іветта Делікатна

Компанія: Atlantic Group

Посада: лідер корпоративного університету TALENTari

У маркетингових комунікаціях з 1995 року: Provid / BBDO, Talan Communications, Talan Group, Proximity Russia

З 2007 по 2012 рік – начальник служби управління талантами AGL, лідер корпоративного університету TALENTari

Член ради директорів холдингу AGL. Директор з міжнародного розвитку холдингу

Кандидат економічних наук, Київский Інститут Міжнародних Відносин

Номінант премії «Слід у рекламі»

Засновник Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив (МАМІ)

Член Правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції

Посол Університету Сингулярності в Україні

 

Baranik

Анна Бараннік

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Директор з персоналу

Анна Бараннік працює в 1 +1 медіа, на посаді директора з персоналу з липня 2010. Відповідає за розробку та імплементацію стратегії по персоналу всіх активів групи.

Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціальністю “Англійська та практична психологія”. Анна сертифікований коуч-консультант в організації, отримала диплом Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Німеччина) в 2010 р.

У сфері управління персоналом працює більше 8 років. Раніше обіймала посаду керівника групи «Тренінгів, Лідерства та Організаційного розвитку» в телекомунікаційній компанії Nokia Siemens Networks, де відповідала за розробку і впровадження проектів на території Північної Європи (18 країн).

Анна має досвід проведення внутрішньокорпоративних тренінгів за темами: лідерство, інструменти менеджменту, особиста ефективність, управління талантами, залученість персоналу, управління по цілях, оцінка 360, розвиток кар’єри.

Головним професійним досягненням є створення ефективної HR-команди і вивід ролі HR-служби на стратегічний рівень.

 

konstantinovskaya

Ірина Константинівська

Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор із управління персоналом

Ірина Константинівська призначена Директором із управління персоналом у вересні 2011 року.

З 2008 до 2011 р. − Ірина директор із персоналу управляючої компанії «Немірофф».

З 2007 до 2008 р. − директор із персоналу Sanofi-Aventis Group.

В 2005-2007 р. – управляючий із персоналу мережі Radisson SAS Hotel.

Ірина закінчила факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету, а також Києво-Могилянську Бізнес-Школу, програму HRM.

 

motovilova

Альона Мотовилова

Компанія: Новий канал

Посада: HR-директор

Народилася 27 червня 1983 року в Києві.

Здобула освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю “управління розвитком регіонів”.
З 2004 по 2006 рік – експерт з персоналу мобільного оператора “МТС”.
У 2007 році обіймала посаду заступника директора з персоналу страхової компанії “Княжа”.
З 2007 по 2008 рік – HR-бізнес-партнер у компанії “life:) Україна”.
З 2008 по 2009 рік – Начальник департаменту з персоналу в “life:) Білорусь”.
У 2009-2011 роках працювала експертом з управління змінами, експертом з розвитку і навчання у “life:) Україна”.
З вереcня 2012 року – Директор Департаменту по роботі з персоналом Нового каналу.
pushnova

Тетяна Пушнова

Компанія: телеканал 1+1

Посада: Шеф-редактор ТСН

На 1+1 Тетяна працює з 2010 року. За цей час вона переформатувала нічний випуск ТСН, створила перший український телевізійний таблоїд «ТСН.Особливе» і вже два роки очолює потужну редакцію – Телевізійну Службу Новин на телеканалі 1+1.

Універсальний солдат українських теленовин. За 10 років роботи на телебаченні працювала редактором новин, що виходять щогодини і в режимі марафону (події осені 2004 року, парламентські вибори і парламентська криза 2006, марафони, присвячені надзвичайним подіям), випускала в ефір ток-шоу «Майдан з Данилом Яневським», працювала репортером, зокрема висвітлювала військовий конфлікт в Грузії в серпні 2008 року, брала участь у створенні та випускала новини на телеканалі ТВі.

 

Opalenik

Роберт Опаленик

Компанія: телеканал 1+1

Посада: Шеф-редактор ТСН.Тиждень

Роберт Опаленик — генератор ідей у підсумковому недільному випуску «ТСН.Тиждень», його ж шеф-редактор та один із найдосвідченіших журналістів-аналітиків.

На 1+1 Роберт працює з 2000 року. Починав спеціальним кореспондентом ТСН, а потім працював випусковим редактором новин. З 2004 року  головний редактор підсумкової інформаційно-аналітичної програми . І вже три роки Роберт Опаленик шеф-редактор «ТСН. Тиждень» з ведучою Аллою Мазур. Лауреат численних премій программа «ТСН. Тиждень» цього року виборола одразу 3 найвищих галузевих нагороди  «Телетріумф»: як найкраща інформаційно-аналітична програма, краща ведуча інформаційно-аналітичної програми і кращий репортер.

