Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Доповідачі 2016 року Роздрукувати Роздрукувати

Bohutski_newОлександр Богуцький

Компанія: ICTV

Посада: Директор-президент телеканалу,  член правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету, кандидат юридичних наук. Кар’єру в журналістиці почав у 1991 на посаді редактора першої незалежної української радіостанції «Радіо Незалежність», працював у пресі, на телебаченні. У 1994 році очолював прес-центр ЗАТ “Таврійські ігри” і був незмінним ведучим цього музичного фестивалю. З 2000 року обіймає посаду Директора-президента телеканалу ICTV. З 2009 по 2012 рр. очолював групу StarLightMedia, що об’єднала телеканали ICTV, Новий, СТБ та М1. У 2012 році зайняв посаду члена правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne, де здійснює реалізацію стратегій з управління бізнесами, що входять до портфелю EastOne . Олександр є членом Української Телевізійної Академії.

 

Yevgen LyaschenkoЄвген Лященко

Компанія: Медіа-Холдинг “Медіа Група Україна”

Посада: Директор

Євген Лященко очолює медіа-холдинг «Медіа Група Україна» з липня 2014 року. До цього упродовж двох років працював на посаді фінансового директора «Медіа Група Україна». Євгена Лященка призначено на посаду фінансового директора «Медіа Група Україна» в липні 2012 року. До приєднання до команди ТОВ «Медіа Група Україна» Євген більше 16 років працював у галузі фінансів і консалтингу, з них 13 років − на керівних посадах. З 2011 до 2012 р. займав посаду фінансового директора в компанії «Гірські машини» (Група СКМ), з 2007 по 2011 – в компанії «Лондон енд Ріджінал Пропертіз Україна» (міжнародна компанія із управління об’єктами комерційної нерухомості), в 2005-2007 рр. – «Аляска Трейд», «Липова Долина» (імпортер і дистриб’ютор свіжомороженої риби і лососевої ікри, оператор складської нерухомості). На посаді управлінського консультанта Євген працював в компанії «TНК-БП Україна» в 2003-2005 рр. В 2002-2003 рр. – компанія «Кока-Кола Беверіджз Україна», де Євген займав посаду регіонального директора. З 2000 до 2002 року Євген працював у компанії «Папастратос Україна» на посаді фінансового та адміністративного директора. З 1998 до 1999 р. – фінансовий директор АО «Слобожанська Будівельна Кераміка» (лідер на ринку лицювальної цегли), портфельна компанія Western NIS Enterprise Fund (венчурний фонд, США). З 1997 до 1998 р. працював у компанії «Коммерцбанк консорціум» на посаді управлінського консультанта. Євген закінчив економічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

 

Александр Ткаченко

Олександр Ткаченко

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Генеральний директор

Олександр Ткаченко обіймає посаду генерального директора в 1+1 медіа із серпня 2008 року. Олександр закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Професійну кар’єру почав у 1988 році редактором і ведучим програми «Молодіжна студія «Гарт» на телеканалі УТ-1. З часом став кореспондентом міжнародного інформаційного агентства Reuters. У 1993 році Олександр створив телекомпанію «Нова мова», що робила аналітичну програму «Післямова», ведучим якої був він сам. Восени 1994 «Післямова» вийшла в ефір на УТ-1, а через два роки на каналі «1+1». У цей період Олександр очолив службу новин ТСН і став заступником генерального продюсера каналу «1+1». У 1998 році Олександр покинув «1+1», зосередившись на розвитку «Нової мови». Протягом року компанія створювала для телеканалу «Інтер» авторську програму Олександра Ткаченка «Обличчя світу». Гостями програми були Далай Лама, Піночет, Жан Кретьєн, Жак Ширак і інші. У 1999 році Олександр очолив Новий канал, що вже в 2000 році ввійшов у трійку лідерів ринку. Вів теледебати між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем у період президентських виборів 2004 року. У 2008 році працював у Москві заступником генерального директора телеканалу РЕН-ТВ. Виступав як продюсер кінофільму «Будинок з башточкою», «Висоцький. Спасибі, що живий», «У ріки». Крім цього, був продюсером багатьох популярних телесеріалів, серед яких «Доярка з Хацапетівки», «Завтра буде завтра», «Надія як підтвердження життя», «Небо в горошок» і багато інших. Декілька років поспіль вів авторську телепередачу «Tkachenko.UA» на каналі «1+1».

