Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Андрій Партика

1Компанія: Ocean Media

Посада: Генеральний директор

 

Андрій Партика очолює компанію Ocean Media, яка є ключовим гравцем на ринку ТВ-реклами та продає ресурси найбільш ліквідних телеканалів – ICTV, Новий Канал, СТБ, М1, М2, ОЦЕ ТБ та інших.

До початку роботи в Ocean Media – Андрій Партика 18 років працював у медіахолдингу StarLightMedia, у який прийшов на посаду маркетинг директора телеканалу ICTV у 2000 році.

Пізніше, створив компанії StarLight Sales (що займалась продажами прямої ТВ-реклами) та StarLight Brand Content (яка відразу стала лідером ринку реклами у контенті).

До приходу на ТВ в 1997–2005 роках Андрій працював комерційним директором найтиражнішої газети України – «Експрес» (Львів). Також має досвід реалізації проектів в якості кіно- і музичного продюсера.

За роки роботи в рекламному бізнесі Андрій Партика отримав унікальний досвід по виведенню на ринок тисяч брендів, а також успішної реалізації антикризових проектів.

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org