Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Максим Кривицький

Photo_KryvytskiyКомпанія: 1+1 медіа

Посада: Керівник «Телевізійного бізнесу», генеральний продюсер 1+1, член правління 1+1 медіа

 

Максим Кривицький з січня 2017 року обіймав посаду генерального продюсера телеканалу 2+2.

20 серпня 2019 року став керівником бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» у рамках групи 1+1 медіа та ввійшов до складу членів Правління 1+1 медіа.

Максим має дві вищі освіти. У 2006 році закінчив НТУУ «КПІ» факультет електроніки – спеціаліст з аудіо-, відео- та кінотехніки. У 2008 році здобув диплом магістра за спеціальністю «Фінанси» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2000 році, працював асистентом режисера. Далі проходив підготовку у компанії «AGB», яка першою в Україні займалась телевізійними вимірюваннями, та став аналітиком.
З 2001 по 2012 рік пропрацював на телеканалі «К1», де виріс спочатку до посади керівника відділу маркетингових досліджень, обіймав посаду програмного директора, а згодом став заступником генерального директора каналу «К1».

У 2012 році був запрошений на телеканал «MTV Россия» в якості програмного директора. У 2013 році приймав безпосередню участь у запуску телеканалу «Пятница». Запропонована програмна і контентна політика стала досить успішною. За три роки канал став популярним, здобув цілий ряд нагород, суттєво збільшив свою частку, а у 2015 році був визнаний брендом року за версією журналу Forbes. Найуспішнішими проектами стали «Орел і Решка» і «Ревізорро», які були відмічені вищими нагородами Академії телемистецтв (ТЕФІ).

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org