 

2Сергій Созановський

Компанія: FILM.UA Group

Посада: Співзасновник

Стаж роботи в медіа: більше 20 років

Обрані роботодавці:

2002 – й до тепер FILM.UA Group, Україна, Співзасновник

1992 – й до тепер Адвокатська контора «Коннов та Созановський», Україна, Співзасновник

2007 – 2010 Медіа Група «Інтер», Голова Правління

2001 – 2005 Медіа Група «Інтер», Член ради директорів

Головні професійні досягнення:

Заснування першої в Україні вертикальної інтегрованої Медіа групи «Інтер», котра на сьогоднішній день є одним з лідерів з телебачення в Україні. Медіа Група, окрім флагмана українського телебачення, телеканалу «Інтер», сьогодні включає в себе телеканали НТН, Zoom, Mega, K1, K2, Піксель та Enter-film, ряд продакшн компаній, дистрибуційних підрозділів, нові медіа та ін. В рамках роботи зі створення та розвитком Медіа Группи «Інтер», Сергій Созановський реалізував ряд нових та іноваційних проектів:

– розроблені й запущені успішні медіа стратегії з багатоканальності та new media

– запущено один з великих в Україні багатоканальних дистрибуторів Thorsat

– запущено першу в Україні міжнародну версію телеканалу «Інтер, каналу «Інтер+»

– побудована й запущена власна система виробництва Медіа Групи, котра на сьогоднішній день є однією з самих потужних серед українських медіа холдингів. Також всередині Групи запущена студія «07 продакшн», котра займається виробництвом документального кіно й телепередач, фільмів, котрі не раз були призерами престижних фестивалів як в Україні, так й закордоном.

– була сформована окрема продакшн-студія “Національні інформаційні систем” (НІС) для виробництва  новин, котра на сьогодні випускає 8 новинних блоків щоденно. Завдяки роботі цієї інноваційної структурі, створеної Сергієм Созановським, більше ніж третина українських телеглядачів вже котрий рік віддають  перевагу новинним програмам саме на каналі “Інтер”.

– вперше запрацював стенд телеканала «Інтер» на великому телеринку й виставці MIPCOM та MIPTV (Кани, Франція).

– відкрито медіаосвітня програма «Інтершкола», котра готує спеціалістів у сфері телебачення

Створення FILM.UA Group, великої на пострадянському просторі й Східній Європі вертикально інтегрованої  групи компаній , надає повний спектр послуг з виробництва, адаптації й дистрибуції кіно та  телепродукції. Завдяки вірно пропрацьованій стратегії, ефективному менеджменту, індустріальному підходу до побудові бізнесу й синергічному ефекту, Сергію Созановському вдалося побудувати лідера в своїй сфері. У структурі FILM.UA Group – больове 20 компаній, що дозволяють реалізувати найсміливіші та найамбіційніші проекти. Сергій Созановський є членом Української Телевізійної Академії.

 

Partyka-150x150Андрій Партика

Компанія: StarLight Sales і StarLight Brand Content

Посада: Генеральний директор

У телевізійній рекламі з 2000-го року. Виховує двох дочок. Головне захоплення поза роботою: музика.

 

varenica-rrd-0577 (1)Валерій Варениця

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ»

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» із жовтня 2012 року. У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету. Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Діло». Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіа-відділ. У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz.

