Щорічна конференція «Телебачення як Бізнес» – це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Провідні телевізійні бренди та найкращі медіаспеціалісти в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіатехнології.

Валерій Варениця

_prv4011

Компанія: 1+1 медіа

Посада: Комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ»

 

Валерій Варениця працює на посаді комерційного директора сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» із жовтня 2012 року.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету.

Свою кар’єру розпочав кореспондентом у газеті «Дело».

Валерій за правом вважається одним з піонерів українського рекламного ринку. У 1993 році  відкрив одне з перших рекламних агентств у Києві – «Реноме-Комплекс». Потім три роки працював у американській освітній програмі, яка займалася впровадженням ідеї приватизації серед населення, де запускав рекламну кампанію «Надія, народжена власністю». На базі цієї освітньої програми в 1995 році було відкрито офіс агентства Burson-Marstelle в Україні, де Валерій очолив медіавідділ.

У 1996 році повернувся у власний бізнес, а в 2001 році за ліцензією холдингу WPP відкрив агентство Maximiz. У 2007 році агентство увійшло до мережі Mindshare, яке Валерій очолював до свого переходу в 1+1 медіа.

У 2016 році отримав відзнаку «Слід в рекламі» премії «Effie Awards Ukraine».

У 2017 році започаткував премію Pluses Partners Awards, метою якої є відзнака  тих компаній-рекламодавців, що спільно з 1+1 медіа рухають рекламний ринок вперед та визначають його майбутнє.

Входить до наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), відповідає за напрямок «Реклама на телебаченні».

Наші проекти

slot pro jepang
situs judi bola situsliga228.org