За плечима Роберт має обширну газетну практику та створення приватного регіонального телеканалу «М-Студіо» на Закарпатті.

 

Золотаревский

Ігор Золотаревський

Компанія: Телеканал “Україна”

Посада: Директор департаменту інформаційного мовлення

Закінчив Московський державний університет ім. Ломоносова, факультет журналістики.

Кар’єру в медіагалузі почав з 1998 року. Працював продюсером новин в телевізійному агентстві, старшим фахівцем міжнародного відділу та керівником проектів у міжнародній версії “Першого каналу” (ОРТ), генеральним продюсером телеканалу 24ДОК і компанії “Артмедіа Груп”.

У 2010 році був запрошений консультантом з питань інформаційного мовлення медіа-холдингу “Медіа Група Україна”.

У 2011 році Ігор Золотаревський призначений на посаду директора департаменту інформаційного мовлення.

 

Pilipets

Олександ Пилипець

Компанія: телеканал «Інтер»

Посада: Заступник директора з творчих питань – керівник редакції інформаційно-аналітичних програм ТОВ «Національні Інформаційні системи»

Освіта вища, закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя за спеціальністю російська мова та література.

Кар’єру у медіа галузі розпочав у жовтні 1996 році на телеканалі «Інтер» на посаді спеціального кореспондента  Служби інформації.

З вересня 1997 року його призначено на посаду головного спеціаліста прес-служби Кабінету Міністрів України.

У вересні 2000 року повертається до телеканалу «Інтер», де працює на посаді випускового редактора відділу інформаційно-аналітичної служби та ведучим програми «Народна платформа».

Автор і ведучий програми «Український вимір» (телеканал УТ-1).

З липня 2006 року – керівник студії інформаційно-аналітичних та публіцистичних програм ТОВ «Телестудія «Служба інформації» – телеканал «НТН».

З лютого 2007 року – головний редактор ТОВ «Телерадіокомпанії «ГЛАС», потім випусковий редактор «Телерадіокомпанії «Україна», де створив програму «Критична точка».

У вересні 2009 році – призначений на посаду заступника директора з творчих питань – керівника редакції інформаційно-аналітичних програм «Національні інформаційні системи» («Інтер»).

Заслужений журналіст України.

 

partyka

Андрій Партика

Компанія: StarLight Sales і StarLight Brand Content

Посада: Генеральний директор

У телевізійній рекламі з 2000-го року.

Виховує двох дочок. Головне захоплення поза роботою: музика.

 

blyzniuk

Євгенія Близнюк

Компанія: StarLight Sales

Посада: Директор зі стратегічного маркетингу

У найбільшому телевізійному сейлз-хауз України очолює аналітичну групу. Ключові напрямки роботи: відстеження та прогнозування ситуації на ТБ-ринку, вивчення динаміки продажів товарів, які рекламуються на ТБ, аналіз ефективності телевізійної реклами.

 

Andrew-Andryushchenko

Андрій Андрющенко

Компанія: медіа, маркетинг та digital агенція Initiative

Посада: Генеральний директор

Досвід, в медіабізнесі — з 1998 року, в Групі АДВ Україна Андрій працює з 2003 року.

Андрій має досвід роботи з такими клієнтами, як Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, Danone, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit Со, Київстар, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta та інші.

 

lisytskiy

Дмитро Лисицький

Компанія: United Online Ventures (bigmir.nettochka.net,i.ua)

Посада: Директор

З вересня 2012 року Дмитро займає посаду Директора United Online Ventures також з серпня є Віце-президентом UMH group по інтернет бізнесу та нових медіа.

З червня 2009 року по серпень 2012 працював в Групі компаній 1 +1 на посаді комерційного директора. Відповідав за доходи медіаресурсів входять до Групи.

Дмитро отримав ступінь магістра прикладної математики в Національному університеті ім.. Тараса Шевченка та бакалавра з фінансів у Київському інституті менеджменту та фінансів,  також ступінь MBA Колумбійського університету та Лондонської Школи Бізнесу.

Свою кар’єру розпочав з позиції медіаресечера, потім медіа планера, а також займався новим бізнесом в Publicis Groupe. В 2002-2004 очолював медійну комунікаційну агенцію Starcom.