 

FullSizeRenderЮлія Костецька

Компанія: Медіа Група Україна

Посада: Директор сейлз-хаусу Медіапартнерство

Юлія Костецька – експерт з багаторічним досвідом в маркетингу і продажах. Протягом 2012-2015 років Юлія працювала в ролі комерційного директора Vogue Україна (UMH), до цього – в компаніях «Бліц-Інформ», Атлантік Груп Медіа Холдинг, де очолювала посади комерційного та маркетингового директора. Юлія закінчила НТУУ «Київський Політехнічний Інститут» (диплом магістра електротехніки), а також Міжнародний Університет Фінансів, факультет «Менеджмент і маркетинг».

 

sfДмитро Дутчин 

Компанія: Інтер-реклама

Посада: Директор з продажів та стратегічного розвитку

Випускник Українського фізико-математичний ліцею при КНУ ім. Т. Шевченка 1993 року. Закінчив факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. З 1998 по 2003 виконавчий директор компанії AGB Ukraine, яка з 1997 по 2003 рік займалася вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні (міжнародна материнська компанія AGB Group була поглинута Nielsen, яка в поточний час має контракт на вимірюванням телевізійної аудиторії в Україні). З 2003 по сьогодні працює в компанії Інтер-реклама, яка є найстарішим домом продажів, що з 1996 року займається продажами реклами на телеканалах Інтер Медіа Груп. З 2005 по 2009 рік Інтер-реклама виступала ексклюзивним продавцем реклами на телеканалах StarLightMedia.

 

Таяновский Павел

Павло Таяновський

Компанія: Медіа-агенція Carat Ukraine комунікаційної групи Dentsu Aegis Network Ukraine

Посада: Директор зі стратегічного планування та трансформацій.

Закінчив Московський Фізико-технічний Інститут, факультет радіотехніки та кібернетики. Спеціалізується на стратегічному плануванні комунікацій та медіаплануванні. З 1996 року працює директором зі стратегічного планування в міжнародних рекламних агентствах (Universal McCann Kiev,McCann-Erickson Kiev, ADV України,TMA / Draft, AITI / Carat (теперішній час)). Велика практика комунікаційного планування в різних маркетингових дисциплінах – медіа, креативі, BTL і digital – дозволяє пану Таяновському бачити цілісну картину розвитку комунікаційного ринку. Виступає на професійних конференціях з оглядами трендів. Вільний від основної роботи час присвячує дистрибуції знань в області маркетингу, медіа і комунікацій.

 

 

Popenko1Олег Попенко

Компанія: Publicis One

Посада: CEO, Ukraine & Eastern Europe

Впродовж останніх 20 років Олег Попенко працює на керівних посадах в рекламній галузі України, почавши в агентстві DMB&B і згодом очоливши найбільший рекламний холдинг країни – Publicis Groupe Ukraine. Після створення навесні 2016 року компанії Publicis One, яка консолідує всі можливості й ресурси агентств Publicis Groupe в єдиній структурі, Олег очолив її український підрозділ та був призначений керівником Publicis One у Східній Європі для поширення на інших ринках досвіду інтеграції різних компаній під єдиним дахом. 15 років тому Олег Попенко ініціював створення Індустріального телевізійного комітету задля впровадження сучасних методів телевізійних вимірювань і є незмінним Головою Комітету з часу його заснування. Освіта – Факультет журналістики Київського національного університету ім. Тарас Шевченка (1993).

 

KatrichТетяна Катрич

Компанія: AGAMA communications

Посада: Директор медіа сервисів

Татьяна Катрич – директор медіа сервисів AGAMA communications, директор Media Direction|OMD, професіонал з більш ніж 14-річним досвідом у сфері медіа-планування, математичного аналізу і статистики, стратегічного планування, product development і бізнес-консалтингу. Завдяки активній позиції та ініціативи Тетяни ринок реклами України отримав ряд інноваційних розробок у сфері ТБ, зовнішньої реклами та digital. Під її керівництвом агентство Media Direction|OMD в 2010 році ініціювало створення окремого напрямку послуг – Brand Metrics і першим продемонструвало ринку весь спектр можливостей економетричного моделювання, а в 2015 році презентувало рекламному ринку VPlan – інтегратор планування відео кампаній на ТБ і в Інтернеті.

