Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Валерій Варениця

_prv4011

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ»

 

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» із жовтня 2012 року.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету.

Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Дело».

Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіавідділ.

У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz. У 2007 році агентство увійшло до мережі Mindshare, яке Валерій очолював до свого переходу в 1+1 медіа.

У 2016 році отримав відзнаку «Слід в рекламі» премії «Effie Awards Ukraine».

У 2017 році започаткував премію Pluses Partners Awards, метою якої є відзнака  тих компаній-рекламодавців, що спільно з 1+1 медіа рухають рекламний ринок вперед та визначають його майбутнє.

Входить до наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), відповідає за напрямок «Реклама на телебаченні».

Наші проекти

slot pro jepang