Професійний досвід Дмитра також пов’язаний з IT-сферою. У 2009 році Дмитро став президентом асоціації IT-Україна, а також має статус ментора інкубатора Growthup. Він є розробником інноваційної технології введення тексту на мобільних пристроях Thickbuttons та засновником Startup Crash Test – події, де стартапи зустрічаються з реальністю. Також Дмитро – один із засновників стартапу Unshared.TV.

У складі команди Групи 1+1, Дмитро став одним із розробників інноваційного для медіаринку інтернет-додатку Redbutton, за допомогою якого можна розрахувати бюджет та ефективність рекламної кампанії.

 

Havrylova

Ольга Гаврілова

Компанія: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна»

Посада: Директор із розвитку бізнесу

Ольга Гаврілова призначена на посаду директора з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна» з лютого 2012 року. До приєднання до команди ТОВ «Медіа Група Україна» Ольга більше 10 років працювала в російських і закордонних компаніях, де займалась розвитком бізнесу. З 2009 до 2011 р. вона займала посаду директора з управління доходами російського авіаперевізника ТОВ «Авіанова». З 2003 до 2006 года працювала консультантом у московському представництві міжнародної компанії «Boston Consulting Group». В 2005-2006 рр. Ольга працювала в компанії «Кампофріо Груп» (Мадрид, Іспанія) на посаді менеджера з розвитку міжнародного бізнесу. Ольга з відзнакою закінчила факультет «Економіка і управління на підприємствах» МДТУ імені Н. Е. Баумана. Ольга отримала ступінь кандидата економічних наук Державного університету – Вищої школи економіки (Москва, Росія). Ольга також володіє дипломом міжнародної бізнес-школи Інсеад (INSEAD, Париж, Франція), програма «Фінанси для керівників».

 

Lavrynovych

Максим Лавринович

Компанія: Юридична фірма «Лавринович і Партнери»

Посада: Керуючий Партнер

Максим Лавринович є визнаним експертом у сфері IP, арбітражу і вирішення спорів, корпоративного права та M&А, національного та міжнародного оподаткування. Автор численних аналітичних публікацій на тему захисту бізнесу в Україні.

Максим є магістром міжнародного права. До створення Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Максим практикував у провідних міжнародних юридичних фірмах, консультуючи широкий спектр іноземних компаній, що входять до списку Fortune 500, та українські підприємства. У 2001 році Максим приєднався до юридичного департаменту «Андерсен» («Артур Андерсен») і продовжив роботу в «Ернст енд Янг» (EY Law) після інтеграції цих двох компаній в Україні. Працюючи в «Ернст енд Янг» на посаді старшого юриста, він керував групами юристів при супроводі складних транзакцій у сфері фінансового, банківського, корпоративного права.

Заснувавши Юридичну фірму «Лавринович і Партнери» у 2004 році Максим Лавринович вивів її у лідери ринку юридичних послуг України. Фірма інтенсивно працювала над створенням ІР практики. Енергійна команда отримала відзнаку у міжнародному довіднику World Trademark Review 1000 2013  за прагматизм, клієнтоорієнтованість та нестандартне мислення у вирішенні питань, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності.

 

baranovsky

Олександ Барановський

Компанія: Група АДВ Україна

Посада: Виконавчий віце-президент з медіасервісу

Понад 10 років досвіду керівної роботи на медіаринку.

З 2010  —  виконавчий віце-президент Групи АДВ Україна з медіасервісу.

З 2007 —  виконавчий та регіональний директор Групи АДВ Україна.

В 2005-2007 — керівник фінансового департаменту по роботі з регіонами Видавничого дому «Комсомольская правда» та виконавчий директор Видавничого дому «Советский спорт».

Закінчив Московський енергетичний інститут, Московський незалежний політологічний університет та Дипломатичну академію МЗС Росії.

 

irina-andrjuschenko

Ірина Андрющенко

Компанія: StarLightMedia Group

Посада: Директор з розвитку

З червоним дипломом закінчила факультет маркетингу КНЕУ (магістр).

На медіа ринку з 1995 року. Очолювала департамент маркетингу видавництва «Бліц-Інформ» (газета «Бізнес», журнал «Наталі»). З 1998 року – очолювала комерційну службу «МК в Україні» (ЗАТ «Діорама»), потім комерційний і маркетинговий департаменти газети «Ділова столиця» (ВД «Картель»).

З 2005 року обіймала посаду генерального директора видавництва «Експерт-Україна», потім першого віце-президента холдингу «Медіа Інвест Груп» («Експерт», «Економічні Вісті», «Статус», LQ).

З 2008 року – генеральний директор компанії The Marker, член Ради Директорів УАВПП.