 

Andrushchenko А _1Андрій Андрющенко

Компанія: Initiative

Посада: Генеральний директор

Андрій Андрющенко — Генеральний директор медіа, маркетинг та digital агенції Initiative.
Досвід в медіабізнесі — з 1998 року, в Групі АДВ Україна Андрій працює з 2003 року.
Андрій має досвід роботи з такими клієнтами, як Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, Danone, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit Со, Київстар, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta та інші.

 

 

 

 

 

Карпушина Юля_1Юлія Карпушина

Компанія: Amplifi (група Dentsu Aegis Network Ukraine)

Посада: СЕО

Закінчила Севастопольський Національний Технічний Університет за спеціальністю Робототехніка та алгоритмізація. Основні напрямки діяльності Amplifi: медіабаїнг та управління партнерськими відносинами, розвиток програматик баїнга на ТБ та в Діджиталі, генерація та впровадження контент-рішень в медіа. Пройшла шлях від медіа планера та стратега до медіадиректора агентства Carat. Потім об’єднала та очолила напрям баїнга у всіх медіа групи Dentsu Aegis Network Ukraine в якості Chief Buying Officer. З вересня 2016 очолює нову внутрішню структуру Dentsu Aegis Network Ukrainе – Amplifi. В рамках DAN Academy, навчальної програми всередині холдинга, проводить тренінги з побудови відносин, а також по стратегії і тактиці переговорів.

 

Матвеев ВиталийВіталій Матвєєв

Компанія: Optimum Media OMD

Посада: Генеральний директор

Має 20-річний досвід роботи в сфері реклами та маркетингу. Закінчив КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «іноземні мови», а також отримав ступінь MBA (Kellogg School of Management, Chicago, USA). Заснував Optimum Media OMD Україна з нуля і вивів компанію у лідери галузі. Optimum Media OMD Україна щорічно посідає перше місце серед медіаагентств, починаючи з 2012 року. Цей успіх – результат глибокого розуміння бізнесу клієнтів та ефективного спрямування інвестицій.

 

paholchukЯрослав Пахольчук

Компанія: 1+1 медіа
Посада: Фінансовий та виконавчий директор 1+1 медіа

Ярослав Пахольчук обіймає посаду фінансового директора в 1+1 медіа із квітня 2010 року і виконавчого директора з січня 2013 року. Відповідає за керування фінансовими потоками Групи та фінансове планування. З відзнакою закінчив Київський економічний університет за спеціальностями Бакалавр економічної кібернетики та Магістр інформаційного менеджменту. У 2006 році, там само отримав спеціальність «Економіко-математичне моделювання». Наразі закінчує навчання в ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Професійний досвід Ярослав має в різних сферах: медіа-розваги, газ і нафта, роздрібна торгівля та споживчі товари, металургія. Обіймав посаду консультанта з просування ERP систем у Центрі Комп’ютерних Технологій «ІнфоПлюс». У компанії Ернст & Янг із 2005 по 2008 р. відповідав за проекти, пов’язані з формуванням, трансформацією та аудитом фінансової звітності. З липня 2008 працював у Central European Media Enterprises Group, Студія 1+1, спочатку на посаді менеджера з планування, аналізу та розвитку бізнесу, а потім заступника фінансового директора.

 

Олександр ДенисовОлександр Денисов 

Посада: Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2», ведучий щотижневої аналітичної програми «Великий Футбол».

Закінчив Донецьку державну академію управління. Приєднався до команди телеканалу «Україна» в 2001 році. До 2001 працював ведучим та редактором на радіостанції. З 2002 – шеф-редактор спортивних програм ТРК «Україна», з 2008 року директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2». Під час UEFA EURO 2012™ –  ведучий шоу «Великий футбол» на каналі «Україна» (згідно рейтингів – найпопулярніший телепроект в Україні, присвячений чемпіонату). У грудні 2011 року отримав почесну грамоту Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок в забезпеченні розвитку фізичної культури та спорту. У 2012 році удостоєний звання «Заслужений журналіст України». У 2012 та 2015 рр. – нагород «Телетріумф» у номінації «Ведучий спортивної програми». Журі телевізійної премії двічі відзначали і саму програму «Великий футбол»: у 2012 році проект здобув перемогу у номінації «Дизайн студії», а у 2015 р. – як «Найкраща спортивна програма».

Олександр є членом Української Телевізійної Академії.

 

Shkrobot

Віктор Шкробот

Компанія: FILM.UA

Посада: Директор з управління та координації платних каналів та digital контенту

10 років досвіду у медіа індустрії. У 2006 році закінчив магістратуру Національний університет «Києво-Могилянська Академія». Спеціалізація – соціологія. З 2006 по 2008 рік працював на телеканалі Інтер у аналітичній службі. З 2008 по 2009 рік – аналітична служба телеканалу 1+1. З 2009 по 2011 рік  – керівник аналітичної служби телеканалу ТВі. З 2011 по 2013 рік – керівник аналітичної служби телеканалу ТЕТ З 2013 по 2015 рік – програмний директор телеканалу ТЕТ З 2015 по сьогоднішній день – директор з управління та координації платних каналів та digital контенту групи FILM.UA

 

andrіiАндрій Мальчевський
Компанія: 1+1 Медіа
Посада: Директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення
Андрій Мальчевський обіймає посаду директора департаменту з серпня 2014-го року.
У Андрія є вагомий досвід у розвитку та побудові мереж мовлення, знання специфіки та особливостей ринку, широка практика в управлінні проектами та в дистрибуції платних каналів. За професією — менеджер-економіст, закінчив Київський торгового-економічний університет. Свій шлях на телебаченні почав 2004-го на Новому каналі. У 2007-му році брав участь у розробці стартапу та запуску каналу «MTV Україна». Згодом очолив відділ розвитку каналу, відповідав за збільшення території покриття та популяризацію. 2008-го Андрій перейшов працювати на «Перший автомобільний канал», що знаходився на етапі запуску. Відповідав за покращення якості та збільшення технічного покриття каналу. У липні 2009-го року отримав пропозицію від медіа групи «Україна», де запустилися два футбольні телеканали. Протягом п’яти років обіймав посаду директора департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення, відповідаючи за розвиток каналів рекламної монетизації та вихід групи на ринок платного телебачення.

Sh_05Олексій Шульдешов 

Компанія: Star Media

Посада: Генеральний продюсер тв-напрямку

Народився 19 грудня 1977 року в м. ЛенінградДосвід роботи в медіасфері – 20 роківЗ 1998 року – режисер кишинівської телекомпанії “NiT”.З 2000 по 2003 рік – креативний директор радіостанції “Срібний дощ Молдова ” З 2003 по 2005 рік – керівник продакшена радіостанції “Music Радіо” З 2005 по 2007 рік – режисер ефірного промо телекомпанії “Інтер”з 2007 і по сьогоднішній день – керівник промо, креативний продюсер інтернет департаменту і генеральний продюсер тв-напрямку компанії “StarMedia ”

 

