Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Олена Мартинова

ЛенаОлена Мартинова

Компанія: 1+1 Media

Посада: Директор зі стратегічного маркетингу

Олена Мартинова обіймає посаду директора зі стратегічного маркетингу 1+1 медіа з січня 2014 року.

Олена має 20-річний досвід у медіабізнесі. Кар’єру починала репортером у телевізійних економічних новинах, потім обіймала керівні посади в медіакомпаніях.

Журналістську кар’єру Олена почала в 1995 році репортером в незалежній продакшн-студії «Ділові новини» у Харкові. Через рік стала редактором програми, а потім співвласником.

У 1999 р. приєдналася до корпоративного центру UMH Group у Києві, де відповідала за маркетинг і PR. Під керівництвом Олени було розроблено нове позиціонування та просування бренду «Теленеделя». Також вона відповідала за запуск низки журналів групи: «Фокус», «Корреспондент», «Forbes», «Деньги», і збірок «Першої книжкової колекції» та «Великі художники» для «Комсомольської правди».

За час роботи Олени UMH Group поліпшила свої фінансові показники, ставши найприбутковішою медіагрупою України та другою за обсягом обігу грошей у країні.

 

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org