З 2011 року – комерційний директор телеканалу СТБ.

З липня 2012 – директор з розвитку StarLightMedia Group.

 

Osadchiy

Вадим Осадчий

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник департаменту інтернет-проектів, генеральний директор ІА УНІАН

Вадим Осадчий працює в 1+1 медіа, на посаді керівника інтернет-проектів з листопада 2008 року і генерального директора ІА УНІАН з лютого 2012 року. Відповідає за координацію і стратегію інтернет-активностей групи.

Вадим закінчив Національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю політологія, а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю правознавство.

Свою кар’єру розпочав у сфері політики. З 2000 року працював помічником народного депутата України, потім на різних посадах у секретаріаті партії Яблуко. У 2004 році став директором Інтернет-холдингу «Обозреватель».

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Володимир Ілінг

Компанія: Громадська організація Українська Антипіратська Асоціація

Посада: Голова

До 2000 року – служба в огранах внутрішніх справ

З 2004 року – директор представництва компанії «Ай-Єф-Пі-Ай Секретаріат» в Україні

З 2007 року є головою Громадської організації «Українська Антипіратська Асоціація»

Захист від незаконної демонстрації та використання в Інтернеті творів компаній: «Бі-Енд-Ейч», «Бі-Енд-Ейч класик філмз», «Геміні», «Юкрейніан фільм дистрибьюшн», «Кіноманія», «Галеон кіно», «Вольга – Україна», «Каскад Україна», а також студій «Парамаунт», «Універсал», «Соні Пікчерс», «Уолт Дісней», «20-й Століття Фокс», «Уорнер Бразерс»

 

lazebnik

Максим Лазебник

Компанія: Всеукраїнська рекламна коаліція

Посада: Виконавчий директор

Максим Лазебник, виконавчий директор ВГО Всеукраїнська рекламна коаліція, магістр права. Також є організатором і продюсером Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (КМФР), конкурсу рекламно-маркетингової ефективності  EFFIE Awards Ukraine, Клубу Арт Директорів України та національної рекламної премії  ADC*UA Awards, проекту Ніч рекламожерів, шеф-редактором сайту з реклами, маркетингу та PR в Україні Sostav.ua, національним представником міжнародних фестивалів реклами (EPICA, Golden Drum, Red Apple, Golden Hammer та ін.).

 

Alain COUTTOLENC

Алан Куттоленк

Компанія: The Nielsen Company

Посада: Старший віце-президент, Виконавчий директор медіадосліджень в Європі

Алан відповідає за медіадослідження в Європі. Він займається плануванням стратегій розвитку телевізійного, цифрового та медіанапрямків в 27 країнах, а також відповідає за інтеграцію з напрямком споживчих досліджень компанії Nielsen.

До цього, Алан очолював групу Розвитку Продукту Nielsen в Латинській Америці.

Алан має ступінь бакалавра з економіки Університету Iberoamericana у Мексиці. Також він вивчав маркетинг і стратегію в Northwestern University’s Kellogg Graduate School of Management в США.

Кар’єра:

  • Директор з маркетингу в представництві Nielsen в Мексиці (2006-2008)
  • Менеджер з маркетингу в групі Renault-Nissan у Франції
  • Менеджер з маркетингу в групі Renault-Nissan у Мексиці та Центральній Америці

Інша професійна діяльність:

  • Член виконавчого комітету премії EFFIE
  • Викладач Університету Сорбонна в Парижі з 2003 року
  • Член ради директорів Mediametrie/NetRatings у Франції
  • Член Ради Асоціації випускників школи Kellogg у Парижі
  • Радник з питань зовнішньої торгівлі Уряду Франції

 

Kilkiewicz

Біата Кількевич

Компанія: IHS Electronics & Media

Посада: Рекламний аналітик

Біата почала свою роботу в IHS Electronics & Media в липні 2011 року. Її дослідження охоплюють Центральну, Східну Європу і Скандинавські ринки від традиційних засобів масової інформації до нових рекламних площ.

Вона також володіє спеціальними знаннями в багатоканальних стратегіях телевізійної реклами. Біата регулярно вносить свій внесок у консалтингові проекти та науково-дослідні звіти, таких як AdEx 2011 по порівняльному дослідженню. Також вона виступала на саміті IHS TMT в травні 2012 року. Біата добре розбирається в економетричних та статистичних методах моделювання, тому вона відіграє важливу роль у розвитку інструментів прогнозування.

Біата закінчила клас математичної науки в міському Університеті Лондона, як одна з кращих випускниць.

 

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org