14327380192683
Ольга Захарова

Посада: Директор з маркетингу Дирекції маркетингу

Закінчила Київський державний художній інститут, архітектурний факультет.З 1996 по 2008 рр. – креативний директор, керівник відділу творчих проектів каналу «1+1» ТОВ «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». З 1998 по 2010 рр. – генеральний директор, Голова правління ЗАТ «1+1 Відео Дизайн» (бренди українських телеканалів «Кіно»,«ТЕТ», ICTV, російських телеканалів «5 канал», РЕН, «Живи», СТС, каналу «TV Series World» (США)). З 2009 по 2010 рр. – директор зі стратегічного маркетингу ЗАТ «Національна Медіа Група» (Москва, Росія).Ольга – автор майстер-класів та публікацій з брендінгу і креативу в друкованих ЗМІ та Інтернеті, переможець щорічних міжнародних премій у сфері телевізійного маркетингу, промо, дизайну BDA/PROMAX, призер Нью-Йоркського телевізійного фестивалю, володар численних нагород у сфері телевізійного дизайну і брендингу, в тому числі шестиразовий володар премії «Телетріумф» (Україна). Постійний член журі міжнародного конкурсу телевізійного дизайну BDA/PROMAX з 1998 року. Ольга Захарова представляє активи «Медіа Група Україна» на міжнародних та вітчизняних конкурсах.До команди «Медіа Група Україна» приєдналася в квітні 2011 року в якості директора зі стратегічного маркетингу.Ольга Захарова є членом Української Телевізійної Академії.

ЛенаОлена Мартинова

Компанія: 1+1 Media

Посада: Директор зі стратегічного маркетингу

Олена Мартинова обіймає посаду директора зі стратегічного маркетингу 1+1 медіа з січня 2014 року.Олена має 20-річний досвід у медіабізнесі. Кар’єру починала репортером у телевізійних економічних новинах, потім обіймала керівні посади в медіакомпаніях.Журналістську кар’єру Олена почала в 1995 році репортером в незалежній продакшн-студії «Ділові новини» у Харкові. Через рік стала редактором програми, а потім співвласником.У 1999 р. приєдналася до корпоративного центру UMH Group у Києві, де відповідала за маркетинг і PR. Під керівництвом Олени було розроблено нове позиціонування та просування бренду «Теленеделя». Також вона відповідала за запуск низки журналів групи: «Фокус», «Корреспондент», «Forbes», «Деньги», і збірок «Першої книжкової колекції» та «Великі художники» для «Комсомольської правди».За час роботи Олени UMH Group поліпшила свої фінансові показники, ставши найприбутковішою медіагрупою України та другою за обсягом обігу грошей у країні.

 

 

balabanОльга Балабан

Компанія: Новий Канал

Посада: Директор Департаменту промо і зв’язків із громадскістю

Народилася 10 березня 1976 року в Києві.Здобула освіту в Київському національному університеті культури і мистецтв.З 1997 по 2000 рік працювала оглядачем відділів “Глядач”, “М-Клуб” та культури у газеті “Киевские ведомости”.У 2000 році перейшла працювати на Новий канал, де обіймала посаду прес-секретаря служби маркетингу.У 2005 році працювала керівником відділу зі зв’язків із громадськістю Національної телекомпанії України.З 2005 по 2007 рік обіймала посади керівника служби з інформаційних комунікацій і керівника відділу планування служби зі зв’язків із громадськістю дирекції з маркетингу телеканалу “Інтер”.У 2007 році повернулася на Новий канал, зайняла посаду керівника Департаменту зі зв’язків із громадськістю.З вересня 2012 – Директор Департаменту промо та зв’язків із громадськістю

 

14529491203184Тетяна Свєтлова

Компанія: канал “Україна”

Посада: Директор департаменту просування бренду і продуктів

Закінчила Київський національний технічний університет, факультет видавництва і поліграфії.Кар’єру в сфері маркетингу почала більше 13 років тому. За цей час Тетяна пройшла шлях від бренд-менеджера до Глави департаменту маркетингових комунікацій. Працювала у національних і міжнародних компаніях, таких як «Coca-Cola Company» і «Київстар».У листопада 2015 року Тетяна приєдналася до команди телеканалу «Україна» на посаді директора департаменту просування бренду і продуктів каналу «Україна».

Наші проекти

slot